Soru MediaTek Helio G90T

Mart kedisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
18
90T nasıl bir işlemci sizce? Özellikle oyun için üretildiği yazıyor sitelerinde sd730'a fark atmış durumda. Şuan için sadece note8 proda mevcut batarya+performans olarak kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
arkadaşlar cihazı kullanan kişilerden yorum alın ben mi9T deb geçtim gerek performansı kamera netliği ve oyun performansı çok iyi....Pil performansı beklediğimin üzerinde... Cihazı kullananların yorumlarını dikkate alın
Allah, performansına zeval vermesin, güle güle kullanın, hayırlı olsun.

Oyla:

sefas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
7
aylık deneyim atacağım verilere göre karar verilsin

Oyla:

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
İşlemci konusunda bence en stabil ve verimli çalışan kirin işlemciler daha sonra sd geliyor Huawei gerçekten (muhtemelen sadece kendi cihazlarına özel yaptığı için) çok stabil performans kaybı yaşatmayan işlemciler üretiyor. Mt işlemciler hep fiyat performans odaklı ucuz etin yahnisi sert olur bu sertliğe katlanmak zorundasın ucuz olsun diyorsan.

Oyla:

Gokce58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
GÖKÇE
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, şuan bende RN8 PRO kullanıyorum.
Bir çok telefon kullandım. bunların içinde Mi9t , oneplus 6, iphonelar , eski htcler , neyse saymakla bitmez.
Şuan RN8 pro dan oldukça memnunum. İşlemci kötü diye yorumlar okudugum için kullanıcı yorumu olsun diye yazıyorum ilk kez.
öncelikle, MT tabikide bir SDdegil . Ama bu demek degil ki çıkardığı son ürün kötü olsun. RN8 pro da sürek oyun oynarım. COD-Mobile legends vs vs ve oyun oynarken spotify arkada sürekli açık olur. buna rağmen beni rahatsız edecek ısıyla karşılaşmadım. gerçekten kullanılan sıvı sogutucumu işe yarıyor yoksa işlemci mi sağlam orasını bilemem:D. yaklaşık 2 saat COD oynadım ne bir donma ne bir ısınma ne de bir hata ile karşılaşmadım. eskiden AMD işlemciler yerlerde gezerdi ısı performans vs. konularında şuan İnteli resmen tokatladı Ryzen serisi ile ! bende Ryzen kullanıcısıyım. kullandığım ve bildiğim için bunu da araya sıkıştırayım dedim.:D neyse telefonda sevmediğim yanı kamera performansı sanki biraz bahsedildiği kadar iyi değil gibi geldi bana. Pil performans beklediğimden daha da iyi çıktı. 7-8 saat ekran süresi alıyorum. Nazar değmesin. bu seri de nadir cihazlardan biri olmuş sanırım. sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplarım. aklıma gelen bunlar şimdilik.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
İşlemci konusunda bence en stabil ve verimli çalışan kirin işlemciler daha sonra sd geliyor Huawei gerçekten (muhtemelen sadece kendi cihazlarına özel yaptığı için) çok stabil performans kaybı yaşatmayan işlemciler üretiyor. Mt işlemciler hep fiyat performans odaklı ucuz etin yahnisi sert olur bu sertliğe katlanmak zorundasın ucuz olsun diyorsan.
Huawei çok güçlü kirinleri kendisine üretiyorsa neden 710 659 gibi işlemcileri kullananlar ya şarjdan ya da FPS dropundan şikayet ediyor.Güçlü olan Kirin 970 kaç modelinde var ?

Oyla:

Gokce58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
GÖKÇE
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
suanda pil göstergesi %79 da 2 saat e yakın, gerisini hesaplamak sizde ,:D

Oyla:

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, şuan bende RN8 PRO kullanıyorum.
Bir çok telefon kullandım. bunların içinde Mi9t , oneplus 6, iphonelar , eski htcler , neyse saymakla bitmez.
Şuan RN8 pro dan oldukça memnunum. İşlemci kötü diye yorumlar okudugum için kullanıcı yorumu olsun diye yazıyorum ilk kez.
öncelikle, MT tabikide bir SDdegil . Ama bu demek degil ki çıkardığı son ürün kötü olsun. RN8 pro da sürek oyun oynarım. COD-Mobile legends vs vs ve oyun oynarken spotify arkada sürekli açık olur. buna rağmen beni rahatsız edecek ısıyla karşılaşmadım. gerçekten kullanılan sıvı sogutucumu işe yarıyor yoksa işlemci mi sağlam orasını bilemem:D. yaklaşık 2 saat COD oynadım ne bir donma ne bir ısınma ne de bir hata ile karşılaşmadım. eskiden AMD işlemciler yerlerde gezerdi ısı performans vs. konularında şuan İnteli resmen tokatladı Ryzen serisi ile ! bende Ryzen kullanıcısıyım. kullandığım ve bildiğim için bunu da araya sıkıştırayım dedim.:D neyse telefonda sevmediğim yanı kamera performansı sanki biraz bahsedildiği kadar iyi değil gibi geldi bana. Pil performans beklediğimden daha da iyi çıktı. 7-8 saat ekran süresi alıyorum. Nazar değmesin. bu seri de nadir cihazlardan biri olmuş sanırım. sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplarım. aklıma gelen bunlar şimdilik.

Kamera konusunda gerçekten tırt. Kayda değer çözümleri gündüz çekimlerinde sunuyor. Diğer makro, geniş açı falan hikaye. Video kalitesinde çok başarı değil.

Gcami 10 dk kullanın cihaz ısınıyor.

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
suanda pil göstergesi %79 da 2 saat e yakın, gerisini hesaplamak sizde ,:D
Telefonun ve bizlerin ömrü vefa ederse, 8-10 ay sonra da şarj performansından haber verirseniz, geniş kapsamlı mtk işlemci incelemesi yapmış oluruz. wasntme~~

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
90T nasıl bir işlemci sizce? Özellikle oyun için üretildiği yazıyor sitelerinde sd730'a fark atmış durumda. Şuan için sadece note8 proda mevcut batarya+performans olarak kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?
Custom romda sıkıntı oluyormuş işlemci bootloopa düşüyormuş eğer bu işlerle uğraşan biriysen onermiyorum

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
10-12 saat ekran süresi verdiğini kullanıcı yorumlarında okumuştum. Ama hangi kullanım şartlarında yazılmamış.

İki tane mtk işlemcili telefon kullandım ve ben bu işlemcilere fazlaca mesafeliyim. Almam, kullanmam ama alana da mani olmam. :)
Aslında hemfikirim hocam ama şu var. Mediatek açıklama yapmıştı. Artık amiral gemisi işlemcilere değil, orta segment işlemcilere odaklanacağız demişti. Bundan sonra çıkaracakları orta segment işlemcileri çok daha stabil olacaktır. Ama karşısında olan rakipler de boş durmuyor tabi. Mesela snapdragon 730 ailesi. Yada Exynos 78xx ailesi.
işlemci dünyası orta segmente odaklanmış durumda.

Oyla:
Üst Alt