Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Antiroll back mevzusunu önceleri iyi biliyordum bu aralar yazilima ara verdim pekte aklimda değil yanilmiyorsam antiroll back 4 olmadiktan sora sorun yok geri donus yaparsin. Ama yinede iyi arastir cünki soylediğimden emin değilim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dosyayi indir zip halinde bi kenarda dursun kardesim, herseyden once telefondan gerekli yedeklerini al, daha sora twrp ye gir WİPE/ advanced wipe ordan 5 wipe yapman lazim yani resimdeki gibi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimdeki gibi seçip alttaki swipe to wipe barini sağa kaydirmalisin. Burdan sora telefonun her seyden sifirlanicak sora geri yapip ana menuye gel WİPE format data girip yes yazip sağ alttaki klavyenin devamindaki mavi butona tiklamalisin

Bunuda yaptiktan sora geri geri yapip ana menuye gel reboot / recovery tiklamalisin telefon burada kapanip yeniden twrp modunda açilacak telefonu pc ye bağlayip pcde açilan telefon hafizasindaki twrp klasorüne ilgili zip dosyasini yapistir ha bu arada magisk dosyasini da varsa pcde twrp klasorune at kardesim daha sora telefondan install/ twrp/ ilgili zip dosyasini secip alttaki swipe to flash barini sağa kaydir ve arkana yaslan burasi biraz uzun sürecek kurulumu yuklemeyi yapip reboot yazisi geldiğinde geri yapip install kismindan magisk kur yoksa twrp den telefon açildiğinda silinecek, magiski kurduktan sora reboot yapip başlat geçmis olsun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-26-18-27-54.png
    Screenshot_2020-03-26-18-27-54.png
    103,2 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

curseofeanor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oguzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Antiroll back mevzusunu önceleri iyi biliyordum bu aralar yazilima ara verdim pekte aklimda değil yanilmiyorsam antiroll back 4 olmadiktan sora sorun yok geri donus yaparsin. Ama yinede iyi arastir cünki soylediğimden emin değilim

Dosyayi indir zip halinde bi kenarda dursun kardesim, herseyden once telefondan gerekli yedeklerini al, daha sora twrp ye gir WİPE/ advanced wipe ordan 5 wipe yapman lazim yani resimdeki gibi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimdeki gibi seçip alttaki swipe to wipe barini sağa kaydirmalisin. Burdan sora telefonun her seyden sifirlanicak sora geri yapip ana menuye gel WİPE format data girip yes yazip sağ alttaki klavyenin devamindaki mavi butona tiklamalisin
allah razı olsun açıldı cihaz miui11 yükledim twrpden dediğin gibi

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Acilirken alttaki android yazisi gorundu dimi

curseofeanor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oguzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
2
evet abi unlocked sadece twrp gitmiş imei hepsi duruyo

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Telefonunda root ta vardi dimi telefon açilmadan twrp uzerinden magiskte kurman lazim yoksa telefon açildiğinda twrp menusu silinir daha sora yine yuklemek zorunda kalirsin oda uzun iş

Geçmis olsun kardesim insallah rom degişimden pişman olmazsin bi kere yaptinmi sürekli rom degişesi geliyo insanin :)

firattnyn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi8 SE
Konular
0
Selamun aleyküm. Üstad bende rom yüklerken telefonu brick ettim galiba. fastboot modundan gayri hiçbirşey açılmıyor.
banada mesaj yoluyla iletişim bilgilerinizi verirmisiniz. telefonu göndereyim size.

cesmecianur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi8
Konular
1
Zenex özelden msj attım ama dönüş sağlar mısınız hocam?

Üst Alt