Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
hocam ellerinize sağlık, güzel paylaşım olmuş. bu root rom konularına galaxy s3 ile başlamıştım. sonra hiç bir model onun tadını ve hızını vermedi. 2 yıldır kullandığım mi 6 telefonumu geçenlerde betada hapis kaldığım için kilidi açtım. şimdi ise gcam niyetiyle geldim ama sanırım eu beta romu da yükleyeceğim. kafamda deli sorular şarj süresi söylendiği kadar fark yapıyormu? yada en belki basit ama kafama takılanı güncellemeler ota mı manuelmi? tekrardan teşekkürler.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
hocam ellerinize sağlık, güzel paylaşım olmuş. bu root rom konularına galaxy s3 ile başlamıştım. sonra hiç bir model onun tadını ve hızını vermedi. 2 yıldır kullandığım mi 6 telefonumu geçenlerde betada hapis kaldığım için kilidi açtım. şimdi ise gcam niyetiyle geldim ama sanırım eu beta romu da yükleyeceğim. kafamda deli sorular şarj süresi söylendiği kadar fark yapıyormu? yada en belki basit ama kafama takılanı güncellemeler ota mı manuelmi? tekrardan teşekkürler.
Hocam twrp yüklenmişken geçmenizi tavsiye ederim. Hem miui 11i hemde şarj performansını görmüş olursunuz. Güncellemeler ota ile geliyor ama bu konuyu takip edip gelen güncellemeleri manuel olarak indirip twrp den manuel olarak kurmanız tavsiye edilir :)

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
eyvallah hocam, yükledim az önce baya güzel görünüyor ilk izlenimim. ota üzerinden güncellemeyi gördüm indirmiş bulundum. bundan sonrakileri tavsiyenize uygun yaparım inşallah. gcam ve magic yükliycem inşallah. tekrar teşekkür ederim.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
eyvallah hocam, yükledim az önce baya güzel görünüyor ilk izlenimim. ota üzerinden güncellemeyi gördüm indirmiş bulundum. bundan sonrakileri tavsiyenize uygun yaparım inşallah. gcam ve magic yükliycem inşallah. tekrar teşekkür ederim.
Rica ederim hayırlı olsun hocam.

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
Hocam önceki yorumlarda kacirdiysam kusura bakmayın tekrar gibi olabilir, gcam arada bir çalışmıyor siyah ekran geliyor, kapatıp açıyorum bazen düzeliyor bazen düzelmiyor. Duzelmediginde orijinal kamera uygulamasida açılmıyor hata veriyor. En son söylediğim siyah ekran sonrası oluyor yani siyah ekran geliyor kapatıyorum tekrar açıyorum hiç açılmıyor ve hata veriyor. Yeniden başlatınca düzeliyor. Bu normal mi çözümü varmı. Teşekkürler

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam önceki yorumlarda kacirdiysam kusura bakmayın tekrar gibi olabilir, gcam arada bir çalışmıyor siyah ekran geliyor, kapatıp açıyorum bazen düzeliyor bazen düzelmiyor. Duzelmediginde orijinal kamera uygulamasida açılmıyor hata veriyor. En son söylediğim siyah ekran sonrası oluyor yani siyah ekran geliyor kapatıyorum tekrar açıyorum hiç açılmıyor ve hata veriyor. Yeniden başlatınca düzeliyor. Bu normal mi çözümü varmı. Teşekkürler

Hocam konuda verilen modül kuruluysa sorun olmaması lazım. Sorun gcam uygulamasında olabilir ben bu gcamı kullanıyorum sorun yok :)

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
Hocam konuda verilen modül kuruluysa sorun olmaması lazım. Sorun gcam uygulamasında olabilir ben bu gcamı kullanıyorum sorun yok :)
Teşekkür ederim, seyahat dönüşü kurarım. Yardımlarınız için çok teşekkürler.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32

oguzhanla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguzhan
Cihazım
mi6
Konular
2
bir sorunum var? portre fotoları hep ayrı klasöre kaydediyor. bunun için bir çözüm var mı?

Üst Alt