Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Evofone 690TL karşılığında yapıyormus ama bizzat servise gitmeniz gerekiyor. Telefonla ve kargo ile sadece EVofone cihazlarini kabul ediyorlar.
Almanyada olsa boyle ithalat olayi cok az sorun olsa da cok iyi servisler var 50euroya yaiorlar 1 gün içinde.
Resmen saçmalık ya

Xiaomi Sapığı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
Resmen saçmalık ya
Turkiyede fiyatlar bildiginiz keriz silkeleyici. Almanyada copcu dahi olsaniz 1200eurodan assaya maas almassiniz ve cocuk-sosyal yardimi da var. 50 euroya yapiorlar siz dusunun.
Tırkiyede 1400tl askeri ucret var ama 700 tl istiorlar fiyatlar cok fahis.
Ustelik mi8 almanyada sadece 500 euro. bir aylik isci maasiyle 3 tane mi8 aliorsunuz.

snatcher

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SNATCHER
Cihazım
Mİ A2 64GB BLK
Meslek
ECZ . TEK.
Konular
1
miui forumdaki gerzekler yardımdan çok alay ve hakaret için oradalar sanki gerçekten sinir bozucu..iki çift birşeyler yazdım dayanamadım.. xda 2010 lardaki eski xda olsaydı çoktan bir tool çıkmıştı eski geliştiriciler kalmadı maalesef umudunuzu yitirmeyin inşallah cihazlarınız kurtarılacakdır.

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
beyler vietnamlı bir adam var. Unlock kilidini 5 dkda açtığını söylüyor acaba doğruluk payı var mıdır?

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
beyler vietnamlı bir adam var. Unlock kilidini 5 dkda açtığını söylüyor acaba doğruluk payı var mıdır?
Sil bu mesajı sil 40 dolar istiyo S unlock la aynı işlemi yapıyor :D yetkili hesap ve arka kapak açık olduktan sonra zaten 5 dk lık işlem edl üzerinden rom atması

Xiaomi Sapığı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi Mix
Konular
1

Yeni bosanmis sahte hesaba benzior ben pek glaubtedım.

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
:D şu hesaplardan bi bizde yok en.miui de gene verilmeye başlanırsa 20 hesapla alıcam valla :D
Sil bu mesajı sil 40 dolar istiyo S unlock la aynı işlemi yapıyor :D yetkili hesap ve arka kapak açık olduktan sonra zaten 5 dk lık işlem edl üzerinden rom atması

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Turkiyede fiyatlar bildiginiz keriz silkeleyici. Almanyada copcu dahi olsaniz 1200eurodan assaya maas almassiniz ve cocuk-sosyal yardimi da var. 50 euroya yapiorlar siz dusunun.
Tırkiyede 1400tl askeri ucret var ama 700 tl istiorlar fiyatlar cok fahis.
Ustelik mi8 almanyada sadece 500 euro. bir aylik isci maasiyle 3 tane mi8 aliorsunuz.
Tırkiye değil Türkiye, 1400 değil 1604, askeri değil asgari ücret. Konuşulacak çok şey var bu alamanya ile alakalı ama burası geri değil. Terörist besleyici kan emici ülkelerle, benim canım vatanımı kıyaslama yapmaktan vazgeçin

Xiaomi Sapığı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
Tırkiye değil Türkiye, 1400 değil 1604, askeri değil asgari ücret. Konuşulacak çok şey var bu alamanya ile alakalı ama burası geri değil. Terörist besleyici kan emici ülkelerle, benim canım vatanımı kıyaslama yapmaktan vazgeçin
Nerede yasiyorsaniz oranin gozuyle gorursunuz bir de olaylara buradkai insanlarin gozuyle baksaniz ekmegini yedigim ulkeye ettiginiz laf icin Allahtan kendinizi bagislamasi icin etmediginiz dua kalmaz inanin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ulkem diyorsunuz ama insana deger yok ayrica. Insanina deger vermedikten sonra o ulke icin sizin anlaminiz var mi acaba

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Lütfen sabote etmeyelim konuyu. Konuya her yeni mesaj geldiğinde kesin çözüm bulundu mu umuduyla açıyorum forumu başlarım şimdi Almanyasina da imla hatalarına da burda kafayı kırdık kaç gündür

Üst Alt