Çözüldü Mi 8 Bootloader kilitlendi

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Hocam ben Mi 6 da kullandığım hesap ile oturum açtım mi8 de. Mi 6 için zamanında unlock için onay almıştım ama.

Fark etmiyor sanırım aramızdaki fark benim cihazda oturum açıp geliştirici seçeneklerini açtıktan sonra unlock yapmayı tekrar denemem oldu

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Fark etmiyor sanırım aramızdaki fark benim cihazda oturum açıp geliştirici seçeneklerini açtıktan sonra unlock yapmayı tekrar denemem oldu
Hocam senin cihaz zaten kilidi açık değil miydi aldığında?

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Evet açıktı fakat twrp sonrası locked oldu sanıp tekrar unlock yapmaya kalkmıştım.
Evet işte benim durumum da öyle fakat şuan yetki vermiyorlar hesaplara o yüzden patladık. Siz ne zaman başvurmuştunuz yetki için? miui foruma yetki için yazıyoruz sallamıyor adminler konuyu siliyorlar vs.

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Evet işte benim durumum da öyle fakat şuan yetki vermiyorlar hesaplara o yüzden patladık. Siz ne zaman başvurmuştunuz yetki için? miui foruma yetki için yazıyoruz sallamıyor adminler konuyu siliyorlar vs.

Edl için bir yöntem mevcut onun dışında s-unlock da hesap yetkisi satiyormus fakat hiç birini denemedim bir araştırın sayfayı İngilizceye çevirip

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar edl de artık kalkmış tek yöntem s-unlock.com üzerinden hesap almakmis anlatım için;

Telefon ile ilgili tüm detayları burada konuya toplamışlar

Son düzenleme:

evo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Evren
Cihazım
Mı 8
Konular
0
Edl için bir yöntem mevcut onun dışında s-unlock da hesap yetkisi satiyormus fakat hiç birini denemedim bir araştırın sayfayı İngilizceye çevirip

Arkadaşlar edl de artık kalkmış tek yöntem s-unlock.com üzerinden hesap almakmis anlatım için;

Telefon ile ilgili tüm detayları burada konuya toplamışlar

yaşamış olduğunuz sorunun aynısı yaşadım 10 yüklemek istedim rus yazılım vardır ve güncelleme gelmediği için ve yanlışlıkla açık olan bootloader kilitledim ve cihaz fastboot ta kalıyor recovery modda yazılım uygun değil hatası veriyor servisine yolladığım da cihazın ana kart değişmesi gerektiği söylendi bende doğal olarak kabul etmedim. Ayrıca cihazda mi hesabım ile giriş yaptım aktivasyon işlemleri oldu developer menüsünde açmıştım.

Şimdi izlemem gereken yol nedir?

Sizin atmış olduğunuz video da ki açma progrmaında %99 geliyor sonra developer menüsüne girin şunları yapın diyor kilit açılmıyor.

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
sorun çözümü için KASIMM arkaşımız ile iletişime geçebilirsiniz.

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
bende aynı sorun var ama unlock etmem için cihazı açmamı istiyor current account is not bound to this device hatası veriyor

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Gecmis olsun. Mi hesabi unutuldugunda yada yanlis girildiginde nasil bir yontem izlediniz?

Üst Alt