Rom Mi 5/Prime/Pro MIUI 7/8/9/10 Global Kararlı Rom Koleksiyonu

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Bir efsane daha hurdalığa atıldı :(

SayZek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zekeriya
Cihazım
mi 5
Konular
4
mevcut son güncelleme miu 10 ile kullanmaya devam ettiğimizde güncelleme almamak ilerde sorun oluşturur mu

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
mevcut son güncelleme miu 10 ile kullanmaya devam ettiğimizde güncelleme almamak ilerde sorun oluşturur mu
Mevcut son sürüm ile devam etmeniz herhangi bir sorun oluşturmaz, zaten son 1 kararlı güncellemesi daha gelecek. Ancak zamanla herhangi bir sorun yaşamanız durumunda güncelleme alamayacağımız için cihazı fabrika ayarlarına alma veya bootloader kilidiniz açık ise buradaki fastboot linklerinden indirip temiz kurulum yapma şansınız var.

SayZek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zekeriya
Cihazım
mi 5
Konular
4
teşekkürler 500 600 civarında bütçem var .mi5 almayı düşünüyorum. 32 gb modelinden var ve memnunum aynı cihazdan tekrar almak istiyordum o yüzden sordum. birde hocam teknik parça ile bir sorum var bilginiz varsa ynıtlayabilir misin .mi5 32 gb modelin anakartını 64gb prime veya 128gb pro modellerine taka biliyor muyuz. bu modellerin hangi parçaları birbirine uyum sağlıyor. teşekkürler

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
teşekkürler 500 600 civarında bütçem var .mi5 almayı düşünüyorum. 32 gb modelinden var ve memnunum aynı cihazdan tekrar almak istiyordum o yüzden sordum. birde hocam teknik parça ile bir sorum var bilginiz varsa ynıtlayabilir misin .mi5 32 gb modelin anakartını 64gb prime veya 128gb pro modellerine taka biliyor muyuz. bu modellerin hangi parçaları birbirine uyum sağlıyor. teşekkürler
Takamazsınız, uyum sağlamaz hocam.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SayZek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zekeriya
Cihazım
mi 5
Konular
4
Takamazsınız, uyum sağlamaz hocam.

anakart arızalı 32gb mi5 var ekranı kırık olan 32gb mi5 in anakartını takabilir miyiz ve takılırsa parça takımı sonrasında yapılacak herhangi bir yazılımsal bişey yapılıyor mu

northampten

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
6
Bugün 10.2.2.0 güncellemesini yaptım. Yüzdelik şarj değişmiş, yüzde içinde yazıyor simgenin.

Kilit ekranı saat simgesi güzel olmuş. Güvenlik yaması yükselmiş galiba. Ağustos'du şimdi Ekim olmuş.

Mi5 daha güncelleme almayacak diyorlardı,alacak mı?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Bugün 10.2.2.0 güncellemesini yaptım. Yüzdelik şarj değişmiş, yüzde içinde yazıyor simgenin.

Kilit ekranı saat simgesi güzel olmuş. Güvenlik yaması yükselmiş galiba. Ağustos'du şimdi Ekim olmuş.

Mi5 daha güncelleme almayacak diyorlardı,alacak mı?
Bu son güncelleme idi hocam. Ve bitti. :|

Üst Alt