Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

bolatyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Pocof1
Konular
2
Ortalama 5 saatlik pil kullanımım ve parlaklık Orta seviyede oyun oynamadım normal sosyal medya takılma resimler şu şekilde
Hocam oyun performansı nasıl deneme şansınız oldu mu acaba? Bir de rom kurulum sırası nasıldı

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Hocam oyun performansı nasıl deneme şansınız oldu mu acaba? Bir de rom kurulum sırası nasıldı
Oyun daha denemedim rom kurumu Format data yes 4 wipe sonra rom yükleyin tekrar data yes yapın . Bu kadar basit

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Cihazın ekran süresi gün geçtikçe kötüleşiyor doğal olarak fakat benim ekran süresi birden çok düştü. Şu anda önerebileceğiniz şarj konusunda iyi olan rom var mı? Arrow'a dönmeyi düşündüm ama OSS olduğundan beri şarj konusunda memnun etmiyormuş,önerilere açığım.

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Cihazın ekran süresi gün geçtikçe kötüleşiyor doğal olarak fakat benim ekran süresi birden çok düştü. Şu anda önerebileceğiniz şarj konusunda iyi olan rom var mı? Arrow'a dönmeyi düşündüm ama OSS olduğundan beri şarj konusunda memnun etmiyormuş,önerilere açığım.
Oyun oynamıyorsan Resurrection Remix öneririm

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
midnight, üstad oneos denemediyseniz bir göz gezdirmenizi öneririm.

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Birden çok düştü derken güvenlik ve bakım yerinde şarjı fullediğinizde kalan zaman bazen 41 bazen 30 küsür yazan yerde bu zamanlarda 21 saate düşmesinden mi bahsediyorsunuz?

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
cemal3180 bi göz gezdireceğim hocam , süvari2019 geçen sene kasım sürümünü denemiştim son sürümlere bi bakarım hocam , maverick34 yok hocam öyle bir şey değil. Uzun zamandır pe+ a11 kullanıyordum ekran sürem 9 10 saatlerden 4 5 saatlere düştü çok garip bir şekilde ve romu sıfırdan kurmama rağmen sorun devam ediyordu.Bataryada mı yoksa romda mı problem var diye global 10.3.2.0'a geçiş yaptım şu anlık şarj çok iyi ama bu romda da her şey çok eski, hocalarımın önerdiği romlara bi bakacağım.

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
midnight, hocam aosp romlar oss vendor kullanmaya başladığından beri şarj süreleri eski performansını aratır oldu. Sorununuz bundan kaynaklanıyor olabilir.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocalarım denemek isterseniz şu an güncel/en son güncellemesinde MIUI Vendor kullanan Android 11 romlar.

*Sıralama en güncel tarihliden geriye doğru şeklindedir...

>> HovocOS
>> DotOS
>> CorvusOS
>> AncientOS
>> ShapeSwiftOS
>> crDroidOS

*Deneyimlerinizi paylaşırsanız, faydalı olabilir. Kolaylıklar dilerim...

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Hocalarım denemek isterseniz şu an güncel/en son güncellemesinde MIUI Vendor kullanan Android 11 romlar.

*Sıralama en güncel tarihliden geriye doğru şeklindedir...

>> HovocOS
>> DotOS
>> CorvusOS
>> AncientOS
>> ShapeSwiftOS
>> crDroidOS

*Deneyimlerinizi paylaşırsanız, faydalı olabilir. Kolaylıklar dilerim...
Hocam daha önceden kullandığım için shapeshiftos'u denedim not bırakayım dedim. Romda ciddi bir hataya rastlamadım,arayüzü geçişler vs. gayet akıcı.Oyunlarda herhangi bir fps düşüşü görmedim , şarj konusuna gelirsek Wifide oyunsuz sosyal medya uygulamarını kullandığımda 9-10 saatlere kadar ekran süresi alıyorum.Mobil veride de yaklaşık 8 saat ekran süresi aldım,gayet güzel rom tavsiye ederim kullanmak isteyenlere.Romu 20 gündür kullanıyorum herhangi bir bozulma da olmadı.

Üst Alt