Rom Mi 8 SE / MiRoom MIUI 11 V11.0.3.0 ( Android 9 ) Stabil Rom Kurulumu

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Uygulamalar da görünmüyor peki niçin yüklemem gerekli
Zaruri değil, siz sorunca onu istiyorsunuz sandım. Yuklemeseniz de olur, dediğim işlemi yaparsanız telefona root atmış oluyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Msc

Msc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiamoi mi 8 se
Konular
0
Zaruri değil, siz sorunca onu istiyorsunuz sandım. Yuklemeseniz de olur, dediğim işlemi yaparsanız telefona root atmış oluyorsunuz.
Mesela gcam yüklemem için magisk gerekli midir kusura bakmayın pek fazla bilgim olmadığı için soruyorum ve her soruya cevap verdiğiniz için ayrıca teşekkürler !

ahmetcpr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Mesela gcam yüklemem için magisk gerekli midir kusura bakmayın pek fazla bilgim olmadığı için soruyorum ve her soruya cevap verdiğiniz için ayrıca teşekkürler !
Hayır gerekli değil.Çünkü sd710'da camera2api otomatik olarak açık geliyor.Uygun gcam i bulup direk yükleyebilirsiniz.Belki gcam in sürümüne göre gcam üzerinden bazı ayarlar yapmanız gerekebilir düzgün çalışması için.Onun haricinde gcam için root a gerek yok.

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Bazı gcam modelleri magisk üzerinden yüklenen fix dosyalarına ihtiyaç duyuyor, fakat fix gerektirmeyen gcam modeli bulursanız eğer, magisk kurmanıza gerek kalmadan gcam kullanabilirsiniz. Rica ederim handshake~~

• Beğen

Msc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiamoi mi 8 se
Konular
0
Bazı gcam modelleri magisk üzerinden yüklenen fix dosyalarına ihtiyaç duyuyor, fakat fix gerektirmeyen gcam modeli bulursanız eğer, magisk kurmanıza gerek kalmadan gcam kullanabilirsiniz. Rica ederim handshake~~
Çok sağol tekrar Allah razı olsun

Msc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiamoi mi 8 se
Konular
0
Amin dostum, cümlemizden, hayırlı akşamlar.
Gmail ve hotmail uzantılı adreslerde sürekli oturum açma hatası alıyorum ayrıca WhatsApp a gönderilen YouTube videolarını direk izleyemiyorum beni uygulamaya yönlendiriyor bu hata ile hiç karşılaştınız mı yoksa bana mı özgü ayrıca bunların çözümünü sağlayabilir miyiz
Teşekkürler

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Gmail ve hotmail uzantılı adreslerde sürekli oturum açma hatası alıyorum ayrıca WhatsApp a gönderilen YouTube videolarını direk izleyemiyorum beni uygulamaya yönlendiriyor bu hata ile hiç karşılaştınız mı yoksa bana mı özgü ayrıca bunların çözümünü sağlayabilir miyiz
Teşekkürler
Bahsettiğiniz sorunlarla karşılaşmadım, WhatsApp içinden açılıyor bende videolar fakat bu sorunların çözümü hakkında bilgi sahibi değilim, bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır. Stoya hocam biliyordur belki.

• Beğen

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Sufisko Estağfurullah,gmail ve hotmail hesaplarını silip yeniden kurabilir.
Video için ise Ayarlar- uygulamaları yönet kısmından görselde ki ayardan seçim yapabilir... Msc

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İsaermagan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Elektronik
Konular
1
viperin hangi sürümünü kurmamız lazım bu roma ?

Üst Alt