Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

mahmutuloz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
gm elite
Konular
3
MASIK X 11-3 + gpu driver guncelleme + candy 6.4 kullaniyorum. Tum gun evdeydim, parlaklik tahminime gore %25-35 araligindaydi. 14 saat ekran suresi aldım :o yaptigim islemler: youtube, wpp, chrome, oyun(eski bir oyun oldugu icin telefonu kasmiyor zannedersem). Masik romu herkese tavsiye ederim, ozellikle baya bir sistem uygulamasini devredisi birakmaniza izin verdigi icin arka planda calisan uygulamalar cok azaldi. Bunun da etkisi vardir herhalde ekran goruntusu suresinde

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-22-18-00-44-661_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-22-18-00-44-661_com.miui.securitycenter.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2020-05-22-17-59-09-894_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-22-17-59-09-894_com.miui.securitycenter.jpg
    250,7 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_2020-05-22-17-58-57-617_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-22-17-58-57-617_com.miui.securitycenter.jpg
    250 KB · Görüntüleme: 48

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
MASIK X 11-3 + gpu driver guncelleme + candy 6.4 kullaniyorum. Tum gun evdeydim, parlaklik tahminime gore %25-35 araligindaydi. 14 saat ekran suresi aldım :o yaptigim islemler: youtube, wpp, chrome, oyun(eski bir oyun oldugu icin telefonu kasmiyor zannedersem). Masik romu herkese tavsiye ederim, ozellikle baya bir sistem uygulamasini devredisi birakmaniza izin verdigi icin arka planda calisan uygulamalar cok azaldi. Bunun da etkisi vardir herhalde ekran goruntusu suresinde
Benimde favori romlarımın arasında Masik X...

Ekran Süresinde yeni rekorun sahibisin (◔‿◔)

Galiba çoğu zaman WiFi ve Kulaklık ileydi değil mi?

mahmutuloz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
gm elite
Konular
3
Benimde favori romlarımın arasında Masik X...

Ekran Süresinde yeni rekorun sahibisin (◔‿◔)

Galiba çoğu zaman WiFi ve Kulaklık ileydi değil mi?
Aynen, wifi ve kulaklik. maksimum 2 saat hoparlordedir, geri kalan zamanda hep kulaklıklaydim

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Hocam altın kemeri haketti senin rom ve kernel. Ben mmx ve candy ile 13 saat görebildim.Kullanım şeklimiz de benzer. Sadece ben parlaklığı %70-80 lerde kullandım. Dizi izliyordum ve gece çekimleri düşük parlaklıkta izlenmiyor malum. Masik x 11.3 romda genel kullanım ile bilinen hatalar var mı

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam altın kemeri haketti senin rom ve kernel. Ben mmx ve candy ile 13 saat görebildim.Kullanım şeklimiz de benzer. Sadece ben parlaklığı %70-80 lerde kullandım. Dizi izliyordum ve gece çekimleri düşük parlaklıkta izlenmiyor malum. Masik x 11.3 romda genel kullanım ile bilinen hatalar var mı
Bende MasikX 11.3 kullanıyorum hocam ama 6.1 kernel ile çünkü 6.4 kernel performansı daha düşük...

MasikX özelleştirmeleri çok iyi hatta en kapsamlı özelleştirmeler bu romda 2 gündür kullanıyorum herhangi bir hataya daha rastlamadım sadece Dolby ile Gpu Driver modülü birlikte çalışınca kamera hata veriyor o kadar.

MasikX ten önce MiRoom 11.0.8.0 Stabil kullanıyordum iyidi fakat özelleştirme konusunda zayıftı birde 3. Parti uygulamalara karanlık mod desteği yoktu MasikX e geçmemin sebepleri arasındaydı.

MiuiMix i de ilk çıktığı dönem baya kullandım onunda XiaomiEu dan pek bir farkı yok biraz pil konusunda iyi olabilir Eu da aldığım bildirim sorunları ve bir kaç bug un aynısı MiuiMix tede vardı diye bıraktım...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eksiomi hocam biraz uzunca yazdım faydası olur umarım.

Son düzenleme:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
%80 parlaklık ile 13 saat ekran süresi almak mı? Hocam 6bin Mah batarya mi taktirdiniz? :)

Üst Alt