Soru MediaTek Helio G90T

Mart kedisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
18
90T nasıl bir işlemci sizce? Özellikle oyun için üretildiği yazıyor sitelerinde sd730'a fark atmış durumda. Şuan için sadece note8 proda mevcut batarya+performans olarak kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

durotan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Buğra
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Yönetici
Konular
6
bilemiyorum. Xiaomi neden mediatek kullanarak kumar oynasın ki ?
durotan
Kağıt üstünde güzel. Özelliklerine göre de çok iyi cihaz. Satması yetiyor adamlara. Note7 rekor kırdı mesela ama rezil bir cihaz bir sürü kronik sorun var ghostscreen vs. 8 çıktı 7 konuşulmaz bile artık. Tabi dedigim gibi olmayabilir zaman gösterecek.

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
bilemiyorum. Xiaomi neden mediatek kullanarak kumar oynasın ki ?
durotan
Niye kumar olsun ki?

Bence çok güzel bir şey yapmış... Kullanıcılara, ihtiyaca göre telefon tercihi yapma olanağı sunmuş... Şahsen, mtk işlemcili telefon benim ihtiyacım dahilinde değil.

Oyla:

durotan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Buğra
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Yönetici
Konular
6
Xioami yaparsa tam yapar, bu ürünü kullanıyorsa iyidir algısı yok bende artık note 7 den sonra. Neyse ki k20 Pro kullanıyorum şuanlık sıkıntım yok.

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
G90T gayet iyi bir işlemci. Isınıyor diyenler kullanmamıştır.
Bir arkadaşına daha önce iki üç kez borç verdiğini varsayalım... Arkadaşın, bu borcunu ödememiş olsun. Dördüncü kez gelip sizden borç istese, ilk kez istiyormuş gibi hemen çıkartıp verir misin? Yoksa, aklına ilk üç tecrüben mi gelir??

Benim aklıma ilk üç tecrübem gelir ve borç vermem... Yani, ne olursa olsun, Sd işlemcili telefon varken Mtk'lı olanını bedava verseler kullanmam, satarım... :)

Ancak, hiç bir zaman Xiaomi, neden bu işlemciyi kullanmış diye eleştirmem, tercih sunduğu için tebrik ederim... ;)

Oyla:

shervum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mali
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
13
Bir arkadaşına daha önce iki üç kez borç verdiğini varsayalım... Arkadaşın, bu borcunu ödememiş olsun. Dördüncü kez gelip sizden borç istese, ilk kez istiyormuş gibi hemen çıkartıp verir misin? Yoksa, aklına ilk üç tecrüben mi gelir??

Benim aklıma ilk üç tecrübem gelir ve borç vermem... Yani, ne olursa olsun, Sd işlemcili telefon varken Mtk'lı olanını bedava verseler kullanmam, satarım... :)

Ancak, hiç bir zaman Xiaomi, neden bu işlemciyi kullanmış diye eleştirmem, tercih sunduğu için tebrik ederim... ;)
Teknoloji güncel ve sürekli kendini geliştiren bir platform.

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Teknoloji güncel ve sürekli kendini geliştiren bir platform.
İlk izlenim ve yaşanılan olumsuz tecrübeler de duygusaldır... ;) Teknolojik olsaydı yani insan faktörü olmasaydı haklıydınız... Üç kez aldığı paranın üzerine yatan arkadaşın imajını teknoloji düzeltemez... ;)

Oyla:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
note 8 pro güzel bir telefon , ben çevreme çokça tavsiye ediyorum ama oyun odaklı düşünürseniz snapdragon kadar performans beklememek gerekir ayrıca bu işlemcilerin zamanla yavaşladığı da bir gerçek , acımasız olabilirim ama bu konuda net çöp !! Az çok mobil cihazlar konusunda tecrübe sahibi bir kişi kesinlikle mediatek önermez..

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Arkadaşlara katılıyorum mediatek işlemcili cihaz alıp sorun yaşamamış kimseyi görmedim. Alındığı gibi sorun çıkarmayabilir ama 1 yıldan sonra kesinlikle sapıtıyor. Tavsiye etmiyorum

Oyla:

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Mediatek: Tamamen geri dönüşümlü malzemeden yapılmıştır. Çöpten toplanan işlmecilerle :)
Snapdragon: Standratlarımız çok iyi olup en iyi işlemci üreticilerinden biriyiz ama eşşek pahasına satıyoruz.
Axx: İyiyimben performanslıyım ama kalbim sadece tim cookla atar.
Kirin: Çan Çin Çon

Oyla:
Üst Alt