Yardım Mi 6 dokunmatik problemi

halfur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba telefonu geçen hafta n11 üzerinden aldım. Gayet memnunum fakat aldığımdan beri birkaç problem var çözemiyorum. Telefon kendi kendine geri tuşuna basıyor yada bişeyleri kaydırırken basmışım gibi yapıp onu açıyor ve bazı oyunlarda dokunduğum yeri değil başka yeri algılıyor. Güncelledim olmadı, fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Nedir bu bilen var mı.9. 0.2.0 sürüm şu an

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
daha çözene rastlamadım o yüzden bende yazılımsal olduğunu düşünmüyorum.değişim gönderdim ama moralim bozuldu fazlasıyla.değişim yapıpta düzelen var mı?

Hocam bende yazilimsal olduğunu düşünmüyorum. Yazilimsal olsa, cihazi sizle birlikte alan herkesde olmasi lazimdi.

Yazılımsal değil kesinlikle iade edin. Cihaz iadesini alirsam mi 6 serüvenim burda son bulacak

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
ilk defa başıma böyle birsey geliyor. ki çoğu insanda var farkında değiller. yazılımsal olduklarını düşünüyorlar. ama kesinlikle yazılımsal değil en.miui forumundada sordum yazılım ile alakası olmadığını söylediler. geç olmadan servise gönderilmeli telefonlar. bu arada mi 5s'i iyiki satmadım sanki böyle birseyle karşılaşacağımı biliyormuşum gibi :D

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Biraz beklerim yakın zamanda telefon cikarmazsa Huawei p10 plus olabilir

Hocam Mi6'dan sonra P10 Plus üzer. Mate 10, Mate 10 Pro, Oneplus 5 veya 5T gibi cihazlara göz atın bence. SD 835, Exynos 8895 veya Kirin 970 alti cihazlara ise hiç bakmayın bana göre; özelikle de SD 835 deneyiminden sonra.

Oyla:

armadyon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
0
mi6 almayı düşünürken bu tip sorunların varlığı markaya ve telefona olan ilgimin azalmasına neden oldu. Hangi seride bu sorun var nasıl öğrenebiliriz ?

Oyla:

Batuhan1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Yazılımsal değil diyosunuz da o videolardaki alttan dokununca çıkma gibi sorunlar bende yok. 4 gündür de hiç yaşamadım bu sorunu. Bende geçti sorun nasıl geçtiğini de tam çözemedim. Yaptığım işlemler ise şu şekilde; cihazı güncelledim son sürüme ve ardından sıfırladım, geri bildirim yolladım, temayı kendi stok temasında bıraktım, klavyeyi GO klavye yaptım, fiziksel olarakta cihazın alt köşelerine bastırdım. Bu işlemlerden sonra 4 gündür yok hiç geri sorunu. Sorun yaşayanlar bir denesin dediklerimi

Oyla:

levo5656

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
19
mi6 almayı düşünürken bu tip sorunların varlığı markaya ve telefona olan ilgimin azalmasına neden oldu. Hangi seride bu sorun var nasıl öğrenebiliriz ?
Teknoloji şans işi mi6 sorunlu bi tel değil alırsın 2 sene sorunsuz kullanırsın alırsın 2 gün sonra arıza çıkar

Oyla:

halfur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
1
ben telefonun değişimini istedim.umarım gelende bu problem yoktur.cihaz çok hoşuma gitti çünkü.lakin gelende de aynısı olursa bende mi6 ya elveda demek zorunda kalacağım

Oyla:
Üst Alt