Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
dolby önceden sorunsuz kuruluyordu 1.5 sene sonra format attım şuan kuramadım, magisk bölümünde uygulama kurulan yeride bulamadım yeniden kuran arkadaşlar varsa tarif edebiliir mi çünkü bunu çok beğeniyordum ses kalitesiepey artıyordu : (

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
Magisk uygulamasında şuan indir bölümü bulunmuyor dostlar uygulamayı nasıl indireceğim kurabilen var mı dolpy uygulaması için soruyorum eskiden kuruyordum sorunsuzca magisk güncellenmiş

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Magisk uygulamasında şuan indir bölümü bulunmuyor dostlar uygulamayı nasıl indireceğim kurabilen var mı dolpy uygulaması için soruyorum eskiden kuruyordum sorunsuzca magisk güncellenmiş
Hangi modülü istiyorsunuz ?

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
Hangi modülü istiyorsunuz ?
-Geri gelip magisk uygulamasında indir kısmından audio modification library modülünü indirip kurun ve telefonunuzu yeniden başlatın.

kırmızı ile yazdığım programı ama magisk ile dolpyde yüklenmiyor, var mı aktif olarak kullandığınız bir sürüm android sürümü 9 miui sürümü 11.06

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
-Geri gelip magisk uygulamasında indir kısmından audio modification library modülünü indirip kurun ve telefonunuzu yeniden başlatın.

kırmızı ile yazdığım programı ama magisk ile dolpyde yüklenmiyor, var mı aktif olarak kullandığınız bir sürüm android sürümü 9 miui sürümü 11.06
İstersen bir önceki Magisk v23.0 sürümüne dönerek bahsettiğiniz "indir bölümünü" yeniden kullanabilirsin. Sadece audio modification modülünü bu indirebilirsin.

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
İstersen bir önceki Magisk v23.0 sürümüne dönerek bahsettiğiniz "indir bölümünü" yeniden kullanabilirsin. Sadece audio modification modülünü bu indirebilirsin.
teşekkürler hocam öyle oluyorsa deneyeyim.

tlh874

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Discovery El
Konular
0
Xiaomi.eu romda dolby için olan yönergeyi uyguladım ancak dolby uygulaması gelmedi. Mi6 xiaomi.eu 20.6.18 romda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi.eu romda dolby için olan yönergeyi uyguladım ancak dolby uygulaması gelmedi. Mi6 xiaomi.eu 20.6.18 romda
Tekrar denedim ancak sim kartı görmüyor sistem şu anda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dolby modülünü kaldırdım ve yine de sin kart düzelmiyor

Son düzenleme:
Üst Alt