İnceleme Mİ 11 Ultra genel izlenimlerim

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
ben almayi dusunuyom vergisini verip pasaporta isleniyomu bunu nerden ogrenebilirim cin global kayita farkediyomu tesekurler
Eğer bir ülkeye giriş çıkışınız varsa global - çin fark etmiyor vergisini yatırıp kullanabilirsiniz.

kalopxe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baha
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Arkadaşlar herkese merhaba, şebeke sorunu yaşayan varmı acaba, çin cihazlar anakartı band 20 yi desteklemiyor, cihazı almayı düşüyorum lakin band ila alakalı sorun yaşama riski ile karşılaşmak istemiyorum,

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Arkadaşlar herkese merhaba, şebeke sorunu yaşayan varmı acaba, çin cihazlar anakartı band 20 yi desteklemiyor, cihazı almayı düşüyorum lakin band ila alakalı sorun yaşama riski ile karşılaşmak istemiyorum,
Yanlış bilmiyorsam ultranin çin versiyonunda bile band 20 vardı yanlışsa arkadaşlar düzeltsin emin değilim

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Cihaz global olarak satışa çıktımı bilmiyorum lakin, çin cihazı alacağımız, genel anlamda memnunmusunuz cihazdan
Cihazın global olan versiyonuda var çin olanıda bendeki global versiyon daha 1 hafta oldu sayılır işlem yapılmamış olarak aldım kamera vs olarak gerçekten diğer xiaomi lerle alakası yok kalitesini belli ediyor ekran kalitesi filan harika zaten ama batarya olarak ekstra fazla dayanması yok normal şuana kadar küt diye bitmiyor ama harika ekran süreleri vermiyor ve gerçekten ağır bir telefon hissediyorsun onun haricinde 🤌

kuyuduzu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kuyuduzu
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
ısınma konusuna bir de siz yorum yapsanız?
xiaomi 11 ultra ve oneplus 10 pro arasında kaldım. yıllardır xiaomi kullanıyor, kullandırtıyorum. bu yüzden gönlüm xiaomiden yana. (ağırlığına rağmen. birçok telefondan ağır. ama sineye çekeriz ne yapalım)
bu iki modele de aşırı ısınan diyen de var, ısınması normal diyen de var.

?

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
ısınma konusuna bir de siz yorum yapsanız?
xiaomi 11 ultra ve oneplus 10 pro arasında kaldım. yıllardır xiaomi kullanıyor, kullandırtıyorum. bu yüzden gönlüm xiaomiden yana. (ağırlığına rağmen. birçok telefondan ağır. ama sineye çekeriz ne yapalım)
bu iki modele de aşırı ısınan diyen de var, ısınması normal diyen de var.

?
oyun oynarken kesinlikle ısınıyor normal olarak ama instagram vs fgezerken hiç ısınması yok yazın kullanmadım gerçi ama normal kullanımda gayet soğuk şuan

Üst Alt