Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

makamoko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
sabah guncelleme yaptım.gayet memnunum suan. benim cihazımdaki degişimler gözlemlediğim kadarıyla.
batarya omrunde artıs var. uygulamalar cok daha hızlı acılıyor.parmak izinde yavaslık gözlemledim acıkcası.ama abartılacak kadar degil milisaniyelik.
klavyeye yeni emojiler gelmiş sonunda.diğer turlu eski surum android cihazlarda olan emojiler gibi oluyordu.ama bazı uygulamalarda enteresanlık var. mesala 'Alışkanlıklar' diye bir uygulama kullanıyorum. belirlediğiniz saatte uygulama size hatırlatma uyarısı verip, tamam yada sonra diye secenek soruyordu.simdi sadece hatırlatmayı gösterip secenekleri göstermiyor. acıkcası sırf batarya omru için bile bundan sonraki surume gecmeyi hic dusunmuyorum.oto guncellemeyi bile kapattım.artık bu telefonu guncellemem.Agenda pro 2018 uygulamasını hiç bir telefon bunun kadar hızlı açamaz.bu guncellemeye kadar mi6 da hzlı acamıyordu.ama şimdi fişek gibi olmuş.sans mıdır nedir bilmiyorum benim cihazda maaşallah bir sıkıntı yok. olan arkadaslar içinde inanıyorum ki yakın bir zamanda guncelleme gelecektir.

Demirli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Demirli
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Az evvel bidirim geldi update var diye. burayı okumadan yükledim. bildirim çubuğundan cevaplama var ama iki parmak kullanmak gerekiyor. şarjı yarın denerim artık. bu güncelleme sonrası format atmak gerekir mi ne dersiniz ?

adoreadore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi6
Konular
2
Ustalar selam. Sanırım telefonum güncellenmiş benden yeniden başlatma mi istiyor. Ekran fotoğrafını koydum. Ne tavsiye edersiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

makamoko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
Ustalar selam. Sanırım telefonum güncellenmiş benden yeniden başlatma mi istiyor. Ekran fotoğrafını koydum. Ne tavsiye edersiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
memnun olan kadar olmayanda var açıkcası.sabredebilirsen guncelleme yapma bence.

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
sakın güncelleme geri dönmeye çalışmış olmazsın

adoreadore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi6
Konular
2
memnun olan kadar olmayanda var açıkcası.sabredebilirsen guncelleme yapma bence.
Sabretmede de sıkıntı yok da telefon kazara yeniden başlarsa güncellenmiş olacak bu durumdan nasıl kurtulurum onu bilemiyorum

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
Sabretmede de sıkıntı yok da telefon kazara yeniden başlarsa güncellenmiş olacak bu durumdan nasıl kurtulurum onu bilemiyorum
orta tuşa bas dosya yöneticisinden ismini aratıp bulduğu klasörü sil

mokarco

:))
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ejder
Cihazım
Mi 6 Seramik
Konular
4
Parmak izi okuyucu bir önceki versiyona göre çok az farkla gecikmeli gibi. Örnek veriyorum eskiden 10 milisaniyede açılıyordu ise şimdi 25 milisaniye gibi. Dokunuyorum, önce kilit açılma sesi geliyor, sonra ekrana ışık geliyor sanki. Eskiden yıldırım gibiydi, her açtığımda kilit ekranını övünürdüm :) şimdi ise eski halini aratıyor. İngilizcem çok kötü yine de geribildirim olarak karaladım şöyle birşey;

"Hi. i update new MIUI version 2 hours ago. i see fingerprint working slow than before version :/ i touch fingerprint, later i hear unlock sound, later open screen. Before version was doing that sametime. Total was 10ms compleate but now 25ms compleate (example). Before was working lightning speed but now so slow at new version. i am so sad. Please fingerprint reader speed come back :)"

İngilizcesi iyi olan arkadaşlar tarzanca tarzıma gülmüşlerdir :) Daha iyi bir metin koyarsanız kopyalayıp onu göndermek isterim. Aynı sorundan muzdarip diğer arkadaşlara da örnek olur. Hepberaber geri bildirimde bulunursak kısa zamanda düzelteceklerine inanıyorum.

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Telefona sabah güncelleştirme yükledim ama telefonda bi fark oluşmadı. Şarj bitmiyor gibi resmen. Ben olumlu buldum güncelleştirmeyi belki bana kızacaksınız ama şuan için bi problem yok.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Banada aynı şekilde, şarjı hatta, çok iyi..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt