Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam bu kerneli kurmadan önce herhangi bir yedek falan almak gerekiyor mu birde kernelin içeriği nedir kernelsiz yüklenmez mi bu rom ?
Hocam Boot ve Dtbo yedeği almanız yerinde olacaktır. Kerneli yüklemeden önce Magisk yüklü/yüklenmiş olmalıdır, Kernel modül ekliyor.

Tabii ki romu kernelsiz kurabilir/kullanabilirsiniz. Romda stok olarak Perf geliyor.

Pil verimliliği ve stabillik açısından kullanmanızı tavsiye ederim.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bahsettiğiniz gibi yükleme yaptım şuan güzel çalışıyor beta sürümü sanırım bu, tema uygulaması çalışmıyordu internetten bulup yükledim sorunsuz şimdilik ayrıca mi hesaplayıcı çalışmıyor onunda apk bulursam kuracağım pil yönünde yüksek bir artış görüyorum %90 dan %42 ye kadar 5 saate yakın ekran süresi aldım. Ayrıca araştırmalarım esnasında pilin ömrünü uzun tutmak adına %30 civarlarında şarja takıp %90 da çekmek gerektiği bilgisine ulaştım. Bu şekilde kullanmaya başladım daha ilk şarj deşarj süreleri fark etmeye başladı herşey için teşekkür ederim, bu romun miui 12 yani v16 varmış aynı kernel ile kullanılabilir mi onu da tavsiye edermisin

Hocam Boot ve Dtbo yedeği almanız yerinde olacaktır. Kerneli yüklemeden önce Magisk yüklü/yüklenmiş olmalıdır, Kernel modül ekliyor.

Tabii ki romu kernelsiz kurabilir/kullanabilirsiniz. Romda stok olarak Perf geliyor.

Pil verimliliği ve stabillik açısından kullanmanızı tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-19-12-32-45-233_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-10-19-12-32-45-233_com.miui.securitycenter.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 70

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam bahsettiğiniz gibi yükleme yaptım şuan güzel çalışıyor beta sürümü sanırım bu, tema uygulaması çalışmıyordu internetten bulup yükledim sorunsuz şimdilik ayrıca mi hesaplayıcı çalışmıyor onunda apk bulursam kuracağım pil yönünde yüksek bir artış görüyorum %90 dan %42 ye kadar 5 saate yakın ekran süresi aldım. Ayrıca araştırmalarım esnasında pilin ömrünü uzun tutmak adına %30 civarlarında şarja takıp %90 da çekmek gerektiği bilgisine ulaştım. Bu şekilde kullanmaya başladım daha ilk şarj deşarj süreleri fark etmeye başladı herşey için teşekkür ederim, bu romun miui 12 yani v16 varmış aynı kernel ile kullanılabilir mi onu da tavsiye edermisin
Rica ederim ne demek Hocam,

Hesap makinesi için cihazın dilini ingilizce yapıp uygulamayı açıp, sonrasında dili tekrar Türkçe yaparsanız sorunsuz çalışıyor.

Taban olarak MiRoom beta kullanıyor ama stabilleştirilmiş ve ekstra özelleştirilmiş hali.

Genelde pil ömrünü uzatmak için %20 ile %80 arası iyi diyorlar. Arada birde tam doldurup, tamamen bitirmekte gerekiyormuş.

MIUI 12 için Kernel'in güncel sürümlerini deneyebilirsiniz.

Ben şahsen MIUI 12 yi pek sevemedim. Son sürümlerini denemedim belki gelişmiştir ama genel olarak MIUI 11 daha verimliydi.

Artık AOSP rom kullanıyorum, gayet memnunum.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42

Hesap makinesi için cihazın dilini ingilizce yapıp uygulamayı açıp, sonrasında dili tekrar Türkçe yaparsanız sorunsuz çalışıyor.

Taban olarak MiRoom beta kullanıyor ama stabilleştirilmiş ve ekstra özelleştirilmiş hali.

Genelde pil ömrünü uzatmak için %20 ile %80 arası iyi diyorlar. Arada birde tam doldurup, tamamen bitirmekte gerekiyormuş.

Ben şahsen MIUI 12 yi pek sevemedim. Son sürümlerini denemedim belki gelişmiştir ama genel olarak MIUI 11 daha verimliydi.

Herşey için teşekkür ederim

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6

Aosp olarak ne kullanıyorsunuz hocam?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bliss 12.12

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201022-134411237.jpg
    Screenshot_20201022-134411237.jpg
    209,9 KB · Görüntüleme: 68

Yasinc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
Son bir kaç aydır telefonun şarj performansı rezalet hale geldi. 4 saat anca ekran süresi alıyorum ki 6-7 saatleri görüyordum ve uzun bekleme süresi ile. Şuan 24 saati doldurmadan şarja takmak durumunda kalıyorum

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
ShapeShiftOS Blaziken-1.2.1 OFFICIAL OnePlus Launcher Varyantı...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
ShapeShiftOS Blaziken-1.2.1 OFFICIAL OnePlus Launcher Varyantı...

Maşallah hocam ne ypatınız :) Özel bir ayarı falan var mı ?

Üst Alt