Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

Xiaomi Sapığı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
Lütfen sabote etmeyelim konuyu. Konuya her yeni mesaj geldiğinde kesin çözüm bulundu mu umuduyla açıyorum forumu başlarım şimdi Almanyasina da imla hatalarına da burda kafayı kırdık kaç gündür

Cozum varmis ama 700tl istiorlarmis ben buna fahis fiyat dedim ve karsilastirma yaptim. Bazi kisiler de bunu nedense savunma yapmalari gereken birseymis gibi algiladilar. Neden boyle cevap yaziorlar anlamadim insanimiza bir seyin gercek yuzunu soyleyince hep suclu oluyorsunuz.

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Konuya dönücek olursak ben yarın arıcam durumu anlatıcam eğer kabul ederlese göndericem cihazı servise bizzat götüremem izmirdeyim çünkü

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Konu ile çok bağım yok ama 690 TL ye bunu yapabiliyorlar ise yolu var Evofonede çalışan arkadaşı olan yada bağlantısı olan arkadaşlarla iletişime geçebilecek biri varmıdır?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar diğer cihazlarınız için emmc sökmeden çözüm bende :) Cihazların elime gelmesi gerekli. %100 garanti ile cihazlarınızı canlandırıyorum. Daha önce hesap alanlar bilir mi flash kurmayıp takılıp kalıyordu. Hepinize duyrulur.

Son düzenleme:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Arkadaşlar mi8 leriniz ve diğer cihazlarınız için emmc sökmeden çözüm bende :) Cihazların elime gelmesi gerekli ve yetkili mi hesabı gerekli. %100 garanti ile cihazlarınızı canlandırıyorum. Daha önce hesap alanlar bilir mi flash kurmayıp takılıp kalıyordu. Satın aldığım başka bir programla yetkili hesap olduğu taktirde rom atabiliyorum sorunsuz. Hepinize duyrulur.

Hadi hayırlısı olsun o zaman. Bu sorunu yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun

drdivx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
armagan
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Arkadaşlar mi8 leriniz ve diğer cihazlarınız için emmc sökmeden çözüm bende :) Cihazların elime gelmesi gerekli ve yetkili mi hesabı gerekli. %100 garanti ile cihazlarınızı canlandırıyorum. Daha önce hesap alanlar bilir mi flash kurmayıp takılıp kalıyordu. Satın aldığım başka bir programla yetkili hesap olduğu taktirde rom atabiliyorum sorunsuz. Hepinize duyrulur.
neredesiniz size nasıl ulaşabilirim

drdivx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
armagan
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Trabzon dayım. Özel mesaj ile ulaşabilirsiniz

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben İstanbul dayım mumkunu yok ulaşamam size neyse dogubanka doğru gidiyorum bugün mi 8 işini cozersem yazarım foruma

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Neden ulaşamıyorsunuz hocam? Bir kargo göndermek bu kadar mı zor :)
ben İstanbul dayım mumkunu yok ulaşamam size neyse dogubanka doğru gidiyorum bugün mi 8 işini cozersem yazarım foruma

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Hocam Doğubank pek doğru bir tercih değil ama siz bilirsiniz. Orda bu yetkili hesap ve testt point işinden anlayan bir Allah'ın kulunu bulamazsınız

Üst Alt