İnceleme Mİ 11 Ultra genel izlenimlerim

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Mi11 ultra mı iyi mi 11 t pro mu

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
11 ultrada cinemagic yok sanırım yada ben bulamadım

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Kullanıyorum çok memnunum

rwetgi10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Amele
Konular
6
Yazılımsal hatalar çözülür ama durduk yere telefonun kapanıp brick olması bence asil problem bi dönem LG G3 modellerindeki gibi. Kaldı ki bu model Xiaomi firmasının en üst seviye modeli bilemiyorum oneplus daha cazip gelmeye başladı

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Bidahaki telefon değiştirmemde oneplus alıp deneyeceğim

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Konuyla çok alakalı değil belki ama acemiligime verin mi 11 ultra kullanıyorum yurtdışı bir cihazım var güncel MIUI sürümde herşey mükemmel sadece bir sorun yaşıyorum o da şu şekilde cihazımın arka ekranı kendi kendine arka ekranı kullan ve çift dokununca uyan seçenekleri kapanıyor bildirimleri göster seçeneği açık kaliyor sebebini yada çözümünü bilen varsa çok mutlu olacağım

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Konuyla çok alakalı değil belki ama acemiligime verin mi 11 ultra kullanıyorum yurtdışı bir cihazım var güncel MIUI sürümde herşey mükemmel sadece bir sorun yaşıyorum o da şu şekilde cihazımın arka ekranı kendi kendine arka ekranı kullan ve çift dokununca uyan seçenekleri kapanıyor bildirimleri göster seçeneği açık kaliyor sebebini yada çözümünü bilen varsa çok mutlu olacağım
Tema değişikliği çözüm olabilir. Olmazsa format data yapmak gerekir

ömer atay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
0
Sevgili dostlar yaklaşık 3 haftadır kulandığım mi 11 ultra ile ilgili gördüklerimi sizlere aktarmak istedim

Olmuş dediklerim

1=Mükemmel bir ekran kalitesi ve akıcılığı

2=Mükemmel ses deneimi sanırım piyasanın en iyisi diyebilirim

3=kamera busefer olmuş

4=premium hisiyatı ben burdayım diyor

Olmamış dediklerim

1=Gereksiz bir sıcaklık var ve bu sıcaklık düşmüyor kapatıp 10 dakika kadar sogutmayada bıraksam açıldıgında yine sıcaklıgı seviyor.

2=Super duvar kagıtları aktifken mesela marsın ileri veya geri gelmesi durumunda tuaf bir kasıntı oluşuyor görsel acıdan cansıkıyor

3=batarya performansı malesefki iyi değil lakin piskolojik olarak güzel bir düzenek yapmışlar %100 de iken şardan çekildiğinde hemen 99a düşmüyor buda batarya iyi gidiyor galiba düşüncesine sokuyor insanı lakin final öyle değil

4=Yazılımsal bir çok sorun var mesela bazı uygulamalar çökebiliyor lakin katıp açıldıgında düzeliyor en yakın zamanda çözüleceğini umuyorum

Sonuç=Sevgili dostalar şahsi fikrimce Başarılı bir cihaz lakin android cihaz üreticilerinin şu güncelleme ile ilgili performans artırması veya düşürmesi işine bir el atmaları gerekir Ben bir telefon satıcısı olarak müşterimin ilk izlenimlerine dikkat ederim genelde ve hata gördükleri durumlarda ise Güncelleme ile düzelir demekten BIKMIŞ durumdayım.bu cihazları üzereten firmalar bunları incelemiyorlarmı anlamış değilim hatalı yazılım ve hatalı cihazı piyasaya sürmelerini ve güncelleme çabası ile düzeltme yapmalarına birtürlü anlam veremiyorum.
ben almayi dusunuyom vergisini verip pasaporta isleniyomu bunu nerden ogrenebilirim cin global kayita farkediyomu tesekurler

Üst Alt