Mi 6 Forumun Alışverişe Ne Zaman Eklenir?

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
acaba xiaomi, mi 6s i çıkarmak isterse mi 5s gibi kasıma bırakır mı? Cantara hocamın da dediği gibi herşeyin oturması yılın sonunu bulursa 6s i beklerim daha iyi nod~~

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Şahsen; Mi6 ile Redmi Note 2 de yapacağım işlemler değişmeyeceği için teknolojiye o kadar hava parası vermeyi tercih etmiyorum. Zamanında bunun çok cefasını çektim.

Geç olsun güç olmasın düşüncesindeyim.

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Hocam Mi6 ilk tanıtıldığında da yazmıştım... Mi serisi cihazlar ilk bir kaç ay çok yüksek fiyatlı oluyor. Şu anda getirmek istesek en düşük +/- 2000 lira gibi bir fiyattan satılabiliyor. (Şu anda düşük versiyon hepsiburadada ön siparişle 2000 lira, 128gb ise gittigidiyorda 2800 :S ) Bu fiyatlardan da açıkçası biz satmak istemiyoruz. Hatta bir Mi Fan'ı olarak çevremdek pek çok kişiye bu fiyata Mi6 almaktansa Mi5s tavsiye ettim. Kendi tavsiye etmediğim bir cihazı satmak da istemiyorum. Fiyatların biraz daha düşmesini beklemek istiyoruz ancak talep de çok fazla açıkçası karasız kaldık. Tabii fiyatlar düşecek mi orası da cidden meçhul. Mi6 hala karaborsa. Diğer yandan bilindiği üzere Mi6 global rom yayınlanmadı. Gelen cihazlar Çin romuyla satılamayacağına göre fake romla satılacak. Bu da hem kişisel güvenlik hem cihazların performansı anlamında ciddi sıkıntı. Bugüne kadar sadece global romu olmadığı için pek çok cihazın satışından vazgeçtik. Mi6 istisna olabilir mi... Bir diğer boyut ise ilk seri ve şu anda satışta olan Mi6'larda soyulma problemi çok fazla bildiriliyor. Bu tarz sorunlu bir seri gelme ihtimali çok yüksek ve biz böyle bir cihaz satıp da kimseyi mağdur etmek istemiyoruz...

Gibi pek çok kafa karıştıran etmen var. Dolayısıyla şu anda gerçekten kafamız çok karışık, bir türlü karar veremedik... Ancak bana mantıklı gelen bir süre daha beklemek her şey yerli yerine oturduktan sonra MIUI Türkiye adına yakışır şekilde hem uygun fiyatla hem de sorunsuz bir şekilde getirmek. Umarım bu her şeyin oturması yıl sonunu bulmaz :D

Kusura bakmayın çok uzun yazdım ama cidden sizlerin fikirlerinize de ihtiyacımız var...
Hocam peki bu soyulma telefonun yan tarafında mı oluyor yoksa arka kapak falan dahil mi

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
sadece kenarda soyulma oluyor.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
orasina bisey diyemicem ancak gordugum kadariyla acaip derecede belli oluyor...
youtube da incelemeler vardi ciziyordu ve altindan metal gorunum cikiyordu. cebe girip cikmayla.zamanla mutlaka olur hele yere dusmeyle ne hale gelir bilemicem kilif takmayida cok sevmiyorum.
suan mi5s bile kilifsiz kullanirkenki butun zerafetini kaybediyor kilif taktigimda butun premium hissiyat kayboluyor dandik cin malina donuyor bir anda.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Peki çok fazla belirgin bir renk kaybı oluyomu veya kılıf taksak bunu engelleyebilirmiyiz
Hocam zaten kılıf takarsan soyulma problemi oluyor galiba, bir kullanıcı böyle yazmıştı. Takmasan bile zamanla üstteki renk kavlayabilir. Eskiden samsungun soyulmalari meşhur du, ama mi 6 da öyle cok vaka olmadı bir kac kişi beyan etti sadece
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
iste bu beni cihazdan sogutan en buyuk etmen gelde simdi mi6 al:(

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Hocam zaten kılıf takarsan soyulma problemi oluyor galiba, bir kullanıcı böyle yazmıştı. Takmasan bile zamanla üstteki renk kavlayabilir. Eskiden samsungun soyulmalari meşhur du, ama mi 6 da öyle cok vaka olmadı bir kac kişi beyan etti sadece
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Benim için soyulma önemli ben bu şekilde telefonu alamam:D:D
İlerde duzeltirlermı sizce duzeltirlerse ne zaman

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Hocam şimdi bu sorun daha kroniklesmeye başlamadı. Belki de 2 elin parmaklarını geçmez bu sorunu yaşayanlar. Eğer kronik olarak ilk seride varsa 2. Seride duzeltirler merak etmeyin. Kimse böyle telefon almak istemez tabi. Xiaomi çözüm uretecektir. Üretim de meydana gelen bir hatalı cihaz da olabilir. İşlerin kesinleşmesi için biraz daha bekleyin derim

Üst Alt