MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Maddoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sarper
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Evet hd seçeneği yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme ana güncelleme olduğundan temiz kurulum şart aksi durumda stabil çalışmayacaktır.
temiz kurulum nasıl yapılır ?

Maddoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sarper
Cihazım
Mi 8
Konular
0
yedeklerini alıp hard reset atacaksın forumda nasıl hard reset atılır. bulabilirsin.
V11.0.5.0 QEAMIXM Romunda iseniz Ota rom indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden ilgili dosyayı göstererek güncellemeyi yapabilirsiniz.

bu adımı nasıl yapıyoruz acaba?

İsmail..58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Çok iyi sonuçlar deji bataryanın normal bataryadan ne farkı var daha iyi mi oluyor ?
Teşekkürler
Bir farkı yok hatta 3210 mah ama nedense çok iyi sonuçlar veriyor. Bende bu kadar tahmin etmiyordum fakat ortalama 7 saat ekran süresi veriyor

Eagle_88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Güncelleme yaptıktan sonra telefonu sıfırlamanız gerekiyor.
Kesinlikle bunu öneriyor musunuz,yani fayda-zarar ilişkisi nedir. Ben bugüne kadar çok yapan gördüm ama telefonda herşey değişti diyen görmedim ;kral beni bi ikna eder misin.

Brkozyz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BuRaK
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Arkadaslar bana guncelleme gelmedi acaba beklesem suanki surumden farkli bir surum gelirmi (hatalar frlan duzeltilmis olarak)

neckay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NECATİ
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Kesinlikle bunu öneriyor musunuz,yani fayda-zarar ilişkisi nedir. Ben bugüne kadar çok yapan gördüm ama telefonda herşey değişti diyen görmedim ;kral beni bi ikna eder misin.
Ara güncellemelerde üstüne yama yapılır ve kullanılır fakat ana güncellemelerde tamamen arayüz değiştiğinden telefon adapte olmakta kararsız kalabiliyor bu sebepten sıfırlandığında yama şeklinde değil yeni sistem ile başlıyor ve stabil oluyor. Iphone cihazlarda bile ana güncelleme geldiğinde önerilir sıfırlama araştırabilirsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ara güncellemelerde üstüne yama yapılır ve kullanılır fakat ana güncellemelerde tamamen arayüz değiştiğinden telefon adapte olmakta kararsız kalabiliyor bu sebepten sıfırlandığında yama şeklinde değil yeni sistem ile başlıyor ve stabil oluyor. Iphone cihazlarda bile ana güncelleme geldiğinde önerilir sıfırlama araştırabilirsin.
Bu arada dün sabah itibari ile kullanıyorum ve en ufak kararsızlık yaşamadım cihazda şarj %68 sabah aldım şarjdan çok kurcalamam işimden dolayı ayrıca süper wallpaper kapalı kullanıyorum.

Üst Alt