Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
Mi flash telefonu görmüyor hocam tavsiye var mi
driverlar kurulu mu kurulu değilse driver kurulacak yüne görmezse usb veya kablo değiş yine çözemezsen teamden halledelim

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
mi 9 se fiyat düşer diyorsunuz ama o cihaz biraz yaygınlaşsın kullanıcılarına daha büyük sorunlar çıkaracak. sebep; global rom ile kullanıldığı zaman cihazı ayarlardan sıfırlarsan imei si uçuyormuş. mi 8 se de fastboot da kalan kullanıcılar buradaki değerli insanların yardımıylada olsa bir şekilde cihazını kurtarıyor. ama 2 gün sonra mi 9 se kullananların imeiler uçmaya başladımı bununla ilgili desteği bu forumdanda alamazlar. mecburen ücret li destek almak zorunda kalacaklar..

ayrıca Reiwa hocamında söylediği gibi bu fiyata böyle bir cihaz yok. mi 8 se nin global rom ile gelmemesi dolaylı olarak kullanıcılarına bir avantajdır benim gözümde. sebebi ise; xaiomi global romlar gerçekten vasat. ben şahsen global cihaz bile aldığımda ilk işim BL kilidini açıp eu rom'a geçmek oluyor. Mesela note 6 pro da son güncelleme ile 'cihazı uyandırmak için kaldır' seçeneği kaybolmuş. ama eu rom da bu özellik mevcut. uyandırmak için kaldır özelliği olmadan yüz tanıma nasıl kullanılırki :) bu sadece bir örnek. burada asıl sıkıntı insanlar elindeki cihazı düzenli kullanabilmek için 1 sayfa forum konusunu okumaktan kaçınıyor. pubg ye ayrılan zamanın 3 te 1 i bunun için yeterli aslında :) konunun özeti mi 8 se xiaomi modelleri arasında en değerli ve en hesaplı fırsat cihazıdır benim gözümde..
Hocam fastboot ta kaldım mı 8se de imei uçuyor mu?

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
imei gitmez hocam

Ben de gitmez diye biliyorum ama siz #42 msj da evet uçuyor twrp yazmışsınız ama soru imei uçuyor muydu kafam karıştı o yüzden size bir daha sorayım dedim.

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
Ben de gitmez diye biliyorum ama siz #42 msj da evet uçuyor twrp yazmışsınız ama soru imei uçuyor muydu kafam karıştı o yüzden size bir daha sorayım dedim.

sorun yok hocam twrp uçar :)

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
sorun yok hocam twrp uçar :)

Yani şuan benim tel mi ekranında kalıyor. Twrp açılmıyor fastboot tan kurtarma şansım var mı? Umitlenmek istiyorum artık ne geldiyse başıma 10.3 e geçmekle geldi.

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
Yani şuan benim tel mi ekranında kalıyor. Twrp açılmıyor fastboot tan kurtarma şansım var mı? Umitlenmek istiyorum artık ne geldiyse başıma 10.3 e geçmekle geldi.
10.3.1 geçerken twrp den yükleme bitince 04 olan twrp dosyasınoda yüklemen lazımdı

aykutdogann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
10.3.1 geçerken twrp den yükleme bitince 04 olan twrp dosyasınoda yüklemen lazımdı

Hocam teyit etmek için soruyorum yükleme bittikten sonra bu 04 olan twrpnin img dosyasını eski twrp icerisinde flashlıyoruz degil mi

Üst Alt