Sohbet Mi 8 Sorunları, Alınmalı Mı?

cresitc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reşit
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Merhaba, xioami mi 8 almayı düşünmüyorum. Açıkçası onunla Meizu 16th arasında kaldım. Xiaomi mi 8'in kamera performansı nasıl? Yazılımında çok sorun olduğu söyleniyor, sizce alınır mı? Benim için öncelik kamera, sonrasında oyun performansı ve telefonun 3-4 yıl kullanılabilmesi. Önerileriniz nelerdir?

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Boş vaktin çoksa alabilirsin

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Mi8'de sıkıntılar çok ben vazgeçtim. Poco F1 alacağım.

donanım haberden bir üye yazmış:

"İyi günler arkadaşlar. eşime bu hafta sonu migrostan 128lik Mi8 aldım, şimdilik telefondan genel olarak memnun ama özellikle facebook ve whatsapp üzerinden izlediği videolarda videoları bulanık gösteriyor. kendi kamerasıyla çektiği videolarda hiç bir sıkıntı yok ama bu sorun yüzünden telefondan soğumaya başladı.
Bu sorunu başka yaşayan var mı? Bu sorunun bir çözümü var mı? "

Son düzenleme:

ErcnQ2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercn
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Telefon donanım olarak gerçekten iyi hatta piyasadaki telefonları tokatlar lakin xaomi güncellemelerle telefonları çöp ediyor bunun dışında her konuda iyi örnek veriyorum bir bildirim ışığı rengini bile ayarlayamiyirsun daha ne diyeyim

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Mi 8 Kullanıcısı olarak yazıyorum Donanın Çok İyi Yazılım Berbat O Yüzden Custom Rom Kullanıyorum.

cebi 1461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Lenovo k3 no
Konular
0
bende almayı düşünüyorum eğer yazılımda çöp ise oneplus'a kayacağım.

cresitc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reşit
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Mi8'de sıkıntılar çok ben vazgeçtim. Poco F1 alacağım.

donanım haberden bir üye yazmış:

"İyi günler arkadaşlar. eşime bu hafta sonu migrostan 128lik Mi8 aldım, şimdilik telefondan genel olarak memnun ama özellikle facebook ve whatsapp üzerinden izlediği videolarda videoları bulanık gösteriyor. kendi kamerasıyla çektiği videolarda hiç bir sıkıntı yok ama bu sorun yüzünden telefondan soğumaya başladı.
Bu sorunu başka yaşayan var mı? Bu sorunun bir çözümü var mı? "
Benim için öncelik kamera olduğundan f1 düşünmüyorum açıkçası. Ayrıca aynı yazılımı kullanmıyorlar mı?
Telefon donanım olarak gerçekten iyi hatta piyasadaki telefonları tokatlar lakin xaomi güncellemelerle telefonları çöp ediyor bunun dışında her konuda iyi örnek veriyorum bir bildirim ışığı rengini bile ayarlayamiyirsun daha ne diyeyim
Meizu 16th ile arasında donanım olarak sadece batarya farkı var. Onun haricinde meizuda ekrandan parmak izi okuma gibi çok sevdiğim bir özellik var. Meizu türkiye garantili fiyatıyla öne çıkıyor. Sence Meizu mu alınmalı Xiaomi mi?
Mi 8 Kullanıcısı olarak yazıyorum Donanın Çok İyi Yazılım Berbat O Yüzden Custom Rom Kullanıyorum.
Xiaomi yorumlarını okuduğumda şuana kadar hiç sorunsuz stabil bir sürüm veremediklerini yazmışlar. Sence buna ve türkiye garantisi olmamasına rağmen alınır mı yoksa meizuya mı geçmeliyim?
bende almayı düşünüyorum eğer yazılımda çöp ise oneplus'a kayacağım.
One plus çok pahalı geldi. Yazılım konusunda çok iyi fakat o fiyatı karşılayamam.

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Benim için öncelik kamera olduğundan f1 düşünmüyorum açıkçası. Ayrıca aynı yazılımı kullanmıyorlar mı?

Meizu 16th ile arasında donanım olarak sadece batarya farkı var. Onun haricinde meizuda ekrandan parmak izi okuma gibi çok sevdiğim bir özellik var. Meizu türkiye garantili fiyatıyla öne çıkıyor. Sence Meizu mu alınmalı Xiaomi mi?

Xiaomi yorumlarını okuduğumda şuana kadar hiç sorunsuz stabil bir sürüm veremediklerini yazmışlar. Sence buna ve türkiye garantisi olmamasına rağmen alınır mı yoksa meizuya mı geçmeliyim?

One plus çok pahalı geldi. Yazılım konusunda çok iyi fakat o fiyatı karşılayamam.
Meizu yu kullanmadım Kullanmadığım birşeyi önermem ama Xiaomi eğer Romu geliştirse Mükemmel kullanabilirisiniz telefonu.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Kameraya çok ama çok önem verenler bence Xiaomi almasınlar.

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Telefon aldiktan 10saniye sonra patlicak deseler genede al derim harika cunku gerci ne aradigina bagli ornegin ben lg g4 kullaniyordum mi8den once telefon gorusmesi icin telefonu 2-3kere yere vuruyodum yoksa calismiyordu. Foto cekerken on kameraya gec dedigimde 12saniye bekliyordum simdi bu telefona gectim sarj 1gun yetmiyor diyenler var ben lgyi gunde 4defa takiyordum l. Bence al :)

Üst Alt