Haber Mi 5 prime telefonumu bugün garantiye yolladım

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Son DurumTeslim Edildi

Yapılan İşlemBatarya ve ekran değişimi yapıldı.

Teslim Şekli / ZamanıKargo / Ücret Alıcı Öder / 18.12.2018 18:01

Ayrıca cep telefonuma gelen mesajda işlemler tamamlandı 72 saat içerisinde kargo ile adresinize gönderilecektir yazıyor. Sessizce beklemedeyim :D

Zamanında alabildiyseniz ne mutlu ama sorunlu olarak gelmez inş

seyyid70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lollipop
Cihazım
mi 5 prime
Konular
11
Evet telefonum garantiden geldi ekran değişimi yapılmış yani panel değişmiş ayrıca batarya da değişti yazmışlar ama ben yine pek beğenmedim batarya performansını. Cihazda şuanda herhangi bir sorun yok kırılma ezilme yamulma yok yani :D Cihazı iyi bi kurcalıcam birkaç gün eğer memnun kalırsam ve sorun çıkmazsa delta servisi öven konu açmayı düşünüyorum. Bu panel iyi diye biliyorum ama yoksa yanılıyor muyum ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Maşallah hayırlı olsun kardeşim ekran nasıl ışık sızması varmı tam oturtmuslarmi ekrana hafif bastırınca mürekkep dağılması varmı benim cihazimda serviste inşallah benim mahduriyetimide giderecekler delta servis kendini düzeltmeye çalışıyor inşaallah böyle devam ederler

seyyid70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lollipop
Cihazım
mi 5 prime
Konular
11
Maşallah hayırlı olsun kardeşim ekran nasıl ışık sızması varmı tam oturtmuslarmi ekrana hafif bastırınca mürekkep dağılması varmı benim cihazimda serviste inşallah benim mahduriyetimide giderecekler delta servis kendini düzeltmeye çalışıyor inşaallah böyle devam ederler

Işık sızması alt kısımda hafif var ama bana rahatsızlık vermiyo. Ekrana bastirip denedim daha once dedigin gibi oluyodu şimdi mürekkep dağılması olmuyo. Ben memnun kaldim acikcasi insaAllah sizi de memnun ederler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sürekli wifi acikti idare eder bataryasi

Son düzenleme:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Evet telefonum garantiden geldi ekran değişimi yapılmış yani panel değişmiş ayrıca batarya da değişti yazmışlar ama ben yine pek beğenmedim batarya performansını. Cihazda şuanda herhangi bir sorun yok kırılma ezilme yamulma yok yani :D Cihazı iyi bi kurcalıcam birkaç gün eğer memnun kalırsam ve sorun çıkmazsa delta servisi öven konu açmayı düşünüyorum. Bu panel iyi diye biliyorum ama yoksa yanılıyor muyum ?

Evet sharp en iyi panel sonra jdi sonra lg ama goruntu kaliteside aynı orantıda tam tersi , ama sorunsuz düzeldiyse ne mutlu sana

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0

Merhabalar ,

Öncelikle cihazınız ile ilgili memnun kalmanız adına çok mutlu olduk. Umuyoruz ki bundan sonra ki süreçte de herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bir problem olması halinde özel mesaj yolu ile bize ulaşırsanız konu hakkında sizinle iletişime geçilerek kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulacaktır.

Saygılarımızla ,
Delta Teknik Servis.

seyyid70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lollipop
Cihazım
mi 5 prime
Konular
11
Merhabalar ,

Öncelikle cihazınız ile ilgili memnun kalmanız adına çok mutlu olduk. Umuyoruz ki bundan sonra ki süreçte de herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bir problem olması halinde özel mesaj yolu ile bize ulaşırsanız konu hakkında sizinle iletişime geçilerek kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulacaktır.

Saygılarımızla ,
Delta Teknik Servis.

Çok teşekkür ederim elinize sağlık

kronik151

Hakkımızda hayırlısı
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RIDVAN
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
6
Bende en kısa sürede gönderecem memnun olmanız sevindirici. Bu arada delta servisinin burda konuyu takip edip ayrıca yardım mesajı atması ayrı bir memnun edici. Teşekkür ediyorum.

asderty

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi5
Konular
0
Delta servis bataryayı garantiden değiştirdiğine göre telefonunda hiç çizik yoktu galiba. Benim mi5 'in sağ alt köşesindeki ezilmenin bataryayı bozduğunu söylemişlerdi. Telefonda darbe izi olunca telefon komple garanti dışı kalıyormuş zaten.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Delta servis bataryayı garantiden değiştirdiğine göre telefonunda hiç çizik yoktu galiba. Benim mi5 'in sağ alt köşesindeki ezilmenin bataryayı bozduğunu söylemişlerdi. Telefonda darbe izi olunca telefon komple garanti dışı kalıyormuş zaten.
Merhabalar,

Cihazınızın kaydına ulaşabilceğimiz bilgileri bize özel mesaj yoluyla iletmeniz halinde gerekli kontroller sağlanarak tarafınıza bilgiledirme yapılacaktır.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Üst Alt