Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

10lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ney
Cihazım
mi 8
Konular
4
Xiaomi rulesclap~~ otadan verdiğin en üst güncellemeye değil de bir alt versiyona güncelleme vermek cidden takdire şayan. Tebrik ediyorum. Xiaomiyi biliyorsam da 10.0.3 lere vermez o güncellemeyi. 10.0.2 ye de veriler kaybolmadan geri dönemiyoruz.

Suç sende değil xiaomi seni bu kadar övenlere kanıp alan bende

Chaosoft

Chao
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10
Meslek
Designed
Konular
11
Bu nasıl saçmalık bende mi 8 Pro var 10.1.0 yüklü şimdi hangi güncelleme gelecek 10.3.0 mı pie mi iyice çorba oldu

faramir86us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doruk
Cihazım
Mi 5
Konular
7
Arkadaşlar bu ne sabırsızlık? Adamların bir bildiği vardır elbette güncelleme verirken.

Bu kadar hızlı bir şekilde güncelleme almak istiyorsanız kolayca beta sürüme geçebilirsiniz.

Yeter vurmayın artık Xiaomi'ye :)

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Basitçe anlatmaya çalışayım ortalık toz duman olmuş konuda şöyle bir güncelleme sistemi var Xiaominin

Global Beta : Kullanıcılar kendi isteği ile denek olurlar.

Global Beta Stabil : Xiaomi kendi deneklerini kendi seçer random olarak seçtiği imeilere gönderir 1 hafta civarı test ettirir.

Global Stabil : Sürüm resmen yayınlanır 48 saat içerisinde tüm kullanıcılara gönderilir.

Yani kısacası ben şu sürümdeyim eskiye dönmeye beni zorluyor gibi düşünmeyin güncelleme tam olarak dağıtıldığında tüm cihazlara sürüm ne olursa olsun ulaşacaktır extra bir işlem gerekmeksizin.

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Arkadaşlar bu ne sabırsızlık? Adamların bir bildiği vardır elbette güncelleme verirken.

Bu kadar hızlı bir şekilde güncelleme almak istiyorsanız kolayca beta sürüme geçebilirsiniz.

Yeter vurmayın artık Xiaomi'ye :)
Alt sürümdekilere güncelleme verilip de üsttekilere verilmezse vurulur hocam millet burda aylardır şu cihazın yazılımının oturmasını bekliyor. Kamera konusunda gerçekten iyi ama vaad edilenden kötü şu an. Bunu bekliyor aylardır kullanıcı. 3-4 aydır şuna çözüm bulamıyorsa çok güzel vururuz hocam...

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Aynen telaşa gerek yok, hiç güncelleme vermez dert güncelleme verir dert. Bir sakin olun belki kısıtlı cihazlarda test ediliyor, herkese verecek sonra yok dondu çöktü hatalı mesajları dolacak burası, zaten yeni yıla kalmadan bekleniyordu aralık ortasına kadar herkese yayınlanmış olur

sterman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erman
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
Son güncellemeyi buradan indirip flash tool ile kuramaz mıyız arkadaşlar?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Son güncellemeyi buradan indirip flash tool ile kuramaz mıyız arkadaşlar?
Fastboot romu henüz yayımlanmadı (Pie). fakat konuda da belirttiğim şekilde de yükleyebilirsiniz.

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Basitçe anlatmaya çalışayım ortalık toz duman olmuş konuda şöyle bir güncelleme sistemi var Xiaominin

Global Beta : Kullanıcılar kendi isteği ile denek olurlar.

Global Beta Stabil : Xiaomi kendi deneklerini kendi seçer random olarak seçtiği imeilere gönderir 1 hafta civarı test ettirir.

Global Stabil : Sürüm resmen yayınlanır 48 saat içerisinde tüm kullanıcılara gönderilir.

Yani kısacası ben şu sürümdeyim eskiye dönmeye beni zorluyor gibi düşünmeyin güncelleme tam olarak dağıtıldığında tüm cihazlara sürüm ne olursa olsun ulaşacaktır extra bir işlem gerekmeksizin.
Nitelikli bir açıklama olmuş hocam ağzına sağlık

Üst Alt