Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
yani diyorumki, ben gcam kurmak istiyorum..telefinum mi6 android 9 miui 11 ...ne yapmam lazim...hangi dosyalari kurmam lazim..
Öncelikle bootlader kilidini açmanız, twrp yüklemeniz, twrp den magisk flaşhlamanız ardından konuda verilen modül ve gcam apk yı kurmanız gerekiyor. İsteğe bağlı twrp yüklenmişken eu roma geçebilirsiniz.

oguzhanla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguzhan
Cihazım
mi6
Konular
2
Öncelikle bootlader kilidini açmanız, twrp yüklemeniz, twrp den magisk flaşhlamanız ardından konuda verilen modül ve gcam apk yı kurmanız gerekiyor. İsteğe bağlı twrp yüklenmişken eu roma geçebilirsiniz.
eu romun farkı nedir??? birde en güncel kamera uygulamaları nelerdir..???

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Hocam dün akşamdan beri bir sıkıntı yaşıyorum redmi note 4 (mido) telefonuma miui pro beta yükledim fakat beğenmediğim için buradaki yolu izleyerek global kararlı 10.2.3.0 roma geri dönmek istedim wipe ve format data yapmama rağmen telefon mi ekranında kalıyor bir türlü dönemedim global roma. Nasıl dönebilirim eksik yaptığım birşey mi var yardımcı olurmusunuz ?

pasakosak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ber
Cihazım
mi6
Konular
1
mi11'e geçince yine twrp kurmak gerekti ama bir sorunla karşı karşıyayım, fastboot devices yazdığımda cihazı görüyor, ama fastboot flash recovery recovery.img yazdığımda hiçbir şey olmuyor. ne yapsam yaranamadım önerileriniz nedir?

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam dün akşamdan beri bir sıkıntı yaşıyorum redmi note 4 (mido) telefonuma miui pro beta yükledim fakat beğenmediğim için buradaki yolu izleyerek global kararlı 10.2.3.0 roma geri dönmek istedim wipe ve format data yapmama rağmen telefon mi ekranında kalıyor bir türlü dönemedim global roma. Nasıl dönebilirim eksik yaptığım birşey mi var yardımcı olurmusunuz ?
Rehber konu ile fastboot rom yükleyiniz.

mi11'e geçince yine twrp kurmak gerekti ama bir sorunla karşı karşıyayım, fastboot devices yazdığımda cihazı görüyor, ama fastboot flash recovery recovery.img yazdığımda hiçbir şey olmuyor. ne yapsam yaranamadım önerileriniz nedir?
2 komutun da olduğu bir ekran fotoğrafı atarmısınız hocam?

Son düzenleme:

pasakosak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ber
Cihazım
mi6
Konular
1
Rehber konu ile fastboot rom yükleyiniz.

2 komutun da olduğu bir ekran fotoğrafı atarmısınız hocam?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Tek tuş twrp'yi de denedim ekranda takılı kalıyor. Şimdi eski laptopumda deneyeceğim orada olursa güncellerim bu postu.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Tek tuş twrp'yi de denedim ekranda takılı kalıyor. Şimdi eski laptopumda deneyeceğim orada olursa güncellerim bu postu.
Komutları cmd den verin. Arama yerine cmd yazıp yönetici olarak başlatın hocam.

Son düzenleme:
Üst Alt