Rom Mi 8 MİUİ 10.0.6.0 Güncelleme

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Telefonunuzda şu an Rus romu Yüklü, Global romuna geçmek içinse yanlış bilmiyorsam bootloader kilidini açmak ve bilgisayar üzerinden Global Rom atmak gerek telefona.. Yani Telefonun kendi ayarlarından Güncelleme paketini seç diyerek yapamazsın bunları..
Muhtemelen cihazı migros veya hepsiburadadan almış bootloader kilidi açıktır bilgisayar üzerinden yükleme yapması gerekiyor forumda anlatımı mevcut tekrar tekrar yazmaktan çok sıkıldım.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FENOMEN88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SAMET BALCI
Cihazım
XAOMİ Mİ 8
Konular
0
Muhtemelen cihazı migros veya hepsiburadadan almış bootloader kilidi açıktır bilgisayar üzerinden yükleme yapması gerekiyor forumda anlatımı mevcut tekrar tekrar yazmaktan çok sıkıldım.

Kasım kardeşim bende mi8 telefonumu hepsiburadadan aldım bendede unlock yani telefonun kilidi açık ve rus romu yüklü geldi telefon yani miui 9.5.14.0 sürümü yüklü geldi arkasından belli bir süre sonra mi8 telefonuma ota üzerinden miui 9.6.4 ve belli bir aradan sonrada miui 9.6.7 güncellemesi geldi ota üzerinden ve iki defa ota üzerinden güncelleme aldım ben, en son ota üzerinden sizde biliyosunuz ki miui 10 sürümü geldi güncelleme olarak ama ben miui 10 güncellemesini temiz kurulum olsun diye güncelleme geldiği gibi indirmedim telefona format atıp telefonu güzelce sıfırladım ondam sonra ayarlardan tekrardan güncellemeyi sorgulattım bu sefer sorgulattığımda miui 10 güncellemesi ota üzerinden gözükmedi benim telefonda,bende miuinin rom indirme sayfasına girip telefona google crom üzerinden telefona indirdim orjinal miui 10 kararlı global sürümünü, rom zip dosya halinde indi telefona, bende ayarlardan güncelleme sayfasına girip oradan güncelleme paketini seç sekmesine tıklayıp miui 10 romunu seçtim telefon kendi kendine kurulumunu yaptı hiç bir sıkıntı olmadan ve şuan canavar gibi takır takır kullanıyorum ve hiç bir sorunda yok hiç arızada vermedi yazılımsal olarak. Yani demem oki siz diyosunuzya rus romuna 10 yıl bekleseniz güncelleme gelmez diye gayette geliyo benim rus romuydu 3 tane güncelleme aldım ota üzerinden ve siz romu telefona indirip ayarlardan paket seçip kurulum olmaz hata verir diyorsunuz sadece pcden telefona romu yükleyebilirsiniz diyosunuz eee bende telefona miui üzerinden indirip paket seçle yaptım miui 10 kurulumunu benim anlamadığım başka mi 8 kullanıcılarında hatamı oluyo bu işlemlerde???

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Hocam ota üzerinden nasıl yükleme yaptınız bende de Rus romu var

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Kasım kardeşim bende mi8 telefonumu hepsiburadadan aldım bendede unlock yani telefonun kilidi açık ve rus romu yüklü geldi telefon yani miui 9.5.14.0 sürümü yüklü geldi arkasından belli bir süre sonra mi8 telefonuma ota üzerinden miui 9.6.4 ve belli bir aradan sonrada miui 9.6.7 güncellemesi geldi ota üzerinden ve iki defa ota üzerinden güncelleme aldım ben, en son ota üzerinden sizde biliyosunuz ki miui 10 sürümü geldi güncelleme olarak ama ben miui 10 güncellemesini temiz kurulum olsun diye güncelleme geldiği gibi indirmedim telefona format atıp telefonu güzelce sıfırladım ondam sonra ayarlardan tekrardan güncellemeyi sorgulattım bu sefer sorgulattığımda miui 10 güncellemesi ota üzerinden gözükmedi benim telefonda,bende miuinin rom indirme sayfasına girip telefona google crom üzerinden telefona indirdim orjinal miui 10 kararlı global sürümünü, rom zip dosya halinde indi telefona, bende ayarlardan güncelleme sayfasına girip oradan güncelleme paketini seç sekmesine tıklayıp miui 10 romunu seçtim telefon kendi kendine kurulumunu yaptı hiç bir sıkıntı olmadan ve şuan canavar gibi takır takır kullanıyorum ve hiç bir sorunda yok hiç arızada vermedi yazılımsal olarak. Yani demem oki siz diyosunuzya rus romuna 10 yıl bekleseniz güncelleme gelmez diye gayette geliyo benim rus romuydu 3 tane güncelleme aldım ota üzerinden ve siz romu telefona indirip ayarlardan paket seçip kurulum olmaz hata verir diyorsunuz sadece pcden telefona romu yükleyebilirsiniz diyosunuz eee bende telefona miui üzerinden indirip paket seçle yaptım miui 10 kurulumunu benim anlamadığım başka mi 8 kullanıcılarında hatamı oluyo bu işlemlerde???

İlk kez sizden duyuyorum. Ayrıca rus romuna global güncelleme gelmesi zaten imkansız

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Merak ediyorum bu bildirim gözükmeme sorunu giderildi mi? Aod ekranında ikonlar gözüküyor mu artık? Whatsap bildirimlerinde bir fazla sayma hatası giderildi mi? Bunlar hala giderilmediyse ciddi anlamda telefonu değiştirmeyi düşünüyorum. Bluetooth takılma sorunu zaten başlı başına kafayı yedirtiyor bana

FENOMEN88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SAMET BALCI
Cihazım
XAOMİ Mİ 8
Konular
0
Valla kasım kardeşim ben başkalarına geldimi gelmedimi bilemem ama benim hepsiburadadan aldığım mi 8 telefona geldi benim gördüğüm global olan rus romu güncelleme alıyo kardeş bizzat test ettim gördüm.

rbg12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mihenk
Cihazım
Oneplus 5T
Konular
0
Merhaba acaba ben bu rom recovery ekranında kalan Migros'ta satılan cihaza yüklesem açılır mı? Rom u bir yerleden bulsam

tangoechokilo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetlerden
Cihazım
Mİ8-Mİ9T
Konular
1
EU rom olarak düşmüş durumda!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Mi flastan geçersen sıkıntı olabilir onun haricinde sana tavsiye xiaomitools diye bir program var onunla kolayca atabilirsiniz. Bu arada belki bilmiyorsunuzdur çin romunda Türkçe dil seçeneği yok

bende mi 8 var xiaomi.eu 10.0.5.0 stable sürüm yüklü.şimdi en.miui.com dan global stock romu 10.0.2.0 yükleyeceğim.aslında twrpden yapmayı düşünüyordum fakat daha önce yaptığımda bootloop oldu.şimdi xiaomitool ile denemek istiyorum.anti roll back olayına kapılırmıyım? teknik olarak versiyon düşürmüş olacağım.biraz baktım ama net bilgiye ulaşamadım.şimdiden vakit ayırıp cevapladığınız için teşekkür ederim

Üst Alt