Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Crdroid android 11
günlük kullanım. Evde wifi, dışarıda 4g, gerektiğinde Bluetooth, konum açık. Oyun yok.
Bekleme süresi:47 saat
Ekran süresi:9 saat 22 dakika
Açıkçası çok merak ediyorum MIUI nasıl oluyorda bu kadar şarj kullanırken bu romlar bu kadar az kullanıyor bilmediğimiz ne özellik olabilir miui romlarda iki rom aynı işlevler benzer özellikler sadece arayüz bu kadar şarj tüketmemeli 1 yıldır araştırıyorum yabancı dünya kadar forum gezdim bir türlü çare yok MIUI romlara

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Açıkçası çok merak ediyorum MIUI nasıl oluyorda bu kadar şarj kullanırken bu romlar bu kadar az kullanıyor bilmediğimiz ne özellik olabilir miui romlarda iki rom aynı işlevler benzer özellikler sadece arayüz bu kadar şarj tüketmemeli 1 yıldır araştırıyorum yabancı dünya kadar forum gezdim bir türlü çare yok MIUI romlara
Performans desen oda yok miui da. Hem hantal çalışıyor hemde pili sömürüyor.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Performans desen oda yok miui da. Hem hantal çalışıyor hemde pili sömürüyor.
Öyle maalesef kullandığınız Rom a MIUI bildirim sesleri eklenebilir mi ben aosp romları sırf doğa& kuşlar bildirim sesinden çok hoşnut olduğum için geçemiyorum

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
savioranqel68, forumda miui ses pakedi var hocam onu indirip zil sesi/bildirim/alarm seslerinizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Şarj konusunda diyebileceğim arka planda çalışan saçma sapan uygulamaların çoğu yok aosp rom larda. Pil tüketim detaylariniza bakın ve burada paylaşılan ekran resimleriyle karşılaştırın. Ne çok gereksiz sarj tüketen uygulama var göreceksiniz.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
savioranqel68, forumda miui ses pakedi var hocam onu indirip zil sesi/bildirim/alarm seslerinizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Şarj konusunda diyebileceğim arka planda çalışan saçma sapan uygulamaların çoğu yok aosp rom larda. Pil tüketim detaylariniza bakın ve burada paylaşılan ekran resimleriyle karşılaştırın. Ne çok gereksiz sarj tüketen uygulama var göreceksiniz.
Hocam son 2 yıldır rahat bir şekilde görüntüleyebiliyorum dersem yalan olur. Çünkü miui arka planda çalışan bir çok sistem uygulamasının ne kadar pil tükettiği verisini gizliyor örneğin Android sistemi ne kadar tüketiyor bunu göremiyorum ne yaptıysam da bulamadım. bu arada hocam crdroid ile ilgili fikirlerinizi almak adına o konudan devam edebilir miyiz ?

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Crdroid android 11
günlük kullanım. Evde wifi, dışarıda 4g, gerektiğinde Bluetooth, konum açık. Oyun yok.
Bekleme süresi:47 saat
Ekran süresi:9 saat 22 dakika
Hocam arrow os da 31 saate 11 saat 19 dk almıştınız , aşağı yukarı aynı değerler sayılır güzel sonuçlar almışsınız.

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
midnight, değerler bence de çok iyi hocam. Yine de arrowdan bir tık daha az gittiğini düşünüyorum. Yine de neredeyse 2 yıllık cihaz için çok iyi süreler. Bir süre daha crdroid/arrow devam ederim sanırım.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Son bir kaç saatlik kullanımımda romdan önce biraz gıcık alıp daha sonra miui ses paketini başarılı bir şekilde yükledikten sonra memnun kaldım kamera uygulamasını sevemedim sadece miui orijinal kamera çok daha güzeldi haricinde bir sorun yok bölge vowifi gayet güzel çalışıyor

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
midnight, değerler bence de çok iyi hocam. Yine de arrowdan bir tık daha az gittiğini düşünüyorum. Yine de neredeyse 2 yıllık cihaz için çok iyi süreler. Bir süre daha crdroid/arrow devam ederim sanırım.
Hocam bir tık daha az derken anlayamadım , şarjı arrowdan daha mı iyi gidiyor yoksa daha mı kötü ? :) Yani demek istediğim şarj bakımından hangisi daha iyi diyorsunuz?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam bir tık daha az derken anlayamadım , şarjı arrowdan daha mı iyi gidiyor yoksa daha mı kötü ? :) Yani demek istediğim şarj bakımından hangisi daha iyi diyorsunuz?
Hocam arrow da 11 - 12 saat civarı burda 9 küsür saat alınmış arrow pil yönünden daha iyi diyenler var

Üst Alt