MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bölge Yunanistan yapılırsa hem yüz kilidi açılıyor hem tarayıcı ve mi video geliyor. Türkiye bölgesinde yüz kilidi kapalı. Azerbaycan bölgesinde yüz kilidi açık ama tarayıcı ve mi video gidiyor seçim sizin. Şarj çok iyi gidiyor bende hızlı gidenler bence sıfırlama yapıp kullanmalı oturması için. Ayrıca hareketli duvar kağıdı ram sömürüyor ve şarjı daha hızlı indiriyor. İsteyen onu kapatsın daha çok şarj gider. Ben bir süre kullanıp kapatacağım. Yeni bildirim panelini ayarlardan siz açacaksınız otomatik açık gelmiyor. Ayrıca animasyonlar yavaşlatılmış hoş olsun diye ama telefon yavaşlamış gibi oluyor halbuki telefon hızlı ancak animasyonlar yavaş hissiyat veriyor. Üç tane gelen sistem uygulamasının ikisini güncelledim. Birini hâlâ güncelleyemedim hata veriyor. Hatanın gitmesini bekliyorum. Güncellemeyi hâlâ alamayanlar güncelleme seçeneğinde güncellemeyi önceden al seçeneği var onu açsaydınız sizin telefonlara da gelirdi. O seçenek açık olanlar daha önce almış oldu.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Kardeş bana henüz gelmedi, siz neredesinde bir eksiklik gördünüz?

Hocam ben mi8 kullanıcısı değilim ama konudaki yorumların hepsini okudum. Yorumlarda sorunlarından bahsedenler var eksik verilen özelliklerden bahsedilen var. Birçok cihaz (2 senesini tamamlamış) sırf güncelleme verildi demek için verilmiş bir güncelleme olarak görüyorum. İki temel sorunu hala halledememiş bir marka. (tam ekran hareketlerinin stabil olmaması ve bildirim sorunu) Söylenecek çok şey var ama markanın umursadığı yok. Şu telefonlar TR'de kaçak şekilde satılmasa eminim birçok kişi yüzüne bakmazdı.

İsmail..58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Deji batarya taktım yaklaşık bir ay önce şimdi de güncellemeyi yükleyip wipe data yaptım sarji %95 iken şarjdan aldım sonuçlar fikir edinmeniz açısından şu şekilde.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-03-10-58-57-400_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-11-03-10-58-57-400_com.miui.securitycenter.png
    136,5 KB · Görüntüleme: 101
  • Screenshot_2020-11-03-10-58-26-392_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-11-03-10-58-26-392_com.miui.securitycenter.png
    311,2 KB · Görüntüleme: 102
  • Screenshot_2020-11-03-10-56-45-538_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-11-03-10-56-45-538_com.miui.securitycenter.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 100

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Deji batarya taktım yaklaşık bir ay önce şimdi de güncellemeyi yükleyip wipe data yaptım sarji %95 iken şarjdan aldım sonuçlar fikir edinmeniz açısından şu şekilde.

Ortalama 6-7 saat ekran alırsınız sanırım. Benimde batarya değiştirme zamanım geldi araştırıyordum iyi oldu bu istatistik, teşekkür ederim.

Cavusum30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Daha önce beta sürümünü kullanmıştım kasmalar sebebiyle silmek zorunda kaldım şuan kararlı sürüm yüklü fakat benim cihazda eksikler var ilerleyen güncellemelerde daha iyi yenilikler gelecektir diye düşünüyorum sabırlı olmakta fayda var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yeni güncelleme ile batarya problemi yaşayan arkadaşlarımızı duyuyorum benzer konuda bende problem yaşadım yedeklemelerimi yapıp fabrika ayarlarına geri dönder yaptım ufak bir iyileşme gördüm tavsiye ederim ama yinede karar sizin sorumluluk kabul etmiyorum :)

Varol73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi8
Konular
3
Çok iyi sonuçlar deji bataryanın normal bataryadan ne farkı var daha iyi mi oluyor ?
Teşekkürler

Batuhan88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tümay
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Slm ben kamerada magic bekliyordum malesef yok

thekhvc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Mi 8 Global Kararlı Miui v12.0.1.0 QEAMIXM Rom İndirme Bağlantıları
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V11.0.5.0 QEAMIXM Romunda iseniz Ota rom indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden ilgili dosyayı göstererek güncellemeyi yapabilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ota Rom İndirme Bağlantısı :

Recovery İndirme Bağlantısı :

Fastboot İndirme Bağlantısı: Henüz gelmemiştir gelince konuya eklenecektir .

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Brkozyz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BuRaK
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Arkadaslar gelen guncellemeyle l1 sertifika geldimi acaba guncelleme yapanlar netflixi hala sd mi izliyor acaba kontrol edebilirlermi

neckay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NECATİ
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Arkadaslar gelen guncellemeyle l1 sertifika geldimi acaba guncelleme yapanlar netflixi hala sd mi izliyor acaba kontrol edebilirlermi
Evet hd seçeneği yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme ana güncelleme olduğundan temiz kurulum şart aksi durumda stabil çalışmayacaktır.

Üst Alt