Rom Mi 8 SE / MiRoom MIUI 11 V11.0.3.0 ( Android 9 ) Stabil Rom Kurulumu

Msc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiamoi mi 8 se
Konular
0
Sufisko Estağfurullah,gmail ve hotmail hesaplarını silip yeniden kurabilir.
Video için ise Ayarlar- uygulamaları yönet kısmından görselde ki ayardan seçim yapabilir... Msc

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Her iki sorun için dediğinizi yaptım ama olmuyor mail için outlook indirdim WhatsApp a gelen YouTube videolarını da uygulamadan açıyorum yapacak bir şey yok çok teşekkürler hocam

ZarakiKenpachi123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
J7 prime
Konular
0
hocam merhaba romu kurduktan sonra mi yazısını atladı ardından sonsuzluk işaretinde takıldı kaldı ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

ZarakiKenpachi123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
J7 prime
Konular
0
5-10 dakika sürebiliyor ilk açılış. Son durum nedir?

hocam kapattım tekrar twrp modda açtım bu sefer format data yapıp advance wipe internal stroge dahil hepsini sıfırladım tekrar romu ve recovery' i yükledim açıldı. İlginiz için teşekkür ederim.

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
hocam kapattım tekrar twrp modda açtım bu sefer format data yapıp advance wipe internal stroge dahil hepsini sıfırladım tekrar romu ve recovery' i yükledim açıldı. İlginiz için teşekkür ederim.
Güle güle kullanın handshake~~

Osi4343

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi8SE
Konular
9
Gmail ve hotmail uzantılı adreslerde sürekli oturum açma hatası alıyorum ayrıca WhatsApp a gönderilen YouTube videolarını direk izleyemiyorum beni uygulamaya yönlendiriyor bu hata ile hiç karşılaştınız mı yoksa bana mı özgü ayrıca bunların çözümünü sağlayabilir miyiz
Teşekkürler
Aynı sorun bende de mevcut bu sürümde baya hata var sıfırlama zorunluluğu olmasa değiştiricem de

Msc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiamoi mi 8 se
Konular
0
Aynı sorun bende de mevcut bu sürümde baya hata var sıfırlama zorunluluğu olmasa değiştiricem de
Belki de biz temiz kurulum yapamadık sizin o bahsettiğinizi mesela ben de yaşadım ama genel hatlarıyla çok hoşuma gitti bu rom dediğim gibi outlook ile halledebilirsin ona alışıyorsun

Ghedto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
8
S
Merhaba arkadaşlar, mi 8 Se modeli için MiRoom miui 11 stabil sürümü yayınlandı.​

Kurulum için gerekli dosyalar:

Kurulumdan önce dosya yedeklerinizi almanızı ve twrp ile temiz bir kurulum yapmanızı tavsiye ederim.​
Twrp temizlik işlemleri için rehber : Twrp Kullanımı Pegasus__ hocama teşekkürler.​
Kurulumdan önce deneme olarak cihazı twrp moduna alın ve pc'ye bağlayın, Pc'nin telefon ile twrp modunda sorunsuz bağlanabildiğinden emin olun.​

Kurulum:
  • Twrp açın, wipe sekmesinden advanced wipe kısmına girin.
  • internal storage hariç Tüm şeçimleri işaretleyin ''Swipe To Wipe" butonunu sağa çekerek temizleme işlemini bitirin.
  • Telefonu PC'ye bağlayın ve indirdiğiniz rom ve recovery dosyalarını telefon hafızasına aktarın.
  • Twrp install menüsünden Romu yükleyin. Rom kurulumu bittikten sonra twrpden çıkmadan tekrar install menüsüne gelin.
  • ''İnstall İmage" butonu basarak hafızaya attığınız 1227 recovery dosyasını seçin, gelen listeden ''Recovery'' seçeneğini işaretleyip aşağıdaki oku sağa çekerek yükleme işlemini tamamlayın.
  • İlk açılış bir kaç dakika sürebilir.

*Sensör sorunu, şebeke sorunu, kamerada yeşil ekran gibi sorunlar yoktur.

Ekran Görüntüleri :​
Ek olarak:​
1) Ayarlar> Mobil ağlar > veri dolaşımı sekmesinden "ulusal dolaşım" seçeneğini kapalı duruma getirirseniz %30 larda olan hücre bekleme batarya kullanımı % 5 civarına düşmekte. Batarya süresine baya olumlu etkisi oluyor.​
2) Akıllı ağ ayarlarından wifi açık olduğunda şebekeyi 2g moduna al seçeneğini aktiflestirerek daha uzun batarya süresi alabilirsiniz.​
başkan mi logosundan sonra rusça logo tarzı birşey çıktı yükleniyo falan sorun yok sanıyodum 15 dk falan oldu altındaki yan 8 dönüyor ama halen açılmadı

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
S

başkan mi logosundan sonra rusça logo tarzı birşey çıktı yükleniyo falan sorun yok sanıyodum 15 dk falan oldu altındaki yan 8 dönüyor ama halen açılmadı
4 wipe ile temiz kurulum yapın hocam.

kokesta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Konular
3
Merhaba arkadaşlar bildirim seslerini değiştirmeye kalktığımda hata veriyor nedendir acaba

Üst Alt