MIUI 12 Mi 8 SE Masik™ P Android 10 MIUI 12

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
16
yeni sürümü kurdum ama sol baştakiler çince kalmış bu nedenle begenmedim eu roma geri döndüm cihazı satıcam bir kaç güne o nedenle masikp 16 şuan için en iyisi 16.1 çince alanları yüzünden begenmedim

notfound81

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 8 se
Konular
64
Bu romda neden Jüpiter yok ya

Kernel_Panic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Arkadaşlar yaklaşık olarak 1 saattir kullanıyorum. Gayet stabil ve akıcı olmuş rom. Bu 1 saatlik kullanımda şarj performansının eu dan iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Gereksiz uygulamaların tamamı kaldırılmış ve kaldırılmayan sistem uygulamalarını da devre dışı bırakabilme imkanı tanınmış. Tavsiye ediyorum gerçekten. Magisk kurdum. Kullandığım modüller ise miui12 yazı fontu ve gcam fix.
Hocam hangi fontu kullanıyorsunuz? TR karakter sorunu olmayan fontları nereden kurabiliriz Magisk'de bizle paylaşabilirmisiniz?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Hocam hangi fontu kullanıyorsunuz? TR karakter sorunu olmayan fontları nereden kurabiliriz Magisk'de bizle paylaşabilirmisiniz?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Orjinal miui12 fontunu kullanıyorum. Kalınlık ayarlarıyla filan hiç oynamadan kullanıyorum. Türkçe karekterlerde sorun olmuyor ama kalınlıkla oynarsanız türkçe karekterlerde sorun oluşabilir, pek emin değilim. Yazı tipleri forumda mevcut. Bende oradan bulmuştum.
Yüklemek için magiskten direkt olarak flashlayın, sonrasında telefonu yeniden başlatın. Eğer begenmezseniz modülü kaldırın ve telefonu yeniden başlatın

Ekli dosyalar

• MIUI 12 Yazı Tipi-Magisk.zip
    4 MB · Görüntüleme: 12

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Arkadaşlar, Masik P daha iyi geldi bana pil açısından. O yüzden ona geri dönüş yapacağım. Indirme linkini bulabilirsem ekleyeceğim konuya. Masik 16 stabil evet ama pil konusunda başarısız olmuş. Su gibi gidiyor Masik P de olan varsa önerim onda kalsın başka bi güncellemeye kadar.

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Arkadaşlar, Masik P daha iyi geldi bana pil açısından. O yüzden ona geri dönüş yapacağım. Indirme linkini bulabilirsem ekleyeceğim konuya. Masik 16 stabil evet ama pil konusunda başarısız olmuş. Su gibi gidiyor Masik P de olan varsa önerim onda kalsın başka bi güncellemeye kadar.
16.1 her açıdan daha iyi p sürümünden. Ayrıca Bir çok hata giderilmiş, sistem uygulamaları güncellenmiş. 9.5 sürümünden beri en iyi sürüm bence 16.1.
Not: uzun süredir masik kullanan biriyim. Yanlış hatırlamıyorsam Android 9 dan beri kullanıyorum ve diğer birçok romu denememe rağmen yine bu Roma döndüm

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
16.1 her açıdan daha iyi p sürümünden. Ayrıca Bir çok hata giderilmiş, sistem uygulamaları güncellenmiş. 9.5 sürümünden beri en iyi sürüm bence 16.1.
Not: uzun süredir masik kullanan biriyim. Yanlış hatırlamıyorsam Android 9 dan beri kullanıyorum ve diğer birçok romu denememe rağmen yine bu Roma döndüm
Brom valla şarj su gibi gidiyordu bende geri döndüm

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Yeni Masik P sürümü geldi hayırlı olsun.
Not: 17.0 mı emin değilim bir önceki 16.1 idi o yüzden 17.0 dedim :D

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Yeni Masik P sürümü geldi hayırlı olsun.
Not: 17.0 mı emin değilim bir önceki 16.1 idi o yüzden 17.0 dedim :D
17 değil, sadece P sürümü geldi. Değişiklikte base güncellemesi olmuş. En son xiaomi.eu .27 sürümüne güncellenmiş.
Değişiklik Listesi için

Üst Alt