Rom Mi 6 Global Beta ( Miui 10 )

genji35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
mi 6
Meslek
Elk-Elktrnk.Müh
Konular
0

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Arkadaşlar ilk Sayfada şimdiye kadar çıkan bütün sürümler mevcut. Aynı Zamanda twrp yükleme nasıl yapılır onuda anlatım ve gerekli dosyaları koydum. Fastboot için forumdan nasıl yükleme yapılır konusu var onada baka bilirsiniz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Teşekkürler sorunu buldum. Ben titanium backup yedeğini yüklemiştim ondan kaynaklanmış. Verileri temizle deyip yeni baştan temiz kurunca düzeldi
Bir de bunları deneyebilirmisiniz.
Ayarlar/İzinler/Diğer İzinler/Whatsapp burdaki yeşil işaretli kutucuklara basıp Kabul et/reddet işlemini önce reddet sonra kabul et yapın.
Ayrıca bu Diğer izinler bölümünde İki sekmeden oluşuyor burda yana kaydırarak İzinler sekmesinde Kilid ekranında görüntüle yazan yazıya tıklayıp kontrol edin Whatsapp yeşil kutucuğu işaretlimi diye.
Bundan sonra Ayarlar/İzinler/Otomatik Başlatmada Whatsapp uygulamasını aktif ise pasif edip tekrar aktif edin.
Whatsapp bildirimleri veya diğer SMS/Uygulama güncelleme uyarıları için Ayarlar/Kilit ekranı&parola da Kilit ekranını bildirimler için uyar yazısını günlük kullanımıza göre aktif yada pasif edin.
Ayarlar/Yüklü Uygulamalar'a girerek Whatsapp uygulamasını bulun ve burdan açılan menüde Whatsapp uygulaması altında Otomatik Başlatma/Uygulama izinler/Diğer İzinler vb. şeyler yazar.
Burda Bildirimler yazısı olacak ona girip burda olan Bildirimleri göster/Uygulama ikon işareti vb. alt seklemeleri olan Grup bildirimleri Mesaj bildirimleri gibi yazılar var.
Onlara tek tek girip kontrol edin aktif mi değil mi diye.
Sonra Whatsapp üzerinden telefonunuzun ekranı kapalıyken Mobil veriye bağlı veya Wifi üzerinden bağlıyken Whatsapp uygulamasına başka telefon numarası üzerinden mesaj atarak deneyebirmisiniz.
Düzeldi mi sorununuz diye.

Biraz uzun yazdım ama kusura bakmayın sorununuz tamamen çözülsün diye.

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
Fastboot olan değil de twrp olan versiyonu indireceksiniz.

aşağıdaki işaretli olanı indirdim 10 versiyonu değil mi yanlış indirmiş olmayayım
eski sürüm falan yazdı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-07-06-18-20-10-395_com.miui.enbbs.jpg
    Screenshot_2018-07-06-18-20-10-395_com.miui.enbbs.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 38

Sabri1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Mi6
Konular
0
3 noktadan kurmak isteyenler

Version: 8.7.5 yazani indirin

Mi 6 sağ alttaki romu indirin 3 noktadan seçin sorunsuz kuruyor. Öncelikle yedek almayı unutmayın.
Saygılar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aşağıdaki işaretli olanı indirdim 10 versiyonu değil mi yanlış indirmiş olmayayım
eski sürüm falan yazdı
Yeni sürüm aynısını kurdum. Ön kamera porte güzel olmuş

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
3 noktadan kurmak isteyenler

Version: 8.7.5 yazani indirin

Mi 6 sağ alttaki romu indirin 3 noktadan seçin sorunsuz kuruyor. Öncelikle yedek almayı unutmayın.
Saygılar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni sürüm aynısını kurdum. Ön kamera porte güzel olmuş
indirdim ilk seferinde sil güncelle yazdı ama tereddüt ettiğim için iptal ettim ama şimdi doğrulanamıyor diye hata veriyor. tekrar indirmem mi gerekiyor. hata şu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-07-07-08-49-44-599_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2018-07-07-08-49-44-599_com.android.updater.jpg
    117,8 KB · Görüntüleme: 28

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
indirdim ilk seferinde sil güncelle yazdı ama tereddüt ettiğim için iptal ettim ama şimdi doğrulanamıyor diye hata veriyor. tekrar indirmem mi gerekiyor. hata şu.
İndirdiğin dosyayı silip tekrar indirip kurun.

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
güncellemeyi indirdim üç noktadan yükledim telefon kapanıp açıldı ama ekranda arka planda sim pin girme yeri üst kısımda ise this device is locked yazıyor. altında active this device ve open wifi settings yazıyor. active yerinde şifre yazmak için klavye açılıyor ama wifi yerinde şifre girmek için klavye açılmıyor. ayrıca wifi olmadığı içinde active yerinde mi hesabımın şifresini girsemde online olmadığı için active etmiyor. ne yapmam lazım.

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
güncellemeyi indirdim üç noktadan yükledim telefon kapanıp açıldı ama ekranda arka planda sim pin girme yeri üst kısımda ise this device is locked yazıyor. altında active this device ve open wifi settings yazıyor. active yerinde şifre yazmak için klavye açılıyor ama wifi yerinde şifre girmek için klavye açılmıyor. ayrıca wifi olmadığı içinde active yerinde mi hesabımın şifresini girsemde online olmadığı için active etmiyor. ne yapmam lazım.
Sim kartı çıkartıp wifi şifresi girebilirsin. Ya da harici klavye takabilirsen type c den oradan da yazabilirsin şifre

Üst Alt