Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
sakın yüklemeyin yavaşlıyor ve bildirimlerden cevap verme özelliği gitmiş :)
merhaba, bildirimden cevap verme özelliğini pek kullanan birisi değilim o benim için bir dezavantaj sayılmaz, peki size göre daha kötü olan bir yanı var mı?

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
merhaba, bildirimden cevap verme özelliğini pek kullanan birisi değilim o benim için bir dezavantaj sayılmaz, peki size göre daha kötü olan bir yanı var mı?
hocam güncelle ben yaptım bi sıkıntısını görmedim telefonda çok bişey değiştini söyleyemem ama sadece bugün bataryası çok güzel gitti belki + olarak onu sayabilirim

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
hocam güncelle ben yaptım bi sıkıntısını görmedim telefonda çok bişey değiştini söyleyemem ama sadece bugün bataryası çok güzel gitti belki + olarak onu sayabilirim
anladım, ben batarya konusunda sanırım bu forumda en tatmin olan kişilerdenim ama çok sık şarj etme imkanım da var o yüzden günü çıkartmasa bile problem değil haliyle denemeye değer diye bakıyorum şuan iniyor 1.5GB kim bilir ne zaman iner de uyumazsam deneyimler buraya da geri dönüş yaparım olmazsa.

toredo19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ileri
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
parmak izi okuma biraz daha gec aciyor su an farkedilyor

slacher

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
xiomi mi6
Konular
2
Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var telefona güncelleme yaptıktan sonra açılmıyor
Reboot
Wipe data
Connect miasistans
yazıyor siyah ekranda kaç defa reboot yaptım düzelmedi daha sonra wipe data yaptım telefon sıfırlandı yeniden ilk alıdığım gibi kurulum yaptım 5 dakka sonra hata verip tekrar aynı siyah yere gönderdi. Bu sorun güncellemeyi yapıp telefonu yeniden başlattıktan sonra oldu acil yardım lütfen
[doublepost=1519776055,1519773632][/doublepost]telefonu yeniden kurdum ama temayı değiştirirsem android sistem durup yine en başa reboot kısmına geri atıyor ve yenibaştan kurulum istiyor kelimenin tek anlamıyla REZALET

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Hocam yorumunuzdan sonra 3 tema değiştirdim şimdilik problem çıkmadı
Hocam her temada reboot kısmına göndermiyor. Belli bir kaç temadan dolayı zannımca. Ayrıca siyah fonlu temalarda bildirim çubuğunu aşağıya çekiyorum sms bildirimi okunuyor ama diğer uygulama bildirimleri de siyah olduğu için okunmuyor. Açık fonda da tam tersi oluyor. Sadece varsayılan temada bu konuda sıkıntı olmuyor. Sizde de durum aynı mı acaba?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slopelock

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Bu ilk android 8 güncellemesi olduğu için eksikleri hataları olacaktır. Bir sonraki güncellemenin daha hatasız ve stabil olacağını düşünüyorum. Notification shade isteyenler yeni güncelleme gelene kadar beta roma geçebilir, orada mevcut.

toredo19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ileri
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Bu ilk android 8 güncellemesi olduğu için eksikleri hataları olacaktır. Bir sonraki güncellemenin daha hatasız ve stabil olacağını düşünüyorum. Notification shade isteyenler yeni güncelleme gelene kadar beta roma geçebilir, orada mevcut.
root atmadan rom degstremyoruz dimi.g camde rootsuz berbat calsyor

Qsefthuko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Arkadaslar guncelleöe berbat olmus umarım eaki halıne bıran önce döner ben yapmayacaktım ama dün geve otomatik olarak kendisi yapmıs bıldırım cunuguna onem veren bırıyım neden boylr yapmuslar cıdden anlasılır gını degıl

KETME

Kişi Sevdiği ile Beraberdir.
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketme
Cihazım
REDMİ 11 PRO+5G
Konular
0
Merhaba arkadaşlar mı 5s plus kulanıyorum buna gunceleme gelirmi acaba şu and 9.2.1.0 surumu mevcut redmi not 4 var onda daha bi ust versiyon oldu yoksa benmi guncelemesini bilmiyorum bi yerdenmi kapatım farketmeden bilgisi olan kardeşlerden yardim istiyorum mumkunse.

Üst Alt