Uygulama MacroDroid - Otomasyon Artık Sizin Elinizde [Yarı Yapay Zeka]

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
çok faydalı bir uygulama pro versiyonunu alıp farklı makrolarda yapmak lazım 5 az :) emeğine sağlık hocam

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
ROOT var ise bunu deneyin.
screenshot_2019-06-14-23-06-50-138_com-arlosoft-macrodroid-png.52378
epey uğraştım... birazda acemiliğimden galiba programa olan. şunun üzerinde hoşuma gitmeyen yerleri değiştirdim;

ekran kapalıyken her durumda(telefon görüşmesinde müdahale etmiyor, sensörden dolayı onu ekledim[test etmedim sadece ayarladım]) 2g ye alıyor. Açılınca wifi bağlı ise hala 2g de kalıyor. Mobil veri bağlı ise ekran açılınca 3g alıyor. Her ikiside kapalı ise 2g de kalıyor.

en beğenilenlere baktım lüzümsüz güzel şeylerde varmış. yanlış şifre girişince foto çekme gibi. bir sürü güzel şey var gibi artık yarın incelerim kalanlarıda. yukarıdaki ayarda eğer dışa aktarılabiliyorsa isteyene verebilirim. bu ayar özellikle şebeke sıkıntısı gün boyu olanlar (iş yerinde evinde yada ikisinde) için çok iyi. bekleme esnasındaki şebeke çekiminden dolayı giden şarjı azaltır. dahada özelleştirilebilir ama bana yukarıda yazdığım şekilde bi ayar yetiyor şimdilik.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
epey uğraştım... birazda acemiliğimden galiba programa olan. şunun üzerinde hoşuma gitmeyen yerleri değiştirdim;

ekran kapalıyken her durumda(telefon görüşmesinde müdahale etmiyor, sensörden dolayı onu ekledim[test etmedim sadece ayarladım]) 2g ye alıyor. Açılınca wifi bağlı ise hala 2g de kalıyor. Mobil veri bağlı ise ekran açılınca 3g alıyor. Her ikiside kapalı ise 2g de kalıyor.
Gayet güzel görünüyor Yes~~

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Gayet güzel görünüyor Yes~~
arama işini gece olduğu için test edemedim. yarın fırsat bulursam onuda test ederim. gerçekten güzel bi paylaşım olmuş böyle bi programdan şimdiye kadar haberim olmadığı için kendimi esefle kınıyorum :D

net hatırlamıyorum ama 2 g olmadığı yerde 3g nin olduğuna denk gelmiştim. eğer böyle çok nadir durumlar olursa sıkıntı çıkarır bu ayar. bu durumda şehirler arası yolculukta denk gelirse gelir %0.1 ihtimal :)

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
arama işini gece olduğu için test edemedim. yarın fırsat bulursam onuda test ederim. gerçekten güzel bi paylaşım olmuş böyle bi programdan şimdiye kadar haberim olmadığı için kendimi esefle kınıyorum :D
Hocam ekran görüntüsü vs paylaşma imkanın var mı ben çalıştıramadım bunu toggle networkte indirdim ama orada her hangi bir ayar mı yapmak lazım

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam ekran görüntüsü vs paylaşma imkanın var mı ben çalıştıramadım bunu toggle networkte indirdim ama orada her hangi bir ayar mı yapmak lazım

uygulamaların yetkilerinde sorun yoksa eğer toogledan ayarı yapınca oluyor. ss i atayım . istersen direk ayarlanmışı atayım yukarıda yazdığımı. 2 dk ya editliyorum ss i mesaja

ekran kapanınca 2g alma işini uzat. 1.30 dk felan yap ben test için düşürdüm. bişi okurken telefon elınde bazen ekran kapanabiliyor. orda durduk yere değiştirmesin. 30 saniye bende ekran zaman aşımı o yüzden 1.10 yapacağım şimdi. diğerinide 1 saniyeye düşürebilirsin. ekran açılmada tetikliyor çünkü. eğer parmak izi yüz tanıma felan var ise tanıyana kadar aktif olmuş olur.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-15-02-01-46-230_com.arlosoft.macrodroid.png
    Screenshot_2019-06-15-02-01-46-230_com.arlosoft.macrodroid.png
    169,7 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2019-06-15-02-01-49-244_com.arlosoft.macrodroid.png
    Screenshot_2019-06-15-02-01-49-244_com.arlosoft.macrodroid.png
    179,3 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
ben şarj %100 olunca beni uyarması için kendime ait bi tane yaptım haha-- uzuuunca titreyip kibar bayan sesi ile kabaca bir şey söylüyor bana haha--
bide ev konumuna girince wifi açıyor, ev konumundan uzaklaşınca wifi kapatıyor. ancak bunda root olmadığı için ekranı açana kadar sorduğu soruyu göremiyorum.
wifi kapatmak için sistem ayarlarını değiştirmek istiyor diye soru soruyor. onu ekranı açmadan göremiyorsunuz. ve konum servisinin de sürekli aktif yüksek doğruluk da olması lazım.
tüm bunlar pile etki ediyor tabi :)
hocam özel sohbete gelebilirmisiniz

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
uygulamaların yetkilerinde sorun yoksa eğer toogledan ayarı yapınca oluyor. ss i atayım . istersen direk ayarlanmışı atayım yukarıda yazdığımı. 2 dk ya editliyorum ss i mesaja

ekran kapanınca 2g alma işini uzat. 1.30 dk felan yap ben test için düşürdüm. bişi okurken telefon elınde bazen ekran kapanabiliyor. orda durduk yere değiştirmesin. 30 saniye bende ekran zaman aşımı o yüzden 1.10 yapacağım şimdi. diğerinide 1 saniyeye düşürebilirsin. ekran açılmada tetikliyor çünkü. eğer parmak izi yüz tanıma felan var ise tanıyana kadar aktif olmuş olur.

Eyvvallah hocam saolasın

Üst Alt