MIUI 12 Mi 8 SE Masik™ P Android 10 MIUI 12

xcodeimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Konuya ekledim hocam demek ki bende de o yüzden bu kadar akıcıymış :)
Gcam bende çalışıyor hocam sorunsuz android 10 fix olmadan sürümü kurun ve awbgains kapatmayı unutmayınız.
Kamerayı fix olmayanından kurdum hocam da art arda 2-3 fotoğraf çekince takılıyor. Kamerayı fotoğraf çekmeden etrafı izlediğimde kastığını hissettim. Ayrıca dün Interface Mod dosyasını kurunca bi akıcılık hissetmiştim ama o akıcılık ciddi manada beni tatmin etmedi. Bu romdan önce Android 9 - MIUI 11 MiRoom kullanıyodum 11.0.3.0 sürümünü o baya akıcı idi ama artık yoğun kullanımdan mı diyeyim pil performansı düşmüştü. Bu romda da pil performasını beğendim ama akıcılık ve stabilite biraz zayıf :)

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Kamerayı fix olmayanından kurdum hocam da art arda 2-3 fotoğraf çekince takılıyor. Kamerayı fotoğraf çekmeden etrafı izlediğimde kastığını hissettim. Ayrıca dün Interface Mod dosyasını kurunca bi akıcılık hissetmiştim ama o akıcılık ciddi manada beni tatmin etmedi. Bu romdan önce Android 9 - MIUI 11 MiRoom kullanıyodum 11.0.3.0 sürümünü o baya akıcı idi ama artık yoğun kullanımdan mı diyeyim pil performansı düşmüştü. Bu romda da pil performasını beğendim ama akıcılık ve stabilite biraz zayıf :)
İleriki sürümlerde düzelir hocam ya bende şu an baya akıcı bilmiyorum, evet 2 3 foto çektikten sonra takılıyor ama mi 8 se de böyle düzgün gcam yok en iyi çalışanı bu bendede oluyo o takılmalar çekip kapatıyorum tekrar açıyorum uygulamayı ben.

xcodeimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
İleriki sürümlerde düzelir hocam ya bende şu an baya akıcı bilmiyorum, evet 2 3 foto çektikten sonra takılıyor ama mi 8 se de böyle düzgün gcam yok en iyi çalışanı bu bendede oluyo o takılmalar çekip kapatıyorum tekrar açıyorum uygulamayı ben.
Eyvallah hocam, uğraşmak için aldık zaten biz bu modeli, yoksa gider Lite falan kullanırdım. Eksiksiz olursa çekilmez bu telefon :D

Diğer romlara bakmadan direk bunu kurdum ben de genel manada MIUI 12 tasarım olarak çok cezbedici olmuş, ilerleyen sürümlerde düzelir inşallah.

Bir de hocam size bu Varsayılan ve Klasik temayı sormamın nedeni telefonun ekranını çift tıklayarak aç-kapa yapmaya alıştım ve gayet kullanışlı, ayarlarda da bu temaları kullanarak çalıştırabilirsiniz demiş onun için sormuştum lakin bulamadım. Sizin bu konu hakkında bir bilginiz var mıdır acaba?

Arayüzün akıcılığı için biraz araştırma yaptım hocam, bu sistem başlatıcıyı kullan demişler. Biraz kullanayım tecrübelerim aktarırım.

Son düzenleme:

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Eyvallah hocam, uğraşmak için aldık zaten biz bu modeli, yoksa gider Lite falan kullanırdım. Eksiksiz olursa çekilmez bu telefon :D

Diğer romlara bakmadan direk bunu kurdum ben de genel manada MIUI 12 tasarım olarak çok cezbedici olmuş, ilerleyen sürümlerde düzelir inşallah.

Bir de hocam size bu Varsayılan ve Klasik temayı sormamın nedeni telefonun ekranını çift tıklayarak aç-kapa yapmaya alıştım ve gayet kullanışlı, ayarlarda da bu temaları kullanarak çalıştırabilirsiniz demiş onun için sormuştum lakin bulamadım. Sizin bu konu hakkında bir bilginiz var mıdır acaba?

Arayüzün akıcılığı için biraz araştırma yaptım hocam, bu sistem başlatıcıyı kullan demişler. Biraz kullanayım tecrübelerim aktarırım.
Şimdiden teşekkürler hocam tecrübeleriniz için :) temalar kısmını da tam anlamadim hocam tek normal tema yüklü bende başka tema yüklemek isterseniz de yükleyebiliyorsunuz themes uygulaması ile, interface mod zip flashlayinca zaten onun temasına direk geçiyor diye biliyorum yani ayarlardan bişi değiştirmeye gerek yok hocam.

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Bir kaç gündür kullanıyorum. MIUI 12 ler içerisinde en iyi Rom bence stabilite ve arayüz geçişleri olarak. Ama içerisinde çeviri yapılmamış bazı yerler mevcut Hatta fazla fazla mevcut böyle işi pek sevmiyorum açıkçası.

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Konuya son sürüm gcam 7.4 linki eklendi artık bizde de çalışıyor :)

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3

Eger bu stabil versiyonunda hala takılma varsa, Bu uygulamanın alpha versiyonunu da kurabilirsiniz. Bende Alpha kurulu, kasma falan yok. Animasyonları da 0.5x yaptım. Yağ gibi akıyor.

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Masik Premium 15.1 Sürümü gelmiştir hayırlı olsun.

xcodeimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Eger bu stabil versiyonunda hala takılma varsa, Bu uygulamanın alpha versiyonunu da kurabilirsiniz. Bende Alpha kurulu, kasma falan yok. Animasyonları da 0.5x yaptım. Yağ gibi akıyor.
EU Betaya geçtim hocam, Masik'e göre daha güzel geldi bana her manada.

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Masik Premium 15.1 Sürümü gelmiştir hayırlı olsun.
15.1 değil de Android 9 sürümü için güncelleme gibi geldi bana
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yükleyen varsa ayarlardan Android versiyonunu söyleyebilir misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

EU Betaya geçtim hocam, Masik'e göre daha güzel geldi bana her manada.
Masik eu beta tabanlı zaten hocam. Ama tercih meselesi. Sırf gereksiz uygulamalardan arındırılmış, ses modu ve kamera modlari bile bu romu kullanmak için sebeptir. Ama dediğim gibi tercih meselesi

Üst Alt