Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Rica ederim :)))
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynen öyle, bir sıkıntı yok

benim açtığım ilk konu, tam olarak dediğim gibiyim, işin çömeziyim.

ama bu sorunu dibine kadar çektim, gerçek manasıyla onlarca kişiyle mesajlaştım, 2 TAM gün uğraştığım bilgileri haplaştırmaya çalıştım, kesinlikle hatalar vardır, ama neresinde ben göremedim, söylerseniz düzenlerim Yes~~

edit: ilk "rehber"

anlıyorum sorunu. şöyle ki twrp ile giriş yaptınız ve romu attınız diyelim. bu noktada twrp geçici bir araç gibi. siz o "geçici" araç içerisindeyken onu kalıcı yapmak için "aynı" twrp dosyasının image dosyasını atıyorsunuz bu sefer, dediğiniz gibi o dosya eksik. ekleyeyim hemen. ben araçla değil de manuel kurduğum için herkeste var gibi yazmışım. aklım karışmış, oysa burda installer vermiştim :)
Hocam yani twrp kalıcı yapmak için ilk twrp kurduğumuzda hafızaya twrp dosyasını atıp. Twrp ile bidaha mi flashlayacagiz. haha-- twrp yi twrp ile kurucaz yani

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Arkadaşlar Çin rom yüklemeye çalışıyorum mi flash ile ama belki yarım saati geçti hala success yazmadı miflashda takılı mi kalmış acaba? Süre ilerliyor

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
nasıl yaptınız birde clean all mı seçtiniz

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Evet clean all seçili mi flaşhi actim Çin romu dosyasından çıkarıp mi flaş la seçtim gördü telefonu flash dedim ve yeşil bar dolmaya başladı. Doldu ve oylelece kaldı.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elikathesaver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elika
Cihazım
MI 8 SE
Konular
3
Bütün sürücüler yüklü olmasına ragmen bir türlü twrp yüklenmiyor twrp sürümlerinin hepsini bat dosyasından denedim olmadı Çin global romun en son versiyonu yüklü yardım edin arkadaşlar

Bildiğim kadarıyla şu an twrp işe yaramayacaktır. İlk önce bootloop'a (fastboot ekranında takilmamiş) düşmemiş halde olan bir telefonu sizin fastboot a almanız lazım. Bunun için de ilk önce kendi bir orjinal çin romunu mi flashtan flashlamalisiniz.

Evet clean all seçili mi flaşhi actim Çin romu dosyasından çıkarıp mi flaş la seçtim gördü telefonu flash dedim ve yeşil bar dolmaya başladı. Doldu ve oylelece kaldı.

Hocam şu an durum ne?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Bildiğim kadarıyla şu an twrp işe yaramayacaktır. İlk önce bootloop'a (fastboot ekranında takilmamiş) düşmemiş halde olan bir telefonu sizin fastboot a almanız lazım. Bunun için de ilk önce kendi bir orjinal çin romunu mi flashtan flashlamalisiniz.

Hocam şu an durum ne?
Bütün miflash sürümleri ile 2 3 tane Çin rom yükledim malesef yüklenmiyor. Son çare telefonu aldığım kişiyle iletişim kurdum onlarda cihazlar varmış onunla kurtarmayı deneyecekler

Eraksan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 5 S Plus
Konular
6

Hocam şu an durum ne?
Hocam hallettim çok teşekkür ederim. Çözüm ilk olarak mi Flash ile Çin romunu yükledim China Rom 8.1 :
Sonra EU rom yükledim
şimdi Sorunsuz kullanıyorum

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Hocam hallettim çok teşekkür ederim. Çözüm ilk olarak mi Flash ile Çin romunu yükledim China Rom 8.1 :
Sonra EU rom yükledim
şimdi Sorunsuz kullanıyorum
Bendr nedense mi flaşh doluyor ama yüklenmiyor. En son çare teli aldığım kişiye gönderdim onlar yapıyormuş galiba ücretli olarak öyle yaptiricam

Üst Alt