Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Lim0n, hocam ne kadar çok özellik o kadar çok bug ihtimali. Sade bir rom dediğiniz gibi ve belki de sevmemizin nedeni bu. Benim cihaz 2 yıllık neredeyse. Batarya sağlığı %84 gösteriyor ve performans olarak 11.5 saat ekran süresi inanılmaz bir değer bence

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
Lim0n, hocam ne kadar çok özellik o kadar çok bug ihtimali. Sade bir rom dediğiniz gibi ve belki de sevmemizin nedeni bu. Benim cihaz 2 yıllık neredeyse. Batarya sağlığı %84 gösteriyor ve performans olarak 11.5 saat ekran süresi inanılmaz bir değer bence
Kesinlikle öyle hocam.
Şarj süreniz çok başarılı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1 ay öncesine kadar neredeyse hiç özelleştirme yoktu ama son sürümlerde güzel özelleştirmeler geldi fakat bunların kullanışlılığı kişiden kişiye değişir.Yaklaşık 2 haftadır bu romdayım başka roma geçmeyi düşünmüyorum hocam efsane olmuş :)
Özelliksiz bile efsane olduğunu düşünmüştüm giggle~~

Gelen yeni özelliklerden bahseder misiniz belki tekrar bi şansımı denemek isterim.

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Kesinlikle öyle hocam.
Şarj süreniz çok başarılı.

Özelliksiz bile efsane olduğunu düşünmüştüm giggle~~

Gelen yeni özelliklerden bahseder misiniz belki tekrar bi şansımı denemek isterim.
Hocam ekran kapalı parmak izi okuma , parmak izi animasyonu , bildirim çubuğunu genişletmeden parlaklık ayarlama , ekran kapalıyken ses tuşlarına basılı tutarak müzik değiştirme , el fenerini güç tuşuna basılı tutarak aktif etme , üç parmak ekran görüntüsü , koyu modunu 4-5 renkte ayarlama , yanlışlıkla uyandırmayı önleme benim aklıma gelenler bunlar hocam. Dediğim gibi kişiden kişiye değişir bu özelliklerin kullanışlılığı ama bu özellikler mesela benim çok işime yarıyor.Özellikle son güncellemelerden sonra akıcılık daha da arttı gibi geldi bana herhangi bir takılma kasma göremedim.Oyun oynuyorsanız eğer oyunlar içinde gayet güzel rom.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
Hocam ekran kapalı parmak izi okuma , parmak izi animasyonu , bildirim çubuğunu genişletmeden parlaklık ayarlama , ekran kapalıyken ses tuşlarına basılı tutarak müzik değiştirme , el fenerini güç tuşuna basılı tutarak aktif etme , üç parmak ekran görüntüsü , koyu modunu 4-5 renkte ayarlama , yanlışlıkla uyandırmayı önleme benim aklıma gelenler bunlar hocam. Dediğim gibi kişiden kişiye değişir bu özelliklerin kullanışlılığı ama bu özellikler mesela benim çok işime yarıyor.Özellikle son güncellemelerden sonra akıcılık daha da arttı gibi geldi bana herhangi bir takılma kasma göremedim.Oyun oynuyorsanız eğer oyunlar içinde gayet güzel rom.
Cevabınız için teşekkürler şuan ArrowOS tayım.angel~~
Yalnız benim gözüme takılan eksiklikler
Hücresel kapalıyken şebeke çubuğundaki x işareti kalkmıyor
Operatör ismi değişmiyor
Ekranı yukardan indirdiğimizde açılan hızlı ayarlar menüsününde özelleştirme yapılmıyor tek sütun çok sütun gibi
Tahmini pil süresi kapatılmıyor
Ve ana ekranın altındaki boşluk sanırım hep öyle kalıyor aşağıdaki örnekteki gibi;

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210312-233050.png
    Screenshot_20210312-233050.png
    154,9 KB · Görüntüleme: 29

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Valla sarj çok tatmin etmesede süper cihaz
Hocam inan ben bu cihazı almak için çok ter döktüm. Anlatsam duygulandırır yani o derece. İlk aldığım siyah renkti şarjı 12 saat ekran süresi falan memnuniyetimi arşa çıkardı. Sonra onu satmak zorunda kaldım maddi durumlar vs. O telefondan sonra da ne kadar 9t pro aldım değiştirdim onun kadar iyi ekran süresi veren olmadı. Bende o tarihten beri arayıştayım işte. Çok severek çalıştım aldım cihaz benim için çok şey ifade ediyor şuan cihazı değiştirme isteğimin tek nedeni pil problemi maalesef telefonun açılmasını istemiyorum bu arada mi hindistan sayfasında yedek parçaları ve fiyatları mevcut fakat bizim ülkemizdeki mi sayfasında böyle bilgi bulamadım. Cihaz garantisiz serviste batarya değiştirebilir miyiz?

Operatör ismi değişmiyor
Ekranı yukardan indirdiğimizde açılan hızlı ayarlar menüsününde özelleştirme yapılmıyor tek sütun çok sütun gibi
Ve ana ekranın altındaki boşluk sanırım hep öyle kalıyor aşağıdaki örnekteki gibi;
Hocam merhaba güzel ekran süresi nasıl dayandın stock Android'e bana da öğretir misin :D MIUI dan vazgeçemiyorum :)

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Operatör ismi değişmiyor
Hocam bu sorunların çözümü varsa eğer UnlnViTeD hocam bilir. Tek cevap verebileceğim hızlı ayarlar menüsü özelleştiriliyor muhtemelen ayarı bulamamışsınızdır.

Hocam inan ben bu cihazı almak için çok ter döktüm. Anlatsam duygulandırır yani o derece. İlk aldığım siyah renkti şarjı 12 saat ekran süresi falan memnuniyetimi arşa çıkardı. Sonra onu satmak zorunda kaldım maddi durumlar vs. O telefondan sonra da ne kadar 9t pro aldım değiştirdim onun kadar iyi ekran süresi veren olmadı. Bende o tarihten beri arayıştayım işte. Çok severek çalıştım aldım cihaz benim için çok şey ifade ediyor şuan cihazı değiştirme isteğimin tek nedeni pil problemi maalesef telefonun açılmasını istemiyorum bu arada mi hindistan sayfasında yedek parçaları ve fiyatları mevcut fakat bizim ülkemizdeki mi sayfasında böyle bilgi bulamadım. Cihaz garantisiz serviste batarya değiştirebilir miyiz?

Hocam merhaba güzel ekran süresi nasıl dayandın stock Android'e bana da öğretir misin :D MIUI dan vazgeçemiyorum :)
Hocam ben de öyleydim fakat MIUI çok şans tanıdım her seferinde pişman etti bıktırdı artık :) 1-2 hafta aosp kullanınca bu sefer MIUI'a dönemiyorsunuz sanki 120hzlik bir cihazdan 60hzlik bir cihaza dönülmüş gibi hissettiriyor :)

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Lim0n, hocam yazdıklarınıza çözümünü bildiklerimi yazayım.
*hızlı ayarlar için aşağı kaydırıp tekrar sağ üstteki ayarlara basın. Sol altta üst üste 3 çizgi iconuna basın. Hizli/genişletilmiş/kapalı gibi ayarlar yazacak. Burdan dilediğinizi seçin.
*ekran altı boşluk için ana ekranda boş bir yere tıklayın. Ana ekran ayarlarına gelin. Ana ekranda aramayi kapat tarzı bir ayar var onu kapatın.
Şuan başka rom denediğimden ekran görüntüsü atamıyorum.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
Lim0n, hocam yazdıklarınıza çözümünü bildiklerimi yazayım.
*hızlı ayarlar için aşağı kaydırıp tekrar sağ üstteki ayarlara basın. Sol altta üst üste 3 çizgi iconuna basın. Hizli/genişletilmiş/kapalı gibi ayarlar yazacak. Burdan dilediğinizi seçin.
*ekran altı boşluk için ana ekranda boş bir yere tıklayın. Ana ekran ayarlarına gelin. Ana ekranda aramayi kapat tarzı bir ayar var onu kapatın.
Şuan başka rom denediğimden ekran görüntüsü atamıyorum.
Cevabınız için teşekkür ederim. angel~~

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Operatör ismi değişmiyor
Öncelikle ArrowOS 25.02.2021 tarihli Vanilla Varyantını kullanıyorum. Sizdeki galiba GApps varyantı. Son sürümlerde ekstra ayarlar/özelleştirmeler, eklenmiş/çıkarılmış olabilir...

>> x işareti olması hücresel verinin kapalı olduğunun göstergesi, olması daha mantıklı. Mobil göstergeleri isterseniz komple durum çubuğu ayarlarından gizleyebilirsiniz.
>> Operatör ismi değişmiyor. Tahmini pil süresi kalıcı.
>> Hızlı ayarlarda isimler kaldırılabiliyor, parlaklık kontrolü eklenebiliyor, satırda gösterilecek ayar sayısı özelleştirilebiliyor, ayar ikonu kaldırılabiliyor. Satır adedi ise otomatik oluşturuluyor. (Medya oynatıcı etkinken mesela 2 satıra iniyor)
>> süvari2019 hocamın yazdığına ekstra olarak, Izgara boyutunu 5×7 yapıp birde hareketlerden görseldeki gibi yaparsanız, boşluklar azalacaktır.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt