Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Mmx roma 6.1 kernel taktırdım
Vallahi mmx roma 6.1 taktirip 9 saati geçtiğimi hatırlamıyorum.. Uzun süre kullandım.. Tebrik ederim. %80 parlaklık ile 13 saat almak nasip olmadı bize hiç.. Masik deneyelim birde..

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Vallahi mmx roma 6.1 taktirip 9 saati geçtiğimi hatırlamıyorum.. Uzun süre kullandım.. Tebrik ederim. %80 parlaklık ile 13 saat almak nasip olmadı bize hiç.. Masik deneyelim birde..
Aldığım değerler burada.Pil 4000 mah olduğuna da eminim.Kullanan da bizzat benim, dizi izledim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-19-13-43-16-810_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-05-19-13-43-16-810_com.miui.securitycenter.png
    180,5 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_2020-05-19-13-43-11-112_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-19-13-43-11-112_com.miui.securitycenter.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 63

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Bende MasikX 11.3 kullanıyorum hocam ama 6.1 kernel ile çünkü 6.4 kernel performansı daha düşük...

MasikX özelleştirmeleri çok iyi hatta en kapsamlı özelleştirmeler bu romda 2 gündür kullanıyorum herhangi bir hataya daha rastlamadım sadece Dolby ile Gpu Driver modülü birlikte çalışınca kamera hata veriyor o kadar.

MasikX ten önce MiRoom 11.0.8.0 Stabil kullanıyordum iyidi fakat özelleştirme konusunda zayıftı birde 3. Parti uygulamalara karanlık mod desteği yoktu MasikX e geçmemin sebepleri arasındaydı.

MiuiMix i de ilk çıktığı dönem baya kullandım onunda XiaomiEu dan pek bir farkı yok biraz pil konusunda iyi olabilir Eu da aldığım bildirim sorunları ve bir kaç bug un aynısı MiuiMix tede vardı diye bıraktım...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eksiomi hocam biraz uzunca yazdım faydası olur umarım.
Sizin ekran süreniz nedir?

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20

Hocam fazla şaşırmayın ekran süresini demiyeyimde genel anlamda pilin dayanma süresini uzatan WiFi ve Kulaklık kullanımı mesela alınan 13-14 saat gibi film izleme falan cihazın hoparlörüyle yapılırsa değerler baya düşer üzerine WiFi kullanmazsa sizin, bizim aldığınız 9-10 saat ekran süresi bile zor görülür...

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Hocam fazla şaşırmayın ekran süresini demiyeyimde genel anlamda pilin dayanma süresini uzatan WiFi ve Kulaklık kullanımı mesela alınan 13-14 saat gibi film izleme falan cihazın hoparlörüyle yapılırsa değerler baya düşer üzerine WiFi kullanmazsa sizin, bizim aldığınız 9-10 saat ekran süresi bile zor görülür...
Birde romun linkini bulamadım upload etme şansınız var mı?

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Hocam benim aldığım maksimum bekleme süresi 24 saat ekran süresi 10 saat daha fazlasını almadım hiç bu arada ben WiFi ve Kulaklık kullanmadan aldım bu süreleri.
O zaman bende geçeyim özelleştirme istiyorum. Mi Room 11.0.8 den artısı varmıdır acaba

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Bende MasikX 11.3 kullanıyorum hocam ama 6.1 kernel ile çünkü 6.4 kernel performansı daha düşük...

MasikX özelleştirmeleri çok iyi hatta en kapsamlı özelleştirmeler bu romda 2 gündür kullanıyorum herhangi bir hataya daha rastlamadım sadece Dolby ile Gpu Driver modülü birlikte çalışınca kamera hata veriyor o kadar.

MasikX ten önce MiRoom 11.0.8.0 Stabil kullanıyordum iyidi fakat özelleştirme konusunda zayıftı birde 3. Parti uygulamalara karanlık mod desteği yoktu MasikX e geçmemin sebepleri arasındaydı.

MiuiMix i de ilk çıktığı dönem baya kullandım onunda XiaomiEu dan pek bir farkı yok biraz pil konusunda iyi olabilir Eu da aldığım bildirim sorunları ve bir kaç bug un aynısı MiuiMix tede vardı diye bıraktım...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eksiomi hocam biraz uzunca yazdım faydası olur umarım.
Çok teşekkür ediyorum ayrıntılı izahınız için.Denemeye değer bir rom olduğu kesinlik kazandı masik romun.Telefon görüşmelerinde ses kalitesi nasıl hocam.Bazı romlarda hafif cızırtılı,ses şiddeti çok az veya çok fazla olabiliyor.
Koyu modda örneğin Twitter ziraat mobil gibi uygulamaları dahi başarıyla arka plan siyah yapabiliyor mmx. Aşağı yukarı uygulamaların tamamına yakınında koyu modu zorluyor. Bazılarında uyum çok iyi olmuyor örneğin sahibinden.com vb. Onları da kapatıyorum zaten. Örnek olarak resim atıyorum
Özelleştirmeye örnek olarak ne gibi farklar var eu ve mmx ile

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-23-01-17-23-347_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2020-05-23-01-17-23-347_com.sahibinden.jpg
    572,9 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_2020-05-23-01-17-11-545_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2020-05-23-01-17-11-545_com.twitter.android.jpg
    601,7 KB · Görüntüleme: 28

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
O zaman bende geçeyim özelleştirme istiyorum. Mi Room 11.0.8 den artısı varmıdır acaba
Zaten MasikX in Miui11 versiyonları MiRoom tabanlı artılarına gelince #yazı tipleri #simge paketleri #karanlık modu çok stabil kullanma #özel ses motoru #birçok küçük özelleştirme var animasyonlardan tutunda ana ekranın düzeni bildirim panelindeki özellikle parlaklık ayarlamasının küçültülmüş olması bildirimler için daha fazla yer açıyor #optimizasyonlar #bütün uygulamaları kontrol etme yeteneği vs vs daha da yazılabilir.

Son düzenleme:

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Zaten MasikX in Miui11 versiyonları MiRoom tabanlı artılarına gelince #yazı tipleri #simge paketleri #karanlık modu çok stabil kullanma #özel ses motoru #birçok küçük özelleştirme var animasyonlardan tutunda ana ekranın düzeni bildirim panelindeki özellikle parlıklık ayarlamasının küçültülmüş olması bildirimler için daha fazla yer açıyor #optimizasyonlar #bütün uygulamaları kontrol etme yeteneği vs vs daha da yazılabilir.
Malesef indiremiyorum linkler kırık

Üst Alt