MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Ekran döndürme sıkıntısı yaşayan cihazlar çözüm bulabildi mi acaba

serdartaylan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar tayla
Cihazım
mi5
Konular
3
Hoparlörden konuşulduğunda yakı yaptığı söylendi tekrar sabit e geçtim

Sametergur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Mi 6 cihazımda 2 hafta önce parmak izi okuyucu gitti 1 hafta sonra da bluetoth bağlı olmasına rağmen kulaklığa ses gelmiyor ve açtığım videoları donduruyordu miui10 stabil rom ve eu beta 20.2.27 denedim 1 gün düzgün çalıştı sonra yine aynı şekile döndü miui12 sorunumu çözer mi veya başka çözüm yolu bilen var mı?

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
Haylou T15 bluetooth kulaklık aldım ama müzik dinlerken ya da video izlerken ara ara anlık takılmalar oluyor. Neden olabilir?

Sahinnnnn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İngilice
Cihazım
Mi5
Konular
4
bu linkte mi 6 miui 12 için imza kampanyası basladı sizde imzalayınız

aritizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi6
Konular
1
Hangi romdan geçmeyi düşündüğünüzü belirtirseniz bir fikir verebiliriz...
Cihazimda blissrom v12.12 rom (Android 10) ve orangefox twrp yuklu. Direkt olarak 4 wipe yapip ardindan rom yuklemem yeterli olur mu? Bir de magisk kurmayi düşünmüyorum, bu yüzden sorun cikar mi?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Cihazimda blissrom v12.12 rom (Android 10) ve orangefox twrp yuklu. Direkt olarak 4 wipe yapip ardindan rom yuklemem yeterli olur mu? Bir de magisk kurmayi düşünmüyorum, bu yüzden sorun cikar mi?
Altyapısı farklı bir romdan üstelik android sürüm düşürerek geçiş yapacağınız için mutlaka format data + 4 wipe yapmanız gerekir.
Rootsuz bir Mi6 öksüz bir çocuğa benzer ama tercih șahsidir. Stock rom kurmadığınız sürece sıkıntı olmaz.

aritizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi6
Konular
1
Altyapısı farklı bir romdan üstelik android sürüm düşürerek geçiş yapacağınız için mutlaka format data + 4 wipe yapmanız gerekir.
Rootsuz bir Mi6 öksüz bir çocuğa benzer ama tercih șahsidir. Stock rom kurmadığınız sürece sıkıntı olmaz.
Stock rom kurmadığınız sürece sıkıntı olmaz dediginiz için sorma geregi duydum simdi; stock rom kuracak olsam nasil bir yol izlemem gerekir cihazin simdiki mevcut haliyle?

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Haylou T15 bluetooth kulaklık aldım ama müzik dinlerken ya da video izlerken ara ara anlık takılmalar oluyor. Neden olabilir?
Etrafta cok fazla sinyal veren cihaz varsa bu sorun olabiliyor bazen. Ornegin wifi modemlerde ayni kanalda yayin yapan baska modemler oldugunda modemle telefonu yanyana bile koysaniz telefonun modemi goremedigi olur. Care kanal degistirmektir wifi'da. Bluetoothta ise care sinyal veren cihazlardan uzaklasmak :) tabii sorun buysa, suruculerde de sorun olabilir..

Üst Alt