Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
midnight, hocam bence arrow biraz daha fazla gidiyor benim kullanım senaryoda. Her ikisi de çok başarılı romlar, hangisi yuklenirse yüklensin pişman olunacağını zannetmiyorum.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
midnight, hocam bence arrow biraz daha fazla gidiyor benim kullanım senaryoda. Her ikisi de çok başarılı romlar, hangisi yuklenirse yüklensin pişman olunacağını zannetmiyorum.
Hocam yardımlarınız için teşekkür ederim gördüğüm kullandığım en sade rom şarj konusunda da miui oranla beni daha çok götüreceğe benziyor bir kaç şarj döngüsü sonrası daha da iyi olur diye düşünüyorum. Şuan %90 - %60 arası 3 saat ekran kullanımı var benim miui da sorunum %50 sonrasında şarjın çok daha hızlı bitmesiydi sanırım burda öyle bir durum yasamayacağım. Rom baya iyiymiş :)

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
savioranqel68, beğenmenize sevindim hocam. Aosp romlar biraz şans vermek lazım alışmak için. keyifli kullanımlarınız olsun.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Arrow os da ilk gün aldığım süre. Bundan önce Evolution x kullandım uzun bir süre ve onda ortalama 6-7 saat süre alıyordum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210319-011826.png
    Screenshot_20210319-011826.png
    149,4 KB · Görüntüleme: 91

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam sorun bende mi acaba? Pil tasarrufu falan açık birçok uygulama arka planda kısıtlı fakat cihazı uyanık tutan programları görebileceğim bir yer bulamadım ara ara bug oluyor mesela cihazı kapatıp açmadan ekteki fotoğrafı sayfaya yukleyemiyordum. Ayrıca ön kamera görüntülü konuşmalarda karanlık oluyor güneşin altında bile yüzüm karanlık görünüyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210319-234533_Ayarlar.png
    Screenshot_20210319-234533_Ayarlar.png
    188,9 KB · Görüntüleme: 80

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
savioranqel68, hocam cihazın uyanık kaldığı kanısına nasıl ulaştınız? pil kullanımı detaylarına bakın emin olmak için. Bug konusunda ise yüklediğiniz dosyaları gözden geçirip temiz bir kurulum öneririm,belli ki birşeyler ters gitmiş. Fazla bir özellik olmadan stabil bir rom isterseniz arrow OS a bir bakın derim belki hoşunuza gider.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
savioranqel68, hocam cihazın uyanık kaldığı kanısına nasıl ulaştınız? pil kullanımı detaylarına bakın emin olmak için. Bug konusunda ise yüklediğiniz dosyaları gözden geçirip temiz bir kurulum öneririm,belli ki birşeyler ters gitmiş. Fazla bir özellik olmadan stabil bir rom isterseniz arrow OS a bir bakın derim belki hoşunuza gider.
Hocam böyle düşünmemin sebebi şarjın erken bitiyor olması root yok hiçbir dosya yuklemedim müzik dışında fotoğraf bile yok uygulamalarda şunlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210320-095219_crDroid_Home.png
    Screenshot_20210320-095219_crDroid_Home.png
    351,7 KB · Görüntüleme: 57

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
savioranqel68, hocam buradaki mesajların amacı bilgi paylaşımı. Hedefimiz buradaki değerlere ulaşmak değil cihazın keyfini sürmek olmalı. En basitinden tüm etmenler aynı olsa da hepimizin yaşadığı bölgeler farklı, cihazlarimizin şebeke kalitesi farklı olacağından birebir değerleri yakalamaya çalışmamız ne derece doğru. 30w hızlı şarj destekli telefonlarımız, gün içerisinde 20 dk şarja koysak yeter de artar bile. Hem crdroid romunu yukleyeli fazla olmamisti sizin, en azından birkaç şarj döngüsü müsaade etmeliydiniz. Bence hedefiniz arayüzü hoşunuza giden, stabil ve kendinize göre performanslı bir rom olmalı. Kendimden örnek vermek gerekirse arrow android 11 de şuan olduğundan en az 1 saat daha fazla ekran süresi alıyordum lakin bu aralar özelleştirmelerle kullanmak istediğimden crdroid de devam ediyorum.

Cihazınızı uyandıran uygulamalar için ayarlar-pil-pil simgesi-sağ üstten ayrıntılı cihaz kullanımını göster

Not:gördüğüm kadarıyla arrow unofficial android 10 yuklemissiniz, güncel resmi android 11 konusuna bakmanızı öneririm.

İyi forumlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210320-135911_Ayarlar.png
    Screenshot_20210320-135911_Ayarlar.png
    172,2 KB · Görüntüleme: 66

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
savioranqel68, hocam buradaki mesajların amacı bilgi paylaşımı. Hedefimiz buradaki değerlere ulaşmak değil cihazın keyfini sürmek olmalı. En basitinden tüm etmenler aynı olsa da hepimizin yaşadığı bölgeler farklı, cihazlarimizin şebeke kalitesi farklı olacağından birebir değerleri yakalamaya çalışmamız ne derece doğru. 30w hızlı şarj destekli telefonlarımız, gün içerisinde 20 dk şarja koysak yeter de artar bile. Hem crdroid romunu yukleyeli fazla olmamisti sizin, en azından birkaç şarj döngüsü müsaade etmeliydiniz. Bence hedefiniz arayüzü hoşunuza giden, stabil ve kendinize göre performanslı bir rom olmalı. Kendimden örnek vermek gerekirse arrow android 11 de şuan olduğundan en az 1 saat daha fazla ekran süresi alıyordum lakin bu aralar özelleştirmelerle kullanmak istediğimden crdroid de devam ediyorum.

Cihazınızı uyandıran uygulamalar için ayarlar-pil-pil simgesi-sağ üstten ayrıntılı cihaz kullanımını göster

Not:gördüğüm kadarıyla arrow unofficial android 10 yuklemissiniz, güncel resmi android 11 konusuna bakmanızı öneririm.

İyi forumlar
Hocam Arrow OS v11 android 11 yazıyor cihaz detaylarında şebeke sorunum elbette mevcut hocam fakat miui romlarda da 5-6 saat arası sot aldığım için daha performanslı olmasını bekliyordum yine benzer değerler olunca canım sıkıldı bu romu 1 hafta kadar kullanacağım gelecek günlerde turkcell e geçeceğim o iyi çekiyor bizim burada turkcell de aynı sorun olmazsa şebeke sorunuymuș der geçerim teşekkür ederim

Üst Alt