Yardım Mi 6 dokunmatik problemi

halfur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba telefonu geçen hafta n11 üzerinden aldım. Gayet memnunum fakat aldığımdan beri birkaç problem var çözemiyorum. Telefon kendi kendine geri tuşuna basıyor yada bişeyleri kaydırırken basmışım gibi yapıp onu açıyor ve bazı oyunlarda dokunduğum yeri değil başka yeri algılıyor. Güncelledim olmadı, fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Nedir bu bilen var mı.9. 0.2.0 sürüm şu an

v10furkanv10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
iPhone 6
Konular
4
Konu yanlış yerde . Mi 6 başlığa altına aç yada yetkili kişiler taşısın . Bu sorunu yaşayanların sorununun yazılımsal olmadığını düşünüyorum . Bi touch test yapıp sonuçları bildir bize ve bana sorarsan vakit kaybetmeden garantiye yolla .

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Oyla:

v10furkanv10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
iPhone 6
Konular
4
Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Oyla:

Batuhan1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Hepsiburada. Belki 8.ay üretiminde sıkıntı vardır diye sordum sizin üretim tarihinizi
Benim 2017 / 9 bendede aynı sorun var ama ben yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Güncelledim telefonu geri bildirim yolladım, temayı orjinal temada bıraktım iki gündür sadece bir kere yaptı ondan önce çok sık oluyodu. Bence yazılımsal tetikleyen bişey var. donanımsal olsa tuşların yeri değişince son kullanılan uygulamalar çıkardı veya bazı uygulamalarda geri tuşuna basınca çıkmak istermisiniz yazısı gelirdi ekrana ama öyle birşeyde olmuyo. Veya titreşim de çalışırdı ama titreşim çalışmıyo o esnada. Aslında olay geri basma değil tam olarak anlık bir bug gibi bişey iyi incelerseniz anlicaksınız dediğimi. Donanımsal olsa telefon kullanılmaz halde olur bazen 10 dk bazen 2 gün arayla olmaz

Oyla:

v10furkanv10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
iPhone 6
Konular
4
Benim 2017 / 9 bendede aynı sorun var ama ben yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Güncelledim telefonu geri bildirim yolladım, temayı orjinal temada bıraktım iki gündür sadece bir kere yaptı ondan önce çok sık oluyodu. Bence yazılımsal tetikleyen bişey var. donanımsal olsa tuşların yeri değişince son kullanılan uygulamalar çıkardı veya bazı uygulamalarda geri tuşuna basınca çıkmak istermisiniz yazısı gelirdi ekrana ama öyle birşeyde olmuyo. Veya titreşim de çalışırdı ama titreşim çalışmıyo o esnada. Aslında olay geri basma değil tam olarak anlık bir bug gibi bişey iyi incelerseniz anlicaksınız dediğimi. Donanımsal olsa telefon kullanılmaz halde olur bazen 10 dk bazen 2 gün arayla olmaz
benim düşüncem kalite kontrol sırasında arada kaynayanlar aynısı samsung s7 edge modelinde de yaşandı. Tabi belkide yazılımsaldır konu ile alakalı daha bilgili arkadaşlarımız bizi bilgilendirir.

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bende açtığım her video da yapıyordu neredeyse. özellikle insagramda. beta sürümüne güncelledim telefonu yine aynısın yaptı yazılımsal olduğunu düşünmüyorum kesinlikle. eğer öyle olsa çoktan çözmüş olmaları gerekiyor
[doublepost=1512304765,1512300697][/doublepost]Benzer videolar mevcut

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

halfur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
1
daha çözene rastlamadım o yüzden bende yazılımsal olduğunu düşünmüyorum.değişim gönderdim ama moralim bozuldu fazlasıyla.değişim yapıpta düzelen var mı?

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Bende açtığım her video da yapıyordu neredeyse. özellikle insagramda. beta sürümüne güncelledim telefonu yine aynısın yaptı yazılımsal olduğunu düşünmüyorum kesinlikle. eğer öyle olsa çoktan çözmüş olmaları gerekiyor
[doublepost=1512304765,1512300697][/doublepost]Benzer videolar mevcut

Hocam bende yazilimsal olduğunu düşünmüyorum. Yazilimsal olsa, cihazi sizle birlikte alan herkesde olmasi lazimdi.

Oyla:
Üst Alt