Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

erkip43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
lg g3 d855
Konular
0
batarya rezalet duruma geldi çok fazla hızlı tükeniyor normalde gece yatana dek aktif kullanırken yüzde 20 şarj kalıyordu şimdi akşam 5 demeden şarjı bitiyor. geri bildirim yaptım inşallah en yakın zamanda düzelir lanet bi durum bu

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Beyler merhaba, ufak bi sorum olacak. Şuan ki sürümden mi kaynaklı yoksa benim Mİ6 cihazdan mı bilmiyorum ama; mail'imden bana gelen ".xls" uzantılı excel dosyası var fakat "Bu dosya biçimini destekleyen uygulama yok" diye uyarı alıyor ve açamıyorum.
Cihazımın içerisinde bu tip dosyaları açan hazır programın olması gerektiğini düşünüyorum?
Sizler bu tip dosyaları açmak için hangi programı kullanıyorsunuz?
Teşekkürler.
Bende wps office var sistemde gömülü diye biliyorum.

Aragor33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
5
Cihaz çok kasiliyor be arkadaş gerçekten sinir bozucu

wert34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Konular
1
9.2.2.0 için sormuştunuz hocam o yüzden açık olmalı demiştim
estağfurullah. BL kilidi ile uğraşmak istemeyenler için söyledim bende. şu anda merak ettiğim şey bl kilidine gerek kalmadan tekrar stable roma geçebilir miyim recovery ile?

Emir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi6
Konular
0
Arkadaşlar 9.2.3.0 gecelik sürüm yaziyordu yeniden kararliya dönmüş dikkatinizi çekti mi bu durumda yeni sürüm gelirmi gelmez mi...

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Arkadaşlar 9.2.3.0 gecelik sürüm yaziyordu yeniden kararliya dönmüş dikkatinizi çekti mi bu durumda yeni sürüm gelirmi gelmez mi...
9.2.3.0 hatalı olduğundan geri cekildi yeni sürüm yakında gelir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wert34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Nasıl yapıcaz anlatırmısın
siteden Developer ROM full olarak indiriyoruz. indirdiğimiz dosyanın adını update.zip olarak değiştiriyoruz (büyük harf olmayacak şekilde) daha sonra cihazımızın yedeğini alıp kapatıyoruz. POWER+ VOLUME UP tuşları ile cihazı açarak wipe data seçeneğini seçip cihazı sıfırlıyoruz. tekrar cihazı yeniden başlatıp bilgisayara indirdiğimiz dosyayı telefona atıyoruz bundan sonra ayarlar>telefon hakkında>sistem günceleme menüsüne girip güncelleme paketini seçin sekmesinden siteden indirdiğimiz ismini update.zip olarak değiştirip telefona attığımız dosyayı seçiyoruz. işlem bittikten sonra kurulum yapıp devam ediyoruz. tam olarak böyle yaptım benimde cihazla ilgili ilk işlemim bu oldu. umarım anlatabilmişimdir tabi forumda daha detaylı videolu resimli anlatımlarda var :)
[doublepost=1520789646,1520789563][/doublepost]
Nasıl yapıcaz anlatırmısın
siteden Developer ROM full olarak indiriyoruz. indirdiğimiz dosyanın adını update.zip olarak değiştiriyoruz (büyük harf olmayacak şekilde) daha sonra cihazımızın yedeğini alıp kapatıyoruz. POWER+ VOLUME UP tuşları ile cihazı açarak wipe data seçeneğini seçip cihazı sıfırlıyoruz. tekrar cihazı yeniden başlatıp bilgisayara indirdiğimiz dosyayı telefona atıyoruz bundan sonra ayarlar>telefon hakkında>sistem günceleme menüsüne girip güncelleme paketini seçin sekmesinden siteden indirdiğimiz ismini update.zip olarak değiştirip telefona attığımız dosyayı seçiyoruz. işlem bittikten sonra kurulum yapıp devam ediyoruz. tam olarak böyle yaptım benimde cihazla ilgili ilk işlemim bu oldu. umarım anlatabilmişimdir tabi forumda daha detaylı videolu resimli anlatımlarda var :)

Üst Alt