Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Android 12 için en iyi ekran süresi şuan hangi romda?

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Android 12 için en iyi ekran süresi şuan hangi romda?
Hocam selamlar biraz geç bir yanıt olacak ama belki işinize yarar. Pil konusu malumunuz oldukça kişisel bir durum olmakla birlikte kullanıcılar Ricedroid official,voltage os,cherish os batarya anlamında genelde memnunlar. En iyi seçenek ilgili telegram sayfalarından ekran görüntülerini inceleyip(çoğu birbirine benzese de) hoşunuza giden bir romu denemeniz. Belki romdaki bir özellik sizin için yarım saat fazla şarjdan daha önemli olacak.
Selamlar

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Pixel extended a12.1(11.08.2022)
Hücresel wifi yarı yarıya,oyun yok,BT/konum gerekli olduğunda açıldı,ekran parlaklığı manuel gündüz dışarıda %90,içeride %50 civarında kullanıldı.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221212-131556_Franco Kernel Manager.png
    Screenshot_20221212-131556_Franco Kernel Manager.png
    170,2 KB · Görüntüleme: 45

bolatyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Pocof1
Konular
2
Pixel extended a12.1(11.08.2022)
Hücresel wifi yarı yarıya,oyun yok,BT/konum gerekli olduğunda açıldı,ekran parlaklığı manuel gündüz dışarıda %90,içeride %50 civarında kullanıldı.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Risk alıp a13 5.2 sürümünü yüklemeyi düşünüyorum ama bu değerler karşısında aklım çeliniyor hocam 😅

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Risk alıp a13 5.2 sürümünü yüklemeyi düşünüyorum ama bu değerler karşısında aklım çeliniyor hocam 😅
Hocam bence de 5.2 kurun benzer değerler alacağınıza eminim.englezos kernel iyi iş çıkarıyor.yalnız gerçek ekran süresini değerlendirmede evvel romun oturması için birkaç şarj döngüsü müsaade edin.

Düzenleme:5.2 versiyonunda soviet star kullanılmış,yanlış bilgi vermişim.

Son düzenleme:

bolatyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Pocof1
Konular
2
Hocam bence de 5.2 kurun benzer değerler alacağınıza eminim.englezos kernel iyi iş çıkarıyor.yalnız gerçek ekran süresini değerlendirmede evvel romun oturması için birkaç şarj döngüsü müsaade edin.
Öyle yapacak gibiyim fkm görüntüsünü atamıyorum çünkü sıfırlamamış değerlerini,ekran sürem bu şekilde,can çekişiyor gibiyim zaten,5.2 yi kurup yeni bataryayı da taktırıp yola birkaç yıl daha devam edeceğim,ama şu anki durum içler acısı görebildiğiniz üzere

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-12-16-11-46-740_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-12-12-16-11-46-740_com.miui.securitycenter.jpg
    273,1 KB · Görüntüleme: 42

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Öyle yapacak gibiyim fkm görüntüsünü atamıyorum çünkü sıfırlamamış değerlerini,ekran sürem bu şekilde,can çekişiyor gibiyim zaten,5.2 yi kurup yeni bataryayı da taktırıp yola birkaç yıl daha devam edeceğim,ama şu anki durum içler acısı görebildiğiniz üzere
Hocam MIUI tabanlı romlarda ben de 5 saat civarında ekran süresi alıyordum sanırım,ama sizin batarya da sıkıntılı dediğiniz gibi. romu yüklerseniz şayet deneyiminizi paylaşmanızı rica ederim.

bolatyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Pocof1
Konular
2
süvari2019 hocam şu an oneos kullanıyorum, encrypted olarak kurulum yapmışım yaklaşık 2 sene önce, pixel extended kurarken ekstra farklı bir kurulum şeması izlemem gerekli mi decrypted olduğundan d
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam MIUI tabanlı romlarda ben de 5 saat civarında ekran süresi alıyordum sanırım,ama sizin batarya da sıkıntılı dediğiniz gibi. romu yüklerseniz şayet deneyiminizi paylaşmanızı rica ederim.
Elbette, desteğiniz için teşekkür ederim romla alâkalı bir feedback yapacağım kurulumdan sonra

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
süvari2019 hocam şu an oneos kullanıyorum, encrypted olarak kurulum yapmışım yaklaşık 2 sene önce, pixel extended kurarken ekstra farklı bir kurulum şeması izlemem gerekli mi decrypted olduğundan d
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Elbette, desteğiniz için teşekkür ederim romla alâkalı bir feedback yapacağım kurulumdan sonra
Enceypted romdan geliyorsanız format data yapmaniz gerekiyor,dolayısıyla tüm verilerinizi yedeklemeniz gerekir. Ardından orangefox official son sürümü yükleyin hocam.
Format data yes
Reboot to recovery
Wipe dalvik cache system vendor data
A11 fw
Rom
wipe caches
Reboot to system

Bu şekilde açılması lazım hocam.isterseniz format datayi rom yukledikten sonraki adımda yapabilir/tekrarlayabilirsiniz.

Üst Alt