MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Eagle_88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Ara güncellemelerde üstüne yama yapılır ve kullanılır fakat ana güncellemelerde tamamen arayüz değiştiğinden telefon adapte olmakta kararsız kalabiliyor bu sebepten sıfırlandığında yama şeklinde değil yeni sistem ile başlıyor ve stabil oluyor. Iphone cihazlarda bile ana güncelleme geldiğinde önerilir sıfırlama araştırabilirsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada dün sabah itibari ile kullanıyorum ve en ufak kararsızlık yaşamadım cihazda şarj %68 sabah aldım şarjdan çok kurcalamam işimden dolayı ayrıca süper wallpaper kapalı kullanıyorum.
Bilgi için Sağolasın, parmaklarına sağlık.

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Merhaba güncellemeyi dün yaptım. Sıfırlama yapmadım çünkü yaklaşık bir ay önce batarya değişimi yapmıştım ve o zaman sıfırlama yapmıştım. Sabah 9 gibi şarjdan aldım telefonu ve akşam 8 oldu Bluetooth ve NFC sürekli açık, kalan şarjım ve ekran kullanımım görselde. Batarya değişimiyle telefonu yeni almış gibi kullanıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Arkadaşlar hard reset nasil yaparız

İsmail..58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Arkadaşlar hard reset nasil yaparız
Telefonu kapatın, güç tuşu ve ses açma tuşuna basın ekran açılınca güç tuşuna basmayı bırakın farklı ekran gelince ses tuşunu da bırakın. Sonra wipe data yazan yere ses açma/kısma tuşu ile gelip güç tuşuna basın evet hayır tarzı bi yazı gelirse onada evet deyin sonra format atacaktır. Atınca reboot system now yazısına tıklayın tamamdır. Açılması 5-10 dk sürebilir paniğe kapılmayın

Aykutk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Bana göre en mütiş özellik istediğiniz tüm uygulamaları karanlık mod da kullanabilmek. Misal Facebook uygulaması karanlık modda kullanabilme özelliğine kavuşuyorsunuz. Bilmiyenler için Ekran/Karanlık Mod/Tekli uygulamalar tabi karanlık modda açık olmalı.

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Ram kullaniminda bir azalma gördüm sanki . Belki hala aktifleşmemis sistem bileşenleri vardır . Tek üzücü nokta VoWifi hala yok. Başka sıkıntı görmedim

Mfkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8
Konular
15
İyi akşamlar resmi güncelleme bazı mi8 lere gelmiş fakat babada gelmişti indir dediğimde gitti acaba ne zaman geri gelir bilgisi olan varmidir

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
İyi akşamlar resmi güncelleme bazı mi8 lere gelmiş fakat babada gelmişti indir dediğimde gitti acaba ne zaman geri gelir bilgisi olan varmidir
konuda yer alan linklerden isterseniz yükleyebilirsiniz

Üst Alt