Haber Mi 5 prime telefonumu bugün garantiye yolladım

seyyid70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lollipop
Cihazım
mi 5 prime
Konular
11
Mi 5 prime telefonumu bugün garantiye yolladım gelişmeler konusunda bilgilendirme yapcam arkadaşlar. Umarım yolladığıma pişman etmezler :D.

Yollarken bu metni yazıp yolladım.

Cihazımı ilk aldığım günden itibaren hayalet ekran (Ghost Screen) sorunlu olarak kullanmaktayım bu sorun takılı olan panelden kaynaklanmakta. Ancak son zamanlarda bu rahatsızlık vermeye başladı. Ayrıca bazen şarj %5 te iken bir anda 0 oluyor eskisi kadar batarya performansı yok yani memnun değilim. Uzun videolar çektiğimde çok ama çok fazla donmalar olmakta kamerasında sorun var gibime geliyor önceden nekadar uzun olsada videolar sorunsuzdu. Ses eskisi kadar iyi gelmiyor yani kısık.

Cihazdaki sorunlar özetle
  • Hayalet ekran sorunu
  • Batarya
  • Video çekiminde yaşanan donmalar
  • Ses seviyesindeki düşüklük
  • Telefonda ara sıra yaşanan donmalar
  • Cihaza format atılmasını istemiyorum

_CeKoCu_

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aptal Adam
Cihazım
Mİ 5 , Mİ9 SE
Meslek
Danışman
Konular
33
Mi 5 prime telefonumu bugün garantiye yolladım gelişmeler konusunda bilgilendirme yapcam arkadaşlar. Umarım yolladığıma pişman etmezler :D.

Yollarken bu metni yazıp yolladım.

Cihazımı ilk aldığım günden itibaren hayalet ekran (Ghost Screen) sorunlu olarak kullanmaktayım bu sorun takılı olan panelden kaynaklanmakta. Ancak son zamanlarda bu rahatsızlık vermeye başladı. Ayrıca bazen şarj %5 te iken bir anda 0 oluyor eskisi kadar batarya performansı yok yani memnun değilim. Uzun videolar çektiğimde çok ama çok fazla donmalar olmakta kamerasında sorun var gibime geliyor önceden nekadar uzun olsada videolar sorunsuzdu. Ses eskisi kadar iyi gelmiyor yani kısık.

Cihazdaki sorunlar özetle
  • Hayalet ekran sorunu
  • Batarya
  • Video çekiminde yaşanan donmalar
  • Ses seviyesindeki düşüklük
  • Telefonda ara sıra yaşanan donmalar
  • Cihaza format atılmasını istemiyorum
Yerimizi alalım
-Kesin 20 gün bekleyeceksin
-Umarım mutlu son olur.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

seyyid70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lollipop
Cihazım
mi 5 prime
Konular
11
Yerimizi alalım
-Kesin 20 gün bekleyeceksin
-Umarım mutlu son olur.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

mi 5 den galaxy trend e geçmek gerçekten işkence gibi oldu umarım beklediğime değer

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Umarım istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz ancak belirttiğiniz sorunların pek çoğunun çözümü için öncelikle cihaza yeni yazılım yüklenmesi gerekli ve bu işlem esnasında cihazınızın formatlanması zorunlu gibi görünüyor. Oysa siz kesinlikle istemediğinizi belirtmiş ve tabiri caizse servisin elini kolunu bağlamışsınız...

seyyid70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lollipop
Cihazım
mi 5 prime
Konular
11
Umarım istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz ancak belirttiğiniz sorunların pek çoğunun çözümü için öncelikle cihaza yeni yazılım yüklenmesi gerekli ve bu işlem esnasında cihazınızın formatlanması zorunlu gibi görünüyor. Oysa siz kesinlikle istemediğinizi belirtmiş ve tabiri caizse servisin elini kolunu bağlamışsınız...

Onu ben de düşündüm ama sorunu çözemezlerse galiba yazılım da kurarlar gibime geliyor. Çünkü 5 dakikalık video izlenemez durumda bunu görünce garantiye yollamak kaçınılmaz oldu. Zaten iletişim halinde olurum sürekli. Teşekkür ederim

vegatablo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umuy burak
Cihazım
honir 7
Konular
2
Arkadaşlar bende 3/64 modeli var satıcı hepsiburada batarya değişimi yapmak istiyorum göndermelimiyim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
Garanti Delta Servis mi Hocam. Bende Göndereceğimde Ghost Screen Olayı Yüzünden Ama Delta Servis Hakkında Çok Fazla Şikayet Var. İnanın Korktum ve Göndermekten Vazgeçtim. Temiz Olan Cihazlara Kırık Darbe Var Bilmem Vs Hatalar Yükleyip Genelde SÜrekli Para istiyorlarmış. Sizden ne istediler.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Garanti Delta Servis mi Hocam. Bende Göndereceğimde Ghost Screen Olayı Yüzünden Ama Delta Servis Hakkında Çok Fazla Şikayet Var. İnanın Korktum ve Göndermekten Vazgeçtim. Temiz Olan Cihazlara Kırık Darbe Var Bilmem Vs Hatalar Yükleyip Genelde SÜrekli Para istiyorlarmış. Sizden ne istediler.

Öncelikle telefonda darbe eğilme bükülme yoksa garantiye girecek halde ise ghost screen için gerekirse ekranıda değiştiriyorlar , ancak genel şikayet şu sol alt tarafında ezik var telefonun ama bunun ekranla alakası yok aslında , ama servis daha hiç işleme almadan garanti dişi bırakıyor, şikayet edilen genel sorun bu ,

Deltada da evo dada mi 5 de ekran değişikliği orjinal olarak yapıldı , jdi di sharp takıldı lg idi jdi takıldı. 6 hafta bekledim oda var : )

ancak ikisine de resim video gibi meteryal telefon ile yolladım . video çekip flash koydum v.s

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
Öncelikle telefonda darbe eğilme bükülme yoksa garantiye girecek halde ise ghost screen için gerekirse ekranıda değiştiriyorlar , ancak genel şikayet şu sol alt tarafında ezik var telefonun ama bunun ekranla alakası yok aslında , ama servis daha hiç işleme almadan garanti dişi bırakıyor, şikayet edilen genel sorun bu ,

Deltada da evo dada mi 5 de ekran değişikliği orjinal olarak yapıldı , jdi di sharp takıldı lg idi jdi takıldı. 6 hafta bekledim oda var : )

ancak ikisine de resim video gibi meteryal telefon ile yolladım . video çekip flash koydum v.s

Valla Hocam Ben Deltaya Güvenmiyorum. Bir Avukat Arkadaşım Var Haddi Hesabı Yok İcra Dosyları İle Boğuşuyormuş. Mis Gibi Baktığım Telefonu Göndermekten Vazgeçtim. Ha Bundan Sonra da Delta Almam. Samsung Telefonum Vardı Başarıya Götürdüm Önce Bir Kahve İkram Ettiler Sonra Söylemesi Ayıp Bir Trileçe 2 Saat Kadar oturdum Hoş Bir Sphbet Bir Baktım Bütün Sorunlar Giderilip Verdiler. Delta Cepport Hepsi Hikaye Uzak Durmakda Fayda Var Boş Ver Hayalet Ekran Olsun telefonun anası Ağlayacağına..

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Valla Hocam Ben Deltaya Güvenmiyorum. Bir Avukat Arkadaşım Var Haddi Hesabı Yok İcra Dosyları İle Boğuşuyormuş. Mis Gibi Baktığım Telefonu Göndermekten Vazgeçtim. Ha Bundan Sonra da Delta Almam. Samsung Telefonum Vardı Başarıya Götürdüm Önce Bir Kahve İkram Ettiler Sonra Söylemesi Ayıp Bir Trileçe 2 Saat Kadar oturdum Hoş Bir Sphbet Bir Baktım Bütün Sorunlar Giderilip Verdiler. Delta Cepport Hepsi Hikaye Uzak Durmakda Fayda Var Boş Ver Hayalet Ekran Olsun telefonun anası Ağlayacağına..

Zaten hepsi tercih mevzusu , mi 5 2017 de 1200 tl aldım , bu fiyat aralığında bu telefona yaklaşabilecek telefon yoktu ki hala xiaomi yaklaşan yok, artık resmi olarak mağazası servisi var en azından o zaman oda yoktu , yani biraz mecburiyet 2 katı vermektense alınır bence zaten buradan başlıyor durum , ucuz ithalatçı garantili bu kadar, ancak ben genede iyi sonuç aldığımı düşünüyorum ,

Üst Alt