Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

'Xiaomi Mi6' forumunda fatihkusgoz tarafından 12 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Bugün yükledim ama bir fark görünmüyor.

Ekli dosyalar:

meltemwest11 ve Rexlur bunu beğendi.
  2. Ilk izlenim RAM kullaniminda daha az kullaniyor

nedimyilmaz ve Fatih Selcuk bunu beğendi.
  3. kamera nasil ustad duzelme varmi

KarabeY bunu beğendi.
  4. Beta Stable diye geçiyor, herkese verilmemis

5. hocam merhabalar stabil mi6 9.2.30 degilmi yanlis indirip cihaza root yapmak zorunda kalmayalim.

6. Xiaomi'nin rezil olduğu bir güncelleme. Shade özelliği gitti. Müzik Çalar eski. Kamera eski. Dosyalar uygulaması eski. Kurulumda Türkçe karakterler de çıkmıyor.

7. Yazılım kararlı yazıyor ben daha incelemedim

Ekli dosyalar:

8. NS nasıl gider betada mevcut degilmiydi,çok saçma olmus

9. 9.2.3.0 OCAMIEK gecelik yazıyor, kararlı yazmıyor. Yani kararlı değil midir? Anlamadım.

10. Kararli fakat deneme sürümü gibi düşün kesin herkese yayınlanmış sürümü değil rastgele yolluyorlar ,geri bildirime göre herkese yayinliyorlar yada değişimler yapıyorlar

11. Screenshot_2018-02-12-19-37-42-677_com.android.updater.png Screenshot_2018-02-12-19-37-42-677_com.android.updater.png
    --- Birleştirilmiş mesaj, 12 Şubat 2018Orijinal mesaj tarihi 12 Şubat 2018 ---
    Teşekkürler, ozaman beklemek daha iyi.

12. Evet Beta sürüm gibi bişeye benziyor.

13. Yazılımı yükledim önceki yazılımlarda hiç denk gelmedim ama 9.2.3.0 gecelik yazilimda ayarlarda gezerken durduruldu hatası aldı en başta hata aldıysa ilerisini düşünmek istemiyorum

14. Asphalt temasıyla ilgili bişey yazıyodu yeniliklerde o tema yüklenmiyor hata veriyor
    Hata mesajı bu

Ekli dosyalar:

15. stabil 9.2.2.0 da da vardı ama şimdi yok

16. merhaba, güncellemeyi bende yaptım. Telefon restart yaptı. main menu 1-Reboot 2-Wipe Data 3-Connect With MIAssistant ta kaldı açılmıyor ne paymalıyım, Yardım lütfen

17. Arkadaşlar izlenimleriniz nelerdiir sizce güncelleme yapmalı mıyım? Yoksa kararlı sürümü mü beklemeli miyim

18. Mutlak bunun ardından kararlı sürüm gelicektir.bekşeyin bence
    Telefonda belli belirsiz keyifsizlil var.mesela facebook uygulamasına girerken 3 4 saniye donuklaşıp giriş yapıyor

Clubber ve CanerK34 bunu beğendi.
  19. N.S. ilk Oreo Beta'da da yoktu hocam. Muhtemelen Global Beta gibi sonraki güncellemede verirler.
    Nougat Beta'da varken, İlk Oreo Global Beta'da da yoktu; sonraki Global Beta sürümlerinde verdiler. Yine aynı şekilde olacaktır muhtemelen.

20. Ben güncellemeyi yaptım siz yapmayın kötü 9.2.2.0 güncellemesindeki yenilikler gitmiş

21. Bende stable yazıyor ama ve 9.2.2.0 da ne varsa bunda da var pek fark bulamadım
    İşte size bir screenshot

Ekli dosyalar:

22. güncelledikten sonra quick reply özelliği gitti veya ben açamıyorum, var mıdır bilen

23. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    or
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

xda forumda bunlar tavsiye edilmiş. MiuiSystemUI dosyasınıın içinde

mverel bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...