Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
kemalbelen, konusu mevcut hocam oradan linklere ulaşabilirsiniz. Son sürüm 26 temmuz yüklü bende.

FRkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
kemalbelen, konusu mevcut hocam oradan linklere ulaşabilirsiniz. Son sürüm 26 temmuz yüklü bende.
hocam bende o roma geçmeyi düşünüyorum, oyun performansi nasıl acaba ? ve şu anki sürümde herhangi bir bug var mı ? eğer bildiğiniz daha stabil bir sürüm varsa benimle paylaşabilir misiniz acaba (:

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
FRkan, hocam son sürüm bendeki. Zaten bizim cihazlar için yalnızca haftalık beta versiyonu mevcut.romda herhangi bir bugla karşılaşmadım. Bu arada benim bu kullanım senaryom çok ekstrem oldu. Youtube vs izlerseniz şarj bildiğin bitmiyor. Ancak normalde 7-8 saat gidecektir diye düşünüyorum. Oyun konusunda birşey diyemem. Benim denediğim miui tabanlı romlar arasındaki en iyisi şuan.

FRkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
FRkan, hocam son sürüm bendeki. Zaten bizim cihazlar için yalnızca haftalık beta versiyonu mevcut.romda herhangi bir bugla karşılaşmadım. Bu arada benim bu kullanım senaryom çok ekstrem oldu. Youtube vs izlerseniz şarj bildiğin bitmiyor. Ancak normalde 7-8 saat gidecektir diye düşünüyorum. Oyun konusunda birşey diyemem. Benim denediğim miui tabanlı romlar arasındaki en iyisi şuan.
şuan global kullanıyorum ama mecburiyetten dolayı (: eu rom yükledim fakat kasmalar var, oxygen os yukleyecektim (eski telefonlarimda vazgecilmez romum) fakat bu telefonda çok fazla hatasi varmış (parmak izi, ön kamera gibi) artik neredeyse bıktım :) telefonu sade kullanmayı seven birisi değilim, eğer tavsiye ediyorsanız en yakin zamanda geçmeyi düşünüyorum.

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
FRkan, hocam ben geçen hafta birkaç rom deneyeyim dedim. Oxygen os, miuimix beta, eu son sürüm denedim. En son oneos a geri döndüm. Ben bu romlardan en çok oneos u stabil buldum. Yine de kendinizin tecrübe etmesi yerinde olacaktır. Romu kurarsanız ilgili konu başlığından düşüncelerinizi bekliyoruz.

FRkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
FRkan, hocam ben geçen hafta birkaç rom deneyeyim dedim. Oxygen os, miuimix beta, eu son sürüm denedim. En son oneos a geri döndüm. Ben bu romlardan en çok oneos u stabil buldum. Yine de kendinizin tecrübe etmesi yerinde olacaktır. Romu kurarsanız ilgili konu başlığından düşüncelerinizi bekliyoruz.
hocam rom degismekten bıktım :D o yüzden bende sizin tecrübenizden faydalanmak istedim, bide one os deneyelim madem yakın zamanda kuruyorum, suanki rom sürümünuz kac acaba ?

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
FRkan, inşallah memnun kalırsınız hocam, son sürüm 21.7.26 (26 temmuz) yüklü bende.

FRkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
FRkan, inşallah memnun kalırsınız hocam, son sürüm 21.7.26 (26 temmuz) yüklü bende.
hocam özür dilerim sizi çok fazla meşgul edip yoruyorum fakat bir sorum daha olacaktı izninizle :D ben rom hakkında birkaç ekran görüntüsü ve video gördüm arama,mesaj uygulamaları google uygulamaları gibi gözüküyordu ama uygulama içini görmedim videolarda da göstermediler. fakat ben sitesinde açıklamaları okuduğumda global miui arama ve mesajlasma uygulamalari yazıyordu, acaba bilgi verebilir misiniz? sizi yormamak için konuların yorumlarına baktim fakat kimse bahsetmemiş (:

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
FRkan, hocam isterseniz konu başlığından devam edelim. Böylelikle bu konuyu da dagitmamis oluruz.

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Ortalama 5 saatlik pil kullanımım ve parlaklık Orta seviyede oyun oynamadım normal sosyal medya takılma resimler şu şekilde

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-07-30-00-21-28-155_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-07-30-00-21-28-155_com.miui.securitycenter.jpg
    269,6 KB · Görüntüleme: 87
  • Screenshot_2021-07-30-00-21-34-737_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-07-30-00-21-34-737_com.miui.securitycenter.jpg
    237,8 KB · Görüntüleme: 86
  • Screenshot_2021-07-30-00-21-43-874_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-07-30-00-21-43-874_com.android.settings.jpg
    207,1 KB · Görüntüleme: 86
Üst Alt