Ana Başlık Mi 10T 5G - Detaylı Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dragoner16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8lite
Konular
12
merhaba, uzun seneler iphonedan sonra, araştırmalar sonucu mi10t ile bir geçiş yaptık ,
reklam olmayan hangi tarayıcıyı önerirsiniz ? chrome' a adblock eklentisini ekleyemedim
Via-sade arayüz düşük ram kullanımı, düşük batarya kullanimi
Opera-vpn ve reklam engellemek için

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Arkadaşlar android 11 den sonra telefon ısınmaya başladı.
Birde snapdragon 865 7nm vs 7nm + arasındaki fark etkiliyormuş. Mi10 T 7nm+ ile üretilmiş bu farklı bir üretim oluyormuş buda ısınmaya yol açabiliyormuş shiftdelete.com üzerinde videoda dinlemiştim
Bahsettiğiniz 7nm+ nedir hocam ? Telefonu alırken bu özellikler farklı mi

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0
Selamünaleyküm arkadaşlar mi 10t telefon aldım ama bişey dikkkatimi çekti cihazın ahize bölümünde içine toz kaçmasın diye herhangi bir ızgara sünger gibi bişey yok boş görünüyor sizlerin telefonlarıda öylemi yoksa benim cihazda fabrikasyon bi sıkıntımı var.

Deniz D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
EEA resmi romda vowifi etkinleştirebilen var mı ?
bu sorunu rootsuz çözülmüyor galiba. Bir yorumda kayıtlı olmayan imei lerle alakalı diye bir yorum okudum ama ne kadar doğrudur bilemedim. Konuyu çözersen beni etiketlemeyi unutma.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Selamünaleyküm arkadaşlar mi 10t telefon aldım ama bişey dikkkatimi çekti cihazın ahize bölümünde içine toz kaçmasın diye herhangi bir ızgara sünger gibi bişey yok boş görünüyor sizlerin telefonlarıda öylemi yoksa benim cihazda fabrikasyon bi sıkıntımı var.
O kısımda da hoparlör olduğu için, alt hoparlör gibi boşdur hocam.

yurttaşsalih

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
Poco F3
Konular
3
Merhaba. 3 buçuk yıldır Mi Max 2 kullanıyorum. Mi 10t ya da Poco F3 alma konusunda kararsız kaldım. 2 telefonun da benim için artı ve eksileri var. Birkaç sorum var.

1- Yukarıda 2-3 mesajda yazılmış ama evet diyen de var hayır diyen de. Mi 10t'ye kutusundan çıkan kılıfı takınca kamera bölümü çıkıntı yapıyor mu? Geçen hafta birisinde Redmi Note 10 gördüm ve kutudan çıkan kılıf ile kullanılıyordu. Telefonun ekranı üstte olacak şekilde masaya koyulduğunda telefonun (kılıfın) alt yüzeyinin her noktası masaya temas edip dengeli bir şekilde duruyordu.

2- Konudaki son mesajın üzerinden bir ay geçmiş. Şu an global rom için hangi sürüm android ve miui mevcut, bu sürümlerde çözülemeyen sorunlar var ise nelerdir ve oyun oynama dışında telefonun temel kullanımını ne ölçüde etkiliyor?

3- Mi 10t'nin ekranında fabrika çıkışlı ekran koruyucu var mı?

Son düzenleme:

Producer3838

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adh
Cihazım
Hidd
Konular
8
12.0.1 den 12.0.3 e güncelleme yapayim mi arkadaşlar yoksa 12.5 gelene kadar bir güncelleme yapmayim mi? 12.0.3 de sorun var mı?.

Birde sistem guncellemeleri olarak gelen arayüzün kendi uygulamalarını güncellemeli miyim?

Üst Alt