Rom Mi 9 Global Kararlı Miui V10.2.9.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Arkadaslar kullanim tarzina gore degisiyor aslinda bu. Oyun bazli kullaniyorsaniz 5 6 saat olmasi normal aslinda. Ama diger turlu SoC 855 ile 5 6 saat normal degil. Arkaplanda calisan bir uygulama vardir belki ? Mesela Netflix kullaniyormusunuz ? Ben okudum ki Netflix bazi android surumlerinde fazla sarj tuketiyo arka planda calisiyo ve s. Mi 8-deki sebeke sorunlari wlan scanning falan gibi seyler Mi 9 da yok o yuzden 5 6 saat bana normal gelmiyo
Bir günde sadece 4g kullanımı ile denermisiniz aynı kullanımda ne kadar sot aliyorsunuz bir bakalim

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Bir günde sadece 4g kullanımı ile denermisiniz aynı kullanımda ne kadar sot aliyorsunuz bir bakalim

4G ile kullaniyorum son 2 gunde ve aldigim sot 7 saat 15 -7 saat 40 dakka arasi degisiyor. Bundan fazla gitmedi. Wifi ile deneyince 8 saati geciyorum rahat. 9 a yaklasiyor sot.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Arkadaşlar sormak istediğim ve merak ettiğim bir konu var.
Global beta dayım bootloader kilidini an itibarı ile açtım.
Şu anda global kararlı romu kursam cihaza güncelleme geldiği zaman ota yolu ile alabiliyormuyum yoksa samsung cihazlarda yapılan bir takım işlemler vardı otadan güncelleme almak için.Onlara benzer şeylermi gerekiyor ?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar sormak istediğim ve merak ettiğim bir konu var.
Global beta dayım bootloader kilidini an itibarı ile açtım.
Şu anda global kararlı romu kursam cihaza güncelleme geldiği zaman ota yolu ile alabiliyormuyum yoksa samsung cihazlarda yapılan bir takım işlemler vardı otadan güncelleme almak için.Onlara benzer şeylermi gerekiyor ?
Hangi stock romda olursanız olur güncelleme alırsınız. Twrp varsa ota güncellemesini xxxMB küçük boyutlarda almazsınız çünkü onu yüklemez twrp. Full.zip x.xxGB paketini indirip onu yükler

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Tesekkurler hocam cevap icim.
Bootloaderin acik olmasi guncelleme almamiza engel degil anliyabildigim kadariyla :)

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Arkadaşlar merhaba. Telefonu artik 4-5 haftadir kullaniyorum lakin şimdi fark etdigim bir sorun var. Telefonla SoT olarak 7-8 saat rahat aliyorum. Ama telefon stand by modunda yani kullanmadigimda acayib sarj tuketiyor. Mesela bu gun telefonun sarji 80 civari felandi. 5 6 saat uyudum kalktigimda sarin 50 civarlarinda oldugunu gordum. AoD ekrani mi stabil degil anlamadim ki. Pil kullanimina baktigimda sebekenin ekrandan daha fazla pil tukketdigini gordum ama sinyal full cekiyor neden boyle olsunki. Ah ulan Xiaomi bir turlu yazilimsal olarak stabil telefon cikaramadin

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar merhaba. Telefonu artik 4-5 haftadir kullaniyorum lakin şimdi fark etdigim bir sorun var. Telefonla SoT olarak 7-8 saat rahat aliyorum. Ama telefon stand by modunda yani kullanmadigimda acayib sarj tuketiyor. Mesela bu gun telefonun sarji 80 civari felandi. 5 6 saat uyudum kalktigimda sarin 50 civarlarinda oldugunu gordum. AoD ekrani mi stabil degil anlamadim ki. Pil kullanimina baktigimda sebekenin ekrandan daha fazla pil tukketdigini gordum ama sinyal full cekiyor neden boyle olsunki. Ah ulan Xiaomi bir turlu yazilimsal olarak stabil telefon cikaramadin
Miui 11 iyi olacak umarım. Aod kapatıp öyle deneyin

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Miui 11 iyi olacak umarım. Aod kapatıp öyle deneyin

Hocam sende de Mi 9 -du sanirim. Sen aod ile kullaniyormusun ? ve stand by olarak pil suresi nasil gidiyor ? cantara hocam sen de mi 9 kullaniyorsun. sende durumlar nasil ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sende de Mi 9 -du sanirim. Sen aod ile kullaniyormusun ? ve stand by olarak pil suresi nasil gidiyor ?

Gecen seneden hatirliyorum miui 10 bu aylarda tanitildi. Ekim ayina Android 8.0 ile stabil geldi. Baya uzun bi sure miui 11 Android q ile cikana kadar baya zaman var

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
5 saat standby da %30 batarya tuketen bir cihazda 8 saat ekran suresi almak...
Xiaomi ye mail atin hocam yarin gel basla derler yanimizda ;)

Üst Alt