Rehber Mi 8 Magisk ile Root (Bootlop Sorunsuz)

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Zaten telefon rootlandığı zaman resmiyetten çıktığı için günceleme almaz. bunu samsung'ta yıllarca gördüm bazıları bu soruyu sorunca acaba böyle bişi yok mu diye tereddütte kaldım ama değişen bişi yok demek ki.
Güncelleme almadığını kim söyledi size. Güncelleme alıyor tabiki

delletem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi8
Konular
3
selam arkadaslarş. bende fastboot devices yapınca cihazı görüyor ama fastboot format userdata komutunu verince işlemiyor neden acaba

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
selam arkadaslarş. bende fastboot devices yapınca cihazı görüyor ama fastboot format userdata komutunu verince işlemiyor neden acaba
minimal_adb_fastboot_v1.3.1_setup.rar dosyasındaki adb'yi kurulum yapın. Sonrasında C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot konumunu açıp
cmd-here adlı dosyayı çalıştırıp yaptığınız işlemleri bu komut ekranından yapın.

Ekli dosyalar

• minimal_adb_fastboot_v1.3.1_setup.rar
    723,1 KB · Görüntüleme: 89

delletem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi8
Konular
3
minimal_adb_fastboot_v1.3.1_setup.rar dosyasındaki adb'yi kurulum yapın. Sonrasında C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot konumunu açıp
cmd-here adlı dosyayı çalıştırıp yaptığınız işlemleri bu komut ekranından yapın.
valla hocam kızdım fastboot reboot dedim 5 dk dır mı logosunda sanırım bootlop oldu :)

delletem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi8
Konular
3
aynı işlemleri tekrar yapın hocam
hocam format işlemini gerçekleştirdim ancak cihaz kitlendi felan dedi. pin felan da giremiyorum open wifi settings diyor tıklıyorum ama klavye çalışmıyır şifre yazamıyorum takıldım kaldım yine yaa

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
hocam format işlemini gerçekleştirdim ancak cihaz kitlendi felan dedi. pin felan da giremiyorum open wifi settings diyor tıklıyorum ama klavye çalışmıyır şifre yazamıyorum takıldım kaldım yine yaa
tamam hocam oraya kadar geldiyseniz sorun yok. bir başka telefondan sifresiz olarak wifi paylaşıma açın ve o wifi bağlanın ardından mi hesabınızın sifresini girin.

Üst Alt