Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Çok teşekkür ediyorum ayrıntılı izahınız için.Denemeye değer bir rom olduğu kesinlik kazandı masik romun.Telefon görüşmelerinde ses kalitesi nasıl hocam.Bazı romlarda hafif cızırtılı,ses şiddeti çok az veya çok fazla olabiliyor.
Koyu modda örneğin Twitter ziraat mobil gibi uygulamaları dahi başarıyla arka plan siyah yapabiliyor mmx. Aşağı yukarı uygulamaların tamamına yakınında koyu modu zorluyor. Bazılarında uyum çok iyi olmuyor örneğin sahibinden.com vb. Onları da kapatıyorum zaten. Örnek olarak resim atıyorum
Özelleştirmeye örnek olarak ne gibi farklar var eu ve mmx ile
Ne demek ortak amacımız birbirimizi aydınlatmak Hocam stok ses kalitesi iyi cızırtı yok ama beğenmezseniz Magisk ile düzenleme yapılabilir ses patchlarıyla ben gerek duymadım. Ziraat Twitter ve ofis ekran görüntüsü ekledim mesela ben MiuiMix teyken ofisteki yazıları optimize edemiyordu yazılarıda karartıyordu okunamıyordu bunda öyle bir problem yok

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Ne demek ortak amacımız birbirimizi aydınlatmak Hocam stok ses kalitesi iyi cızırtı yok ama beğenmezseniz Magisk ile düzenleme yapılabilir ses patchlarıyla ben gerek duymadım. Ziraat Twitter ve ofis ekran görüntüsü ekledim mesela ben MiuiMix teyken ofisteki yazıları optimize edemiyordu yazılarıda karartıyordu okunamıyordu bunda öyle bir problem yok

Bende word da ve ziraatte problem yok ama individual apps telefonu yeniden başlatınca kapattıklarım dahil tüm uygulamaları koyu yapıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-23-01-52-34-574_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_2020-05-23-01-52-34-574_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    328,8 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_2020-05-23-01-51-59-007_com.microsoft.office.word.jpg
    Screenshot_2020-05-23-01-51-59-007_com.microsoft.office.word.jpg
    279,9 KB · Görüntüleme: 67

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Bende word da ve ziraatte problem yok ama individual apps telefonu yeniden başlatınca kapattıklarım dahil tüm uygulamaları koyu yapıyor
Hocam geri koyu yapması zaten romun şöyle ---Android 10 için, global karanlık modun uygulanacağı uygulamaları seçme yeteneği eklenir (yeniden başlattıktan sonra, uygulama seçimi varsayılan olarak sıfırlanacaktır)--- açıklamasındada var deneysel olduğu için tam stabil değil o durum MiuiMix ile aynı

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Hocam geri koyu yapması zaten romun şöyle ---Android 10 için, global karanlık modun uygulanacağı uygulamaları seçme yeteneği eklenir (yeniden başlattıktan sonra, uygulama seçimi varsayılan olarak sıfırlanacaktır)--- açıklamasındada var deneysel olduğu için tam stabil değil o durum MiuiMix ile aynı
Şu durumda pil performansları ve stabillik çok benzer.Tekrar kurulumla uğraşmama değecek kadar fark yok gibi.Elimin altında bulunsun diye indirmek istedim ama linkler boş. Çok teşekkür ediyorum davetsiz...

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Şu durumda pil performansları ve stabillik çok benzer.Tekrar kurulumla uğraşmama değecek kadar fark yok gibi.Elimin altında bulunsun diye indirmek istedim ama linkler boş. Çok teşekkür ediyorum davetsiz...
Rica ederim hocam bende şimdi tekrardan baktım linkler pasifleşmiş ilk MasikX ile ilgili konuştuğumuzda aktifti, diğer arkadaşlar için bir bakacam bulabilirsem paylaşırım ama şunu bilmenizi istiyorum MasikX denedikten bir kaç gün kullandıktan sonra MiuiMix hiç aklınıza gelmiyor (◔‿◔)

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Rica ederim hocam bende şimdi tekrardan baktım linkler pasifleşmiş ilk MasikX ile ilgili konuştuğumuzda aktifti, diğer arkadaşlar için bir bakacam bulabilirsem paylaşırım ama şunu bilmenizi istiyorum MasikX denedikten bir kaç gün kullandıktan sonra MiuiMix hiç aklınıza gelmiyor (◔‿◔)
O halde elinizdeki rom dosyasını drive yükleyip paylaşmanızı rica ediyorum

aknsrgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
3
Uzun aradan sonra tekrar atayim youtube internet whatsapp aktif

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-28-04-23-55-559_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-28-04-23-55-559_com.miui.securitycenter.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_2020-05-28-04-25-59-903_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-28-04-25-59-903_com.miui.securitycenter.jpg
    235,8 KB · Görüntüleme: 61

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Uzun aradan sonra tekrar atayim youtube internet whatsapp aktif

Hocam inceleyen arkdaşlara yardımcı olabilmek adına rica etsem kullandığınız Rom bilgisini ve eğer varsa Kernel,Modül isimlerinide yazabilir misiniz?

Üst Alt