Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Arkadaşlar telefonu alalı 2 ay oldu teb bankasının mobil uygulamasına hiçbir şekilde giremiyorum sürekli cihazınızın açık olan bir uygulama ile ekran paylaşımı yaptığı tespit edilmiştir şeklinde hata veriyor. Cihazın miui kilidi açık geldi. Root attım başka bir rom yükledim magisk yüklü vesaire ne yaptıysam bu hatadan kurtulamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    233,1 KB · Görüntüleme: 305
Çözüm
Başka bir seçenek sunayım. Playstore'dan ücretsiz android emülatörü indirin. Sorun yaratan banka uygulamalarını yükleyin o emülatöre sonra çalıştırın. Denedim sorun çıkarmadı cepteteb.

Emülatör ek dosya indirecek Playstore'dan. Sonrasında istediği şekilde ayarları yapacaksınız. (Bildirim stilinizi miui değil android olarak ayarların telefon ayarlarında yoksa istediği kodu bildirime yazamazsınız.) Ayarlar bitince normal devam edeceksiniz. Kurulu uygulamalarınızı içe aktaracaksınız sonra açacaksınız. Buyrun size ücretsiz kolay bir çözüm. Böyle basit bir şeyi illa parayla yaptırmanıza gerek yok.

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Yani şuan çözüm tam olarak nedir. Ne yapmamız gerekiyor bunlardan kurtulmak için.

Oyla:

ssonprenss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fikret
Cihazım
Xiaomi mi 11 ul
Konular
0
Aynı sorun bendede var bi türlü halledemedim birisi endo rom kur demiş. Kuran varmı düzeldimi hata

Oyla:

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Öncellikle magisk ayarlarından magisk gizle seçeneğini seçip uygulamaya herhangi bir isim verin settings karıştırıyorum ben o yüzden hadi bee yaptım :) bu kısım da almayı unutmuşum ama basit kısa yol eklensin mi diye sorar evet deyin işler yolunda gitmezse diye.
Oluşturduğunuz isimle uygulama gelirse magisk yazan uygulamayı silin.
Hadi bee uygulamasina girin ben 24.1 e guncelledim o yüzden bende bir miktar işler değişmiş ama mantık aynı
Zygisk ve enforce denylist tiklerini işaretleyi
Configure denylist den magiski gizleyecegimiz uygulamaları seçiyoruz burada önemli olan yarım mavi bırakmayın uygulamaya basıp neler var ise yükleyin kapatın
Magisk 23 versiyonunda yetkilendir kısmında magisk hide seceneği gözüküyor bu denylist olayını orada yapabilirsiniz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu işe yaramaz ise Google Play'den safe net checker yükleyin fail yazan var ise ona göre modül ile çözülebilir

Ekli dosyalar

• IMG_20220206_013714.jpg
    IMG_20220206_013714.jpg
    812,6 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2022-02-06-01-29-04-581_ayk.ntp.jpg
    Screenshot_2022-02-06-01-29-04-581_ayk.ntp.jpg
    299,6 KB · Görüntüleme: 44
Oyla:

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Hocam magisk yüklü olsa da olmasa da telefon root işlemi olmasa bile sorun veriyor yine. Farklı yazılımlar denedin endo denedim mi hatırlamıyorum ama yok çözüm olmuyor hiçbir şekilde. Şuan global sürümde ve rootlu telefonum magisk gizli başka isimde. Yine dediğim gibi değişen hiçbir şey yok.

Oyla:

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Safenet checker ile kontrol etmek lazım safenet hatası var ise magisk de modül var

Oyla:

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Şuan endonezyanın kararlı romunu yüklemeye çalışıyorum bakalım son olarak onu deneyip bi çaresine bakıcam

Oyla:

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Endo rom kurdum temiz kurulum ile. Yok yine aynı hatayı veriyor. Botloader kilidi ile alakası var mıdır bilmiyorum. Miui 13 geldiği zaman cihazı botloader kilidini kapalı deneyecem

Oyla:

kcellat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KML
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
Sorunu düzeltebildiniz mi? Ben de TEB e giremiyorum :( global rom 12.5.8
Cihaz rootlu görünmüyor, boot loader kilidi açık. Önceki Mi note 10 da da bootloader kilidim açıktı ama sorun olmuyordu.
Mi flaşla tekrar global rom yükleyip Bootloader kapatsak çözüm olur mu? Yada illa Endonezya mi kurmalıyız?
Endo rom kurdum temiz kurulum ile. Yok yine aynı hatayı veriyor. Botloader kilidi ile alakası var mıdır bilmiyorum. Miui 13 geldiği zaman cihazı botloader kilidini kapalı deneyecem

Oyla:

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Eğer denemediyseniz, magisk uygulamasında, magisk uygulamasının ismini değiştir diye bir bölüm var, onu deneyin. Ben yapı kredinin nfc uyarısını öyle aştım. Belki sizde de sorun çözülür.

Oyla:

kcellat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KML
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
Eğer denemediyseniz, magisk uygulamasında, magisk uygulamasının ismini değiştir diye bir bölüm var, onu deneyin. Ben yapı kredinin nfc uyarısını öyle aştım. Belki sizde de sorun çözülür.
telefon rootlu değil, dolasıyla magisk de yok. root olsa da hata verse tamam. Telefonu sıfırladım ve sadece cepteteb uygulamasını kurdum. Yine aynı hatayı veriyor. TEB online işlemlerde öncelikli olarak kullandığım banka ve benim için önemli. Çin versiyonunda ingilizce dil seçeneği varsa en kötü ihtimal onu kuracağım, veya sadece bootloader kilidi kapanınca düzeliyorsa bootloader kilidini kapatacağım, deneyen ve çözen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim...

Oyla:
Üst Alt